ye-logo.v1.2

Не всім працівникам Хмельницької інфекційної лікарні виплатять потрійний оклад

Суспільство 1767
Частина медиків залишиться без урядової доплати
Частина медиків залишиться без урядової доплати. Фото: pixabay.com

У штаті лікарні 201 працівник.

Сьогодні, 13 травня, Хмельницька інфекційна лікарня підписує контракт із Національною службою здоров'я України. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу, у документі йдеться про новий пакет послуг лікарні, пов'язаний із COVID-19.

«Згідно із цим пакетом, для медпрацівників лікарні передбачається додаткове фінансування — виплата потрійних окладів, але тільки для чітко визначеного кола осіб. Наразі в штаті інфекційної лікарні 201 медик, з них оплата передбачене для 72. Є також частина людей, які не медики, а відповідають за господарську частину», - додав міський голова.

За його словами, не отримують потрійного окладу, наприклад, кардіологи, які щоразу працюють із пацієнтами інфікованими COVID-19, старші медичні сестри, начмед, господарська служба.

«Є постанова, яка дозволяє у випадку наявності коштів в медзакладі виплатити решті працівників подвійний оклад, але для цього треба мати фінансовий ресурс. Інфекційна лікарня його немає, бо вона кошти отримує від Нацслужби. Ми будемо звертатись у відповідні органи, аби змінити ситуацію із виплатою окладів», - додав Олександр Симчишин.

Муніципальну надбавку з бюджету міста Хмельницького за травень виплатять усім працівникам закладу. Олександр Сергійович зазначає, що так чесно і правильно, адже весь колектив працює в одному човні.

Читайте також: Медики розповіли, хто і скільки отримав із обіцяної 300-відсоткової доплати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую