ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Отрута в рибній консерві: на ботулізм захворіла 67-річна кам’янчанка

Здоров'я 4623
Після споживання рибної консерви, стан здоров
Після споживання рибної консерви, стан здоров'я жінки відразу погіршився. Фото: pagan.com.ua

Стан здоров’я жінки був у вкрай важкому стані.

Святкування дня народження у родички обернулося для 67-річної кам’янчанки важкою хворобою. Жінка скуштувала домашню рибну консерву і заразилася ботулізмом. Про це розповіла лікар-гігієніст Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Надія Канарчук.

«Після споживання рибної консерви, стан здоров’я жінки відразу погіршився – у неї піднявся тиск та порушилося дихання. Однак хвора не одразу звернулася до лікарні. Лише після того, як її навідала сусідка, котра помітила, що жінки спостерігаються зміни у вимові та голосі, її доправили до центральної районної лікарні. Медики спочатку підозрювали у хворої інсульт, адже у неї спостерігалося порушення центральної нервової системи, але згодом все таки поставили діагноз – ботулізм», - розповіла медик.

Лікар додала, що у вкрай важкому стані хвору перевели у реанімаційне відділення і почали вводити протиботулінічну сироватку. Після введення трьох доз хвора пішла на поправку.

До речі, минулого року в Хмельницькій області було зареєстровано вісім випадків ботулізму. У січні цього року на цю недугу захворіла подружня пара з Чорного Острова Хмельницького району. Чоловік з жінкою їли домашню тушонку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую