ye-logo.v1.2

У МОЗ закликають подбати про літніх людей під час карантину через коронавірус

Здоров'я 3777
МОЗ України радить приділяти особливу увагу цій категорії населення
МОЗ України радить приділяти особливу увагу цій категорії населення. Фото: ілюстративне glavcom.ua

Громадян у цей період просять бути особливо свідомими.

У МОЗ закликали літніх людей, які перебувають у групі ризику захворювання на коронавірус, бути максимально обережними та за можливості залишатися вдома. Про це 13 березня під час засідання комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації заявив міністр охорони здоров'я Ілля Ємець.

«Хочу окремо пояснити тезу про особливу вразливість до інфікування людей похилого віку. Згідно зі світовою тенденцію та медичними дослідженнями, вони мають чи не найвищий ризик зараження та подальших летальних наслідків», - йдеться у заяві міністра охорони здоров’я України.

Саме тому МОЗ України радить приділяти особливу увагу цій категорії населення, вживати заходів та проводити інформаційну кампанію, щоб знизити такі ризики.

«Я також закликаю усіх громадян у цей період бути особливо свідомими: літні батьки зараз найбільше потребують уваги та турботи. Забезпечте їх усім необхідним, аби мінімізувати потребу відвідувати місця масового скупчення під час карантину», - додав міністр.

Громадян у цей період просять бути особливо свідомими. Фото: МОЗ України

Нагадаємо, з 12 березня по 3 квітня в Україні запроваджено карантинні заходи. На Хмельниччині на карантин закрито усі заклади освіти і заборонено проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб. Також за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, можуть закрити кінотеатри, театри, клуби, музеї та інші заклади культури та дозвілля приватної форми власності. А ось такі ж заклади тільки комунальної форми власності таки закриють на період карантину. У місцях з масовим перебуванням людей мають проводити дезінфекцію приміщень.

За останньою інформацією Міністерства охорони здоров’я України, на території України зафіксовано три випади захворювання коронавірусом COVID-19. Вірус лабораторно підтвердили у двох мешканців Чернівецької області та однієї мешканки з Житомирщини, яка померла.

Читайте також: Коронавірус та прибирання: як зменшити ризик підчепити інфекцію в офісі та вдома.

Довідково: У грудні 2019-го в 12-мільйонному Ухані, одному із найбільш густонаселених міст центрального Китаю, зафіксували спалах пневмонії, яку викликав невідомий збудник. А вже на початку січня китайські дослідники виявили новий коронавірус, який і спричинив хворобу, що масово поширюється і має летальний наслідок близько 3,44%. Вірус має назву коронаронавірусу 2019-nCoV.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую