ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Наряди поліції і нові контактні: яка ситуація із захворюваннями на COVID-19 в районах області

Суспільство 10972
Інформація станом на вечір 5 травня
Інформація станом на вечір 5 травня. Фото: колаж автора

Перший заступник голови Хмельницької ОДА розповів деталі по районах, де зафіксовані спалахи захворювання.

Станом на 5 травня 20:00, у Хмельницькій області на COVID-19 захворіло 136 осіб, в тому числі за сьогодні додалося семеро хворих, а за вчора - тринадцять.

Деталі про вчорашніх хворих повідомив заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Більшість із тих, які додалися – це спалах по Старій Синяві, а саме 9 контактних осіб, які знаходяться на амбулаторному лікуванні і на самоізоляції.   Він також додав, що чоловік, який сьогодні помер у Хмельницькій інфекційній лікарні, ймовірно під час Великодніх свят відвідував храм. За інформацією головної лікарки КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надії Ананьєвої чоловік родом із села Лисанівці, тривалий час лікувався вдома та не звертався за медичною допомогою. Був госпіталізований до Хмельницької інфекційної лікарні 1 травня. Варто зазначити, що і всі 9 вчорашніх хворих із села Лисанівці.

Що ж до випадку у Деражнянському районі, за словами Романа Примуша, захворіла 72-річна жінка, яка у стані середньої важкості доставлена у Хмельницьку інфекційну лікарню. 

Також він детально розповів ситуацію по кожному із районів, де виявлені спалахи захворювання на коронавірусну інфекцію.

«У Чемеровецькому районі, де було зафіксовано найбільше випадків, ситуація стабільна. Ми завершили дослідження усіх контактних осіб. 28 випадків у районі – це найбільший показник в області», – зазначив Роман Борисович.

До теми: Як і на чому проводять ПЛР-дослідження у Хмельницькому лабораторному центрі

Така ж ситуація і в Нетішині. Там завершили дослідження усіх контактних осіб. Станом на вечір 5 травня зафіксовано один новий випадок - COVID-19 виявили у працівника Хмельницької АЕС. 

У Красилівському районі також ситуація контрольована, каже чиновник, але не все так «гладко». Роботу із дослідження контактних осіб завершили – усіх обстежили, відібрали зразки і вже є результати.

«У цьому районі маємо 16 підтверджених осіб (а станом на вечір вже є 17авт.), але є частина тих, хто відмовився від тестування. Біля помешкань цих осіб постійно патрулюють наряди поліції, щоб вони не залишали місце самоізоляції», – повідомив Роман Примуш.

А в Красилівській міській раді повідомили, що випадки захворювання зафіксовані у селах Кременчуки, Великі Орлинці, Ключівка, Лісова Волиця.

Читайте також: Географія COVID-19 в області розширилася - додалося ще два райони

Зараз активно досліджують зразки біоматеріалів медперсоналу лікарні та контактних осіб у Кам’янець-Подільському районі. Усі попередні дослідження у лікарні та контактних осіб негативні. А вже до кінця сьогоднішнього дня усі дослідження, за словами чиновника, по цьому району будуть завершенні. Станом на 20:30 у Кам'янець-Подільському районі зафіксовані ще три нові випадки. Двоє лікуються амбулаторно, а один госпіталізований до центральної районної лікарні. 

До теми: У Кам’янці-Подільському на Covid-19 захворів медик

«Також працюємо по Деражнянському району, адже особа, у якої вчора підтвердили захворювання COVID-19, до моменту встановлення діагнозу «пневмонія», відбору зразків і підтвердження результату, знаходилася один день у Деражнянській ЦРЛ. Зараз там проводиться робота по встановленню контактних осіб», – зазначив Роман Примуш. Він також додав, що хвора - 72-річна жінка.

Варто додати, що сьогодні також від COVID-19 одужала пацієнтка з Летичівського району. Черниця лікувалася у Хмельницькій інфекційній лікарні. Їх одужання підтверджено двома негативними результатами ПЛР-досліджень. Відтак, у Летичівському районі із п'яти зафіксованих випадків одна пацієнтака одужала, одна померла, ще троє лікуються амбулаторно. 

Також за даними Хмельницької міської міської ради, від Covid-19 одужав лікар інфекційної лікарні, що лікувався амбулаторно. Сьогодні чоловік отримав другий негативний результат аналізу ПЛР, котрий підтвердив те, що вірусу в його організмі вже немає.

Таким чином, станом на 17:30 5 травня у місті Хмельницькому зафіксовано 17 випадків захворювання на Covid-19, із них 13 вже одужало, одна пацієнтка померла, а троє ще хворіють: 2 в лікарні, 1 - амбулаторно.

За сьогодні, 5 травня до географії захворювання додалися ще два райони - Ізяславський та Білогірський. Таким чином із 136 зафіксованих випадків, 30 одужало, семеро померло і 99 продовжують лікування.

Читайте також: Голова ОДА хоче забрати в міста Хмельницьку інфекційну лікарню: що кажуть у міській та обласній радах

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую