ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові і Хмельницькому виявили нові випадки захворювання COVID-19

Здоров'я 12134
Інфікованих в області додалося.
Інфікованих в області додалося. . Фото: 0352.ua

Більшість хворих лікуватимуться у Хмельницькому.

У Хмельницькій обласній державній адміністрації повідомили, що станом на 22:00 вчора 26 травня, в області зареєстровано 384 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, а вже на ранок у Хмельницькій міській раді додали, що до цієї кількості додалося ще троє хворих і тепер їх в області 387.

Частина із нововиявлених випадків інфікування COVID-19 – це жителі Хмельницького та Старокостянтинівського району.

У Хмельницькому один випадок виявили при тестуванні хворого із пневмонією – це чоловік 58 років, контактний з раніше підтвердженим хворим. Його госпіталізували на лікування до Хмельницької інфекційної лікарні.

Ще три випадки виявили у Старокостянтинівському районі, із них 2 у місті Старокостянтинові. Одна людина лікуватиметься амбулаторно, а одна – перебуває у центральній районній лікарні. Ще один хворий – із району, який теж перебуває, поки що у Старокостянтинівській ЦРЛ. Обох хворих із райлікарні транспортують на лікування до Хмельницької інфекційної лікарні. Про ще три нові випадки деталей поки невідомо.  

Зазначимо, що станом на 15.00 26 травня в області було зареєстровано 380 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. На лікуванні перебувають 242 громадянина, з яких 47 у лікарнях, а решта – 195 – амбулаторно.

До теми: Коронавірус в Україні: ситуація станом на 27 травня

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую