ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: кількість хворих зростає

Здоров'я 6507
Наразі в області вже одужало 436 осіб
Наразі в області вже одужало 436 осіб. Фото: ілюстративне pixabay.com

Ще один випадок інфікування виявили в Летичівському районі.

На Хмельниччині продовжує зростати кількість інфікованих на коронавірусом. Станом на 9-у ранку 17 червня Хмельницька облдержадміністрація інформує про 586 лабораторно-підтверджених випадків COVID-19 з початку поширення епідемії в області. Нагадаємо, учора на Хмельниччині було зареєстровано 585 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Зазначають, що один новий випадок захворювання виявлено у Летичівському районі. Додають, що наразі в області вже одужало 436 осіб (74,5% від підтверджених випадків). Серед них хворобу подолали 41 дитина та 72 медпрацівники. Кількість летальних випадків, які зареєстровані в області, - 14.

Щодо захворюваності в Україні, то за даними Центру громадського здоров’я, на ранок 17 червня підтверджено 33 234 випадки COVID-19, з них 14 943 одужали, 943 померли (31 за останню добу). Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 758 випадків. До слова, согоднійні цифри свідчать про два антирекорди – по кількості нових захворюваннях, виявлених за добу, і по кількості людей, які померли за останню добу.

Читайте також: Як правильно використовувати захисну маску і рукавички влітку.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую