ye-logo.v1.2

Медзакладам Хмельниччини дозволили відновити планову госпіталізацію пацієнтів

Здоров'я 2756
Пацієнти, які мають йти на планову госпіталізацію, спершу повинні зробити тест на COVID-19
Пацієнти, які мають йти на планову госпіталізацію, спершу повинні зробити тест на COVID-19. Фото: ілюстративне pixabay.com

Виключенням стали дві лікарні призначенні для лікування хворих на коронавірус.

Вчора, 12 червня, обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила закладам охорони здоров’я проводити планові госпіталізації пацієнтів.

Згідно з протоколом засідання комісії з ТЕБ і НС, виключенням стали Хмельницька інфекційна лікарня та інфекційне відділення Славутської центральної районної лікарні. Обидва медзаклади призначенні для лікування хворих на коронавірус. Перед проведенням планової госпіталізації рештою лікарень пацієнтові мають зробити тест на COVID-19.

За словами першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Романа Примуша, раніше уряд дозволив медзакладам відновити планові операції. Проте на планові госпіталізації до прийняття відповідного рішення комісії з ТЕБ і НС залишалася заборона.

«Такі пацієнти спершу повинні пройти тестування на коронавірус методом ІФА. Лише після того медзаклад може провести їх планову госпіталізацію», — зазначив Роман Примуш.

Читайте також: ІФА-тестування на Хмельниччині: не всі райони мають можливість проводити його безкоштовно

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую