ye-logo.v1.2

Нові випадки коронавірусу в Нетішині та дев’ята на Хмельниччині смерть від COVID-19

Здоров'я 11631
Лабораторно підтверджено вже 214 випадків коронавірусної інфекції
Лабораторно підтверджено вже 214 випадків коронавірусної інфекції. Фото: ілюстративне 5.ua

Дані станом на 19:15 від Хмельницької ОДА.

На Хмельниччині станом на 19:15 13 травня лабораторно підтверджено вже 214 випадків коронавірусної інфекції. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації. Також в ОДА зазначають, що 56 людей вже одужало.

Нагадаємо, на сьогоднішній ранок було 209 випадків коронавірусу. 4 нових випадків хвороби виявлено в Нетішині, люди лікуються амбулаторно. Це місто, до речі, є лідером за кількістю підтверджених випадків коронавірусу - їх понад пів сотні. 

На жаль, за інформацією ОДА, в області маємо також уже 9 летальних випадків від COVID-19. Останній випадок підтверджено сьогодні посмертно: в чоловіка, якого вчора госпіталізували до Шепетівської ЦРЛ. Нагадаємо, його до лікарні привезли з високою температурою та підозрою на COVID-19. Чоловік був монахом Городищенського монастиря.

«Власне, чоловіка мали транспортувати до Хмельницької інфекційної лікарні. Але, зважаючи на його важкий стан вирішили доставити хворого до Шепетівської ЦРЛ, щоб надати невідкладну допомогу та провести реанімаційні заходи. Людину, на жаль, врятувати не вдалося. Чоловік помер за декілька годин», - розповів сьогодні на брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

Читайте також: Не всім працівникам Хмельницької інфекційної лікарні виплатять потрійний оклад.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую