ye-logo.v1.2

За добу COVID-19 підтвердили у двох працівників поліції

Здоров'я 3909
За добу на Хмельниччині підтвердили 23 нових випадки коронавірусної інфекції
За добу на Хмельниччині підтвердили 23 нових випадки коронавірусної інфекції. Фото: ілюстративне konkurent.ua

Кількість випадків коронавірусної інфекції з учорашнього вечора зросла на понад два десятки.

За добу на Хмельниччині підтвердили 23 нових випадки коронавірусної інфекції. Якщо на учорашній вечір було 269 випадків COVID-19, то станом на сьогодні, 19 травня, 21:15 зареєстровано уже 292 випадки. Протягом дня дані про нових інфікованих додавалися декілька разів. Спочатку в Хмельницькій ОДА повідомляли про три нових випадки хвороби у Дунаєвецькому районі та у Старокостянтинові, згодом додалося ще 6 нових хворих, потім ще дев’ять, і ще п’ять…

Як повідомляють в Хмельницькій обласній державній адміністрації, останніх п’ять випадків виявлені у кількох районах та обласному центрі. Так у Шепетівському районі захворіла одна людина. У Старокостянтинові також підтверджено один випадок. І ще три - у Хмельницькому. Серед них – медпрацівник та працівник поліції.

Як зазначають в Хмельницькій ОДА, всі ново виявлені інфіковані - з кола контактних осіб, лікуються амбулаторно.

Додамо, що це вже другий працівник поліції, про хворобу якого на COVID-19 повідомляють сьогодні. Наразі поки невідомо з ким він міг контактувати та інфікуватися. А от щодо першого випадку, про який в ОДА повідомили вранці, то під час брифінгу в Хмельницькій ОДА заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів подробиці.

«Випадок з інфікуванням поліцейського пов’язаний з ситуацією, яку маємо з вилученням дитини з неблагополучної родини. У дівчинки згодом підтвердили COVID-19. (Нагадаємо, неподалік річки Південний Буг у Хмельницькому в наметі поліцейські виявили маму та двоє дівчаток. – авт.) Наразі протестовані усі, хто був задіяний в транспортуванні і супроводі дітей до будинку дитини в Полонному. В одного контактного працівника поліції з Хмельницького результати біоматеріалів дали позитивний результат – в нього підтвердили COVID-19», - розповів Роман Примуш.

Він додав, що в мами дівчаток також відбирали проби на наявність коронавірусу і на той час вона перебувала в міській інфекційній лікарні. Після отримання негативного результату мама медустанову покинула добровільно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую