ye-logo.v1.2

На Чемеровеччині зафіксували новий випадок COVID-19

Здоров'я 5486
Новий випадок COVID-19 підтверджено в особи, яка повернулася з-за кордону
Новий випадок COVID-19 підтверджено в особи, яка повернулася з-за кордону. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Людина повернулася з-за кордону.

Чемеровецька райдержадміністрація з посиланням на районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомляє про ще один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію в районі.

Як зазначають в повідомленні, новий випадок COVID-19 підтверджено в особи, яка повернулася з-за кордону. І додають, що станом на 21.00 5 травня 2020 року на території району зафіксовано вже 29 випадків захворювання на COVID-19 (Це найбільше випадків в розрізі районів). З них четверо людей вже одужали. Це 3 медичні працівники, які лікувалися амбулаторно та одна людина, яка перебувала на лікуванні в Хмельницькій міській інфекційній лікарні.

Додають, що наразі 11 осіб з Чемеровеччини перебувають на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні в стані середньої важкості. 13 осіб (в тому числі 5 медичних працівників) – на амбулаторному лікуванні в задовільному стані, під постійним наглядом сімейних лікарів.

Також, на жаль, є на Чемеровеччині і один летальний випадок від COVID-19.

Нагадаємо, учора станом на вечір на Хмельниччині було зафіксовано 136 підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Отож, разом з новим випадком в Чемеровецькому районі в області вже 137 підтверджених випадків COVID-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую