ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Красилівщині відкрили нову амбулаторію

Здоров'я 1978
Загальна вартість будівництва медзакладу склала понад 8 мільйонів гривень
Загальна вартість будівництва медзакладу склала понад 8 мільйонів гривень. Фото: adm-km.gov.ua

Загальна вартість будівництва медзакладу склала понад 8 мільйонів гривень.

Днями, у селі Чернелівка Красилівського району відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

За повідомленням пресслужби Хмельницької ОДА, медзаклад обслуговуватиме жителів сіл Чернелівка, Пилипи, Сорокодуби, Моньки, Моньчинці, Котюржинці та Марківці. Тут працює 1 сімейний лікар та 2 працівники медперсоналу.

«Амбулаторія оснащена необхідним обладнанням, автомобілем, квартирою для лікаря. В будівлі є комфортний кабінет сімейного лікаря, маніпуляційний кабінет, оглядовий кабінет та інше. В приміщеннях нові сучасні меблі та медичне обладнання, згідно табеля оснащення. Також тут передбачено умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями», - йдеться у повідомленні пресслужби.

Реалізація проекту відбулась завдяки співфінансуванню з сільського (100 тисяч гривень), районного (74 тисячі гривень), міського (більше 600 тисяч гривень) та державного бюджетів (7245 тисяч гривень). Загальна кошторисна вартість складає 8 050 167 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую