ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Захворіла майже вся сім'я: на Хмельниччині виявили коронавірус у дитини

Здоров'я 49465
Дитина, у якої виявили COVID-19, 2014 року народження
Дитина, у якої виявили COVID-19, 2014 року народження. Фото: люстративне: tengrinews.kz

Четверо із п’яти осіб у сім’ї захворіли на COVID-19.

Станом на сьогодні, 7 квітня, на Хмельниччині зафіксовано 14 випадків захворювання на COVID-19. Серед них четверо осіб – члени однієї сім’ї із Шепетівки: 74-річний батько, його донька з чоловіком та онук 2014 року народження (у сім'ї двоє дітей - авт).

Двоє – батько та зять – перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні. Про це повідомила під час онлайн-брифінгу головна лікарка Оксана Піддубна.

«Маємо двоє хворих із Шепетівки, у яких підтверджений діагноз COVID-19 – це чоловік і його тесть, якому 74 роки. Чоловік має стан середньої ступені важкості, а тесть достатньо важкий і перебуває під наглядом реаніматологів. Крім того, що у нього підтверджений COVID-19 і пневмонія, він у 2012 році переніс інсульт: не рухається і не говорить», – розповіла Оксана Піддубна.

До теми: «Зміна-ізоляція-зміна», - шепетівський лікар розповів про обсервацію медиків та лікування хворого з COVID-19

За словами лікарки, також сьогодні вже отримали результати із лабораторного центру про те, що у доньки 74-річного хворого та її сина також підтвердився діагноз COVID-19. Оксана Піддубна каже, що лікарі із Шепетівки не зверталися із проханням перевезти цих хворих до Хмельницької інфекційної лікарні. В оперативному штабі Хмельницької ОДА повідомили, що двоє осіб з Шепетівки - мати і син - лікуються амбулаторно. 

Загалом, серед 14 хворих, які виявлені в області станом на 14.00, семеро із міста Хмельницький та стільки ж із районів області.

До теми: Лікарка пояснила, чому не виписують хмельничанку, яка одужала від COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую