ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Динаміка одужання позитивна: «найважчих» хворих із COVID-19 відключили від апаратів ШВЛ

Здоров'я 1291
В лікарнях Хмельницького та Шепетівки відключили від апаратів ШВЛ хворих, які лікуються від COVID-19
В лікарнях Хмельницького та Шепетівки відключили від апаратів ШВЛ хворих, які лікуються від COVID-19. Фото: elkhabar.com

У Хмельницькій ОДА розповіли, який стан хворих, які лікуються у медзакладах.

У трьох медзакладах області зараз перебувають пацієнти, які лікуються від COVID-19 – це Хмельницька інфекційна та Шепетівська і Славутська центральні районні лікарні.

За даними Хмельницької міської ради, станом на ранок сьогодні у Хмельницькій інфекційній лікарні було 73 хворих із них 48 - із COVID-19. Ще чотири особи були із підозрою на це захворювання.

У Славутській рай лікарні, як ми повідомляли раніше, також лікуються двоє пацієнтів. А у Шепетівській ЦРЛ – один хворий, який тривалий час був підключений до апарату штучної вентиляції легень.

Як повідомила заступниця голови ОДА Оксана Ситницька, стан усіх хворих покращується.

«Динаміка одужання позитивна. Хворий, який тривалий час був підключений до апарату ШВЛ у Шепетівській лікарні, вже відключений. Він дихає через маску, завдяки кисневому концентратору, у свідомості, кінцівки рухаються, бо були проблеми тривалий час. Поступово він іде до одужання», – зазначила чиновниця.

Серед хворих, які лікуються у Хмельницькій інфекційній лікарні також, за її словами, немає таких, які підключені до апарату ШВЛ.

«Один із хворих, який був підключений ще до недавнього часу, вже переведений у реанімаційне відділення і хоча дихає ще за сторонньою допомогою, але вже власними зусиллями», – повідомила Оксана Ситницька.

Зазначимо, що в області зафіксовано 221 випадок захворювання на COVID-19, з них померло 9 осіб, а одужало 57. 

До теми: Ще одна райлікарня отримала апарат штучної вентиляції легень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую