ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2019

Хмельницьких водіїв швидкої допомоги забезпечать додатковими виплатами

Андрій ЯЩИШЕН Здоров'я 2191
У червні водії швидких погрожували масовим звільненням через низьку зарплатню
У червні водії швидких погрожували масовим звільненням через низьку зарплатню. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Це рішення має компенсувати їх низьку зарплатню.

Вчора, 2 вересня, колегія Хмельницької облдержадміністрації погодила внесення змін до обласного бюджету на цей рік. Серед них — додаткові витрати на сферу охорони здоров’я області.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради, щоб забезпечити стабільну роботу екстреної медичної служби області та виплату заробітної плати її працівникам у Хмельницькому, до кінця року передбачено шість мільйонів гривень. На цю ж ціль додатково мають спрямувати 761 тисячу гривень коштом окремих місцевих бюджетів, які підтримали звернення облдержадміністрації.

Директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич пояснив сайту «Є», що найперше йдеться про водіїв екстреної медичної допомоги. Саме вони у червні під час сесії обласної ради погрожували звільненням через низьку заробітну плату. Водії швидких вимагали у депутатів підвищити їм виплати, як це зробили в деяких областях України.

«Ми не можемо підвищити їм зарплатню, але знайшли альтернативний спосіб розв’язання проблеми. До кінця року забезпечимо водії преміями. Вони складатимуть три тисячі гривень, — розповідає Яків Цуглевич. — Ці додаткові виплати будуть тривати лише до кінця 2019-го, а далі медичні заклади перейдуть у неприбуткові комунальні підприємства. Крім того, написали листи у Кабінет Міністрів України, щоб урядовці розв'язали проблему низької зарплатні водіїв швидких».

Це питання все ще мають розглянути депутати на черговій сесії обласної ради, яка запланована на 19 вересня.

Крім того, бюджетні зміни у медичній сфері Хмельниччини стосуватимуться вирішення й інших питань. Зокрема, заплановано виділити кошти на доукомплектування необхідним обладнанням оперативно-диспетчерської служби обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і під'єднати її до телекомунікаційної мережі загального користування, а також придбати нове обладнання обласній лікарні.

Читайте також: У Хмельницькому запрацювала нова амбулаторія

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую