ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Тестують пневмонії – підтверджують COVID-19: на Хмельниччині побільшало хворих з коронавірусом

Здоров'я 9714
Ще дев\'ять мешканців області захворіли на коронавірусну інфекцію
Ще дев'ять мешканців області захворіли на коронавірусну інфекцію. Фото: ілюстративне pixabay.com

За інформацією Хмельницької ОДА, додалося ще 9 хворих.

Ще дев’ять мешканців області захворіли на коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація. Як зазначають в повідомленні, станом на 17:30 19 травня в Хмельницькій області зареєстровано вже 287 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 73 людини вже одужали. Також зареєстровано 9 летальних випадків.

Як зазначають в Хмельницькій ОДА, виявлено 3 нових випадки у Дунаєвецькому районі. Це контактні особи, які лікуються амбулаторно). Також 2 – у Кам‘янці-Подільському. Їх виявили під час тестування пневмоній. Одна особа захворіла у Кам‘янець-Подільському районі (з кола контактних осіб, лікується амбулаторно). Ще двоє - у Красилівському районі (це також люди з кола контактних осіб, вони лікуються амбулаторно. Серед них є лікар амбулаторії. Ще один випадок коронавірусної інфекції підтвердили у Хмельницькому районі під час тестування пневмонії.

Нагадаємо, станом на 10:30 19 травня хворих на COVID-19 на Хмельниччині було 278.

Додамо, що також сьогодні, медики повідомили про одужання від COVID-19 пацієнта з Шепетівки, який лікувався від коронавірусної інфекції ще з 30 березня.

Читайте також: Депутати дали добро: в Нетішині облаштують лабораторію для ПЛР-тестування інфекцій.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую