ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Прем’єр-міністр заявив, що в Україні закривають усі навчальні заклади. А що на Хмельниччині?

Здоров'я 8328
Прем\'єр каже: \
Прем'єр каже: "Відзавтра карантин". Влада на місцях очікує ж на оприлюднене рішення Кабміну, а не на заяви на словах. Фото: з архіву

Обмежувальні заходи діятимуть з 12 березня.

Сьогодні, 11 березня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про те, які ж рішення ухвалив уряд на своєму засіданні. А саме про заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

За словами Шмигаля, в країні вводять обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується засідань Верховної Ради України, обласних рад, органів місцевої влади. 

А ось щодо карантин у навчальних закладах, то прем’єр заявив, що він вводиться з 12 березня до 3 квітня в усіх дитячих садочках, школах та вищих навчальних закладах на всій території України.

Утім, розпорядження Кабміну, станом на 17.15, й досі не оприлюднено. А тому, до прикладу, в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради журналістам сайту «Є» сказали, що завтра, 12 березня, усі навчальні заклади міста працюватимуть. Однак, якщо до кінця сьогоднішнього робочого дня вони отримають урядове розпорядження, то все може змінитися.

У пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації також очікують на оприлюднення рішення уряду. (ОНОВЛЕНО о 19.00: Рішення поки не оприлюднене).

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав: «Зважаючи на рекомендації Уряду і за рішенням оперативного штабу, з понеділка на тиждень оголошуємо весняні канікули в школах міста. Дитячі садочки продовжують працювати в штатному режимі. Масові заходи обмежуються. Але... ситуацію будемо моніторити щогодини. Завтра знову о 14.00 збираємо нараду, будемо проводити зустрічі із власниками розважальних центрів, керівниками вишів, підприємств, установ, готелів задля того, щоб попередити поширення вірусної інфекції. А закрити школи мало - потрібно всім зосередити увагу на культурі поведінки. Наприклад, щоб батьки не водили дітей по супермаркетах, кінотеатрах, розважальних центрах тощо. Дотримуйтеся правил особистої гігієни і головне - не панікуйте!».

Скрін з Фейсбуку Михайла Сімашкевича.

А міський голова Славути Василь Сидор, цитуємо: «Зважаючи на те, що ситуація із коронавірусом має досить сильний суспільний резонанс, звертаюся до усіх славутчан та жителів нашої громади з проханням не панікувати: випадків захворювання на коронавірус на території Славутської ОТГ наразі немає. Завтра, 12 березня, відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Славутської міської ради, під час якого буде обговорюватися питання щодо запровадження обмежувальних заходів у нашій громаді з урахуванням загальнодержавного плану дій та рішень Кабінету Міністрів України. Отже, завтра вчимося, ведемо дітей у садочки та працюємо у звичному режимі».

Скрін зі сторінки Василя Сидора у Фейсбуці.

Сайт «Є» продовжує відстежувати ситуацію.

Зауважимо, що також Денис Шмигаль розповів, що рішенням уряду з 12 березня закривають 170 з 219 пунктів пропуску на українському кордоні. Щоправда, які саме - не уточнив, сказавши, що перелік оприлюднять пізніше.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую