ye-logo.v1.2

Хмельницька інфекційна лікарня отримала експрес-тести на коронавірус

Здоров'я 5254
Наявні експрес-тест застосовуватимуть лише в тому випадку, коли буде обґрунтована підозра
Наявні експрес-тест застосовуватимуть лише в тому випадку, коли буде обґрунтована підозра. Фото: Українська правда

Є вони також і в Кам’янці-Подільському.

До Хмельницької інфекційної лікарні, яка є опорним медичним закладом для боротьби з коронавірусом,  надійшла перша партія експрес-тестів на коронавірус. Про це сайту «Є» розповіла головний лікар медустанови Оксана Піддубна.

«Поки що отримали 20 експрес-тестів. Їх нам надала, як допомогу, одна з фірм за сприяння міської влади Хмельницького. Тестів від держави до лікарні ще не надходило. Хоча потребу в тестах ми подавали і неодноразово. Спочатку просили 200, сьогодні вже - тисячу. Коли вони будуть – наразі невідомо», - каже Оксана Піддубна.

Зазначає, що наявні експрес-тест застосовуватимуть лише в тому випадку, коли буде обґрунтована підозра, що людина може бути інфікована коронавірусом.

«Їх всього 20. Ми будемо робити тести важким хворим, в кого буде підозра на цей вірус. Ці тести мають точність 99 відсотків. При позитивному результаті аналізи направлятимуться до референс-лабораторії для остаточних досліджень», - зазначає Оксана Вікторівна.

100 експрес-тестів для діагностики коронавірусу також отримали і в Кам’янці-Подільському. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Нагадаємо, сьогодні у сусідній області підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Відтак, в Україні уже 5 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Щоб не захворіти:
- Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.
- Не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.
- Термічно обробляйте продукти. Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.
- У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую