ye-logo.v1.2

Кількість хворих на Сovid-19 в області зросла

Здоров'я 2028
З початку пандемії на Хмельниччині вже одужали 406 осіб
З початку пандемії на Хмельниччині вже одужали 406 осіб. Фото: unsplash.com/@enginakyurt

Про сім нових випадків на Хмельниччині розповіли в облдержадмністрації.

Станом на 14.00 12 червня в Хмельницькій області зареєстровано 544 лабораторно підтверджених випадки COVID-19 (з них 47 - у дітей, 92 - у медпрацівників). Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації.

Виявлено 7 нових випадків захворювання: по два в місті Кам'янець-Подільський та районі, по одному на Дунаєвеччині, Красилівщині та Старосинявщині.

Водночаc ще 18 мешканців краю одужали. А саме 11 з Кам'янця-Подільського, троє з Хмельницького, двоє з Дунаєвецького району, одна людина з Нетішина та Кам’яне6ць-Подільського району.

«На лікуванні перебуває 124 особи, з них 41 лікується стаціонарно, 83 амбулаторно. З них 9 - дітей, 28 – медпрацівників», - повідомили в Хмельницькій ОДА.

З початку пандемії на Хмельниччині вже одужали 406 осіб (74,6% від підтверджених випадків), з них 38 дітей, 63 медпрацівників. Кількість летальних випадків в області - 14.

Нагадаємо, за минулу добу кількість інфікованих коронавірусною інфекцію збільшилася як на Хмельниччині, так і в інших регіонах України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую