ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

Серед контактних осіб на Городоччині є підозра на COVID-19

Здоров'я 6761
Підозру на COVID-19 виявили у родички хворих
Підозру на COVID-19 виявили у родички хворих. Фото: cnbc.com

На Городоччині є двоє хворих і 12 осіб, які контактували із ними.

Сьогодні під час брифінгу голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет повідомив, що визначені 12 осіб, які контактували із хворими на Городоччині. Як пояснила сайту "Є" лікар-епідеміолог Городоцького відділення лабораторних досліджень Антоніна Мазурович, серед цих осіб одна – із Чемеровеччини, яка контактувала з хворими по роботі, одна особа – родичка, п’ятеро – це члени сімей та ще п’ятеро – медики.

Щодо медиків, то за словами голови облдержадміністрації, під час надання медичної допомоги вони перебували в костюмах біозахисту. Зараз почувають себе добре, за ними встановлено спостереження. Як повідомив вчора, під час брифінгу, заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, хворі, у яких виявили COVID-19 у Городоцькій районній лікарні не перебували довго. Вони там проходили рентген і відразу були направлені до Хмельницької інфекційної лікарні.

Станом на 17 квітня тестування контактним особам, в тому числі і медикам, ще не проводили. Як пояснює лікар-епідеміолога Городоцького відділення лабораторних досліджень Антоніна Мазурович, тестування проводяться тим контактним, у кого є ознаки.

«Усі контактні особи, які у нас, не мали жодних ознак захворювання. Сьогодні ознаки з’явилися в однієї особи, то будемо подавати цей випадок як підозру на COVID-19 на тестування», – повідомила сайту «Є» Антоніна Мазурович.

Нагадаємо, що 15 квітня стало відомо про два випадки захворювання на COVID-19 у селі Клинове Городоцького району. Це члени однієї сім’ї - мати і син - віком 37 та 61 рік. Люди не були за кордоном, а контактували із хворим із Чемеровець. Обоє наразі перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні. Як повідомив вчора заступник голови ОДА Роман Примуш, їхній стан середньої важкості.

Як стало відомо сайту "Є", чоловік працює у одній із агрофірм у Чемеровецькому районі, а симптоми з'явилися у його бабусі - піднялася температура і завтра у неї мають відібрати біоматеріали для ПЛР-тестування.

Зазначимо, що у Хмельницькій області на ранок 17 квітня  зафіксовано 40 лабораторно підтверджених випадків захворювання на Covid-19 (включно з жінкою в Чернівецькій області).

Читайте також: Пенсіонерам автоматично нарахують допомогу у 1000 гривень: кому та коли чекати на гроші

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую