ye-logo.v1.2

У Шепетівську лікарню за кошти благодійників закупили апарат штучної вентиляції легень

Здоров'я 1179
Шепетівська ЦРЛ отримала апарат ШВЛ закуплений за кошти благодійників
Шепетівська ЦРЛ отримала апарат ШВЛ закуплений за кошти благодійників. Фото: shecrl.com.ua

Обладнання українського виробництва.

Сьогодні, 15 липня, Шепетівська центральна районна лікарня отримала ще один апарат штучної вентиляції легень у межах благодійної допомоги. Як повідомляється на сайті лікувального закладу, на закупівлю апарату витратили 722 тисячі гривень.

«Збір благодійних пожертв на придбання засобів захисту для медиків та апарату штучної вентиляції легень у Шепетівці стартував у середині березня. Для цього був відкритий окремий рахунок, а контроль за надходженнями і використанням коштів здійснювала створена наглядова рада, - йдеться у повідомленні. - Загалом на сьогоднішній день зібрано 823 тисячі гривень, з них 722 тисячі гривень використано на закупівлю цього апарату. Решта коштів також будуть використані на потреби Шепетівської центральної районної лікарні».

Придбаний апарат ШВЛ українського виробництва з функцією моніторингу призначений для проведення респіраторної підтримки у пацієнтів всіх вікових категорій у широкому діапазоні клінічних ситуацій, а також безперервного моніторингу зовнішнього дихання й життєво-важливих показників.

До теми: Директор «Новатора» розповів про хмельницький апарат ШВЛ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую