ye-logo.v1.2

Ще одна райлікарня отримала апарат штучної вентиляції легень

Суспільство 1526
Апарат штучної вентиляції легень коштує близько пів мільйона гривень
Апарат штучної вентиляції легень коштує близько пів мільйона гривень. Фото: starosynjavska-gromada.gov.ua

Закупити обладнання допомогли спонсори.

Терапевтичне відділення Старосинявської лікарні отримало апарат штучної вентиляції легень. Закупили його за кошти спонсорів. Вартість апарату близько пів мільйона гривень. Окрім апарату штучної вентиляції легень сільгосппідприємство передало також засоби індивідуального захисту та дезінфекційні засоби для використання у роботі медпрацівників центральної райлікарні.

У Селищній раді повідомили, що звернулися за допомогою в рамках соціальної угоди і місцеве агропідприємство зголосилося допомогти.

«У нас, в КНП «Старосинявська районна лікарні», в терапевтичному відділенні ЦРЛ є спеціальна палата інтенсивної терапії. Маємо також молодого фахівця, який нещодавно прийшов на роботу і вже вміє працювати на такій новітньому обладнанні. Тому для наш цей апарат, тим більше, враховуючи, що в громаді є випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, дуже важлива допомога», – каже керуюча справами Старосинявської ОТГ Оксана Бондарчук.

Варто зазначити, що станом на сьогодні у Старосинявському районі зафіксовано 10 випадків захворювання на COVID-19, один із них летальний.  

Нагадаємо, апарати штучної вентиляції легень за останній час придбали для Чемеровецької, Шепетівської, Хмельницької лікарень, військового госпіталю, а на кінець березня в області налічувалося 114 таких апаратів ШВЛ.

До теми: «Новатор» отримав дозвіл МОЗу на виробництво апаратів ШВЛ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую