ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

В усіх регіонах України можуть ввести карантин

Здоров'я 8036
Лікарі рекомендують утриматися від привітань рукостисканням
Лікарі рекомендують утриматися від привітань рукостисканням. Фото: pixabay.com

Сьогодні відповідне рішення, можливо, прийме Кабінет Міністрів.

Вчора, 10 березня, відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорювались питання протидії поширенню коронавірусу в Україні. Про це повідомили в Департаменті комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«Свої пропозиції щодо необхідних заходів протидії коронавірусній інфекції також надали голови обласних державних адміністрацій. Остаточний план боротьби з коронавірусом буде ухвалений на засіданні Кабінету Міністрів в середу, 11 березня», - йдеться в повідомленні.

В свою чергу, «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в уряді, повідомив на засіданні уряду буде прийнято рішення про застосування обмежень у країні. Вони стосуватимуться карантину в навчальних закладах - школах, університетах, тощо.

«Як передбачається, карантин буде оголошений на загальнонаціональному рівні, далі рішення будуть прийматися на рівні місцевої влади, - пише «Інтерфакс-Україна». - Крім того, Кабмін планує ввести загальнонаціональне обмеження у вигляді заборони на проведення спортивних змагань та інших масових заходів».

ОНОВЛЕНО 11 березня о 20.00: Уряд оприлюднив постанову, в якій йдеться про карантин

Відзначимо, в Україні офіційно одна людина захворіла на коронавірус «COVID-19». У світі ж такий діагноз поставлений понад 119 тисячам людей, з яких понад 65,7 тисяч вже одужали, а, станом на ранок 11 березня, 4 284 людини померли. За ситуацією з коронавірусом можна стежити на оперативній карті даних університету Джона Гопкінса.

Рекомендації Міністерства охорони здоров’я України для профілактики захворювання:

1. Часто мийте руки або обробляйте засобами дезінфекції;
2. Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
3. Якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
4. Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Читайте також: Як почувається хмельничанин, у якого підозрювали коронавірус

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую