ye-logo.v1.2

Понад 95 відсотків дітей на Хмельниччині вакциновані від кору

Здоров'я 2296
За кілька тижнів спецоперації в області провели звірку даних і з
За кілька тижнів спецоперації в області провели звірку даних і з'ясували, кількість дітей, що потребують щеплення проти кору. Фото: zik.ua

Це стало можливим завдяки спецоперації по вакцинації, яка розпочалася в регіоні кілька місяців тому.

Регіон був одним з «антилідерів» за кількістю хворих на кір. Саме тому Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я МОЗ України спільно з представниками Хмельницької ОДА ухвалили рішення запровадити надзвичайні заходи для підвищення рівня охоплення щепленнями проти кору. Фактично розпочати спецоперацію.

«Під час неї щеплення отримали майже 20 тисяч людей. З них — близько 9 тисяч дітей та понад 11 тисяч дорослих (студенти та працівники закладів освіти). Після завершення спецоперації в цілому понад 176 тисяч дітей на Хмельниччині вакциновані від кору», - написала на своїй сторінці у Фейсбук виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Читайте також: Мешканці області активніше вакцинуються від кору

Також лікарка розповіла, як відбувалася спецоперація: «За кілька тижнів спецоперації в області провели звірку даних і з’ясували, кількість дітей, що потребують щеплення проти кору. Розробили детальний план заходів з додаткової імунізації з чітко визначеними строками. Дітей і дорослих у закладах освіти вакцинували спеціально сформовані та оснащені мобільні бригади медпрацівників. Також пропущене раніше щеплення можна було отримати в амбулаторіях».

Нагадаємо, протягом лютого та початку березня цього року таку ж операцію провели на Львівщині. Тоді завдяки посиленим заходам щеплення отримали майже 27 тисяч школярів. Як наслідок захворюваність на кір знизилася на 60% за 1,5 місяці і стабільно спадала кожного тижня на 10-15%.

«Наша мета — кожному, хто досі не отримав необхідні щеплення, надати захист. Вакцинуватися можуть і діти тих батьків, які отримали довідку про щеплення за хабар. Головне — прийти на вакцинацію та отримати свій захист», - зазначає Уляна Супрун.

Читайте також:
Де можна зробити щеплення.
Що робити, якщо ви або ваша дитина контактувала з хворим на кір.
• Перевірити наявність вакцин у вашому регіоні можна тут.
• Переглянути Календар профілактичних щеплень тут.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую