ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

Хмельницька ОДА повідомила про нові випадки COVID-19 та нові одужання

Здоров'я 2660
Загалом цього дня пресслужба облдержадміністрації повідомила про 19 випадків інфікування COVID-19
Загалом цього дня пресслужба облдержадміністрації повідомила про 19 випадків інфікування COVID-19. Фото: ілюстративне pixabay.com

Зокрема, коронавірус продовжують фіксувати в обласному центрі.

За інформацією пресслужби Хмельницької облдержадміністрації, станом на 17-у годину 16 серпня на території області лабораторно підтверджено ще чотири нові випадки інфікування COVID-19. З-поміж них — троє людей з Хмельницького та одна людина з Красилівського району.

Нагадаємо, що станом на 12:30 цього дня в облдержадміністрації вже повідомляли про 15 нових випадків. Серед них — восьмеро інфікованих жителів обласного центру. Таким чином цього дня COVID-19 загалом підтвердили у 19 людей.

Крім того, станом на 17-у годину хворобу подолало ще п’ятеро людей. Усі є жителями Кам’янця-Подільського.

«Загалом за час світової пандемії COVID-19 у Хмельницькій області лабораторно підтверджено 1 тисячу 623 випадки захворювання на коронавірус. З-поміж них 1 тисяча 140 людей одужали. На жаль, зафіксовано й 34 летальні випадки. Таким чином від коронавірусу нині лікується 459 жителів області: 142 стаціонарно, з яких двоє пацієнтів підключені до апаратів штучної вентиляції легенів, й 307 амбулаторно», — зазначили у Хмельницькій облдержадміністрації.

Читайте також: Нові правила карантину: у міністерстві повідомили, як запроваджуватимуть «кольорові» зони

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую