ye-logo.v1.2

У навчальних закладах області продовжують виявляти хворих на COVID-19

Здоров'я 2650
Нові випадки інфікування COVID-19 виявлено у працівників та вихованців дитячих дошкільних навчальних закладах
Нові випадки інфікування COVID-19 виявлено у працівників та вихованців дитячих дошкільних навчальних закладах. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Серед захворілих є троє вихованців дитячих садків.

На Хмельниччині продовжують виявляти хворих на COVID-19 серед учнів та освітян. З першого вересня і до сьогодні, 21 вересня, в загальноосвітніх навчальних закладах області на COVID-19 захворіли 124 працівники та 43 школярі. Про це повідомив під час брифінгу перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

«До сьогоднішнього дня 10 навчальних закладів були повністю переведені на дистанційну форму навчання. Сьогодні у трьох школах навчання було відновлене», - зазначив Роман Примуш.

Відомо, що нові випадки інфікування COVID-19 виявлено у працівників та вихованців дошкільних навчальних закладів. Доповідач зазначив, що наразі небезпечну недугу виявлено у 31 освітянина та трьох дітей. Також виявлено хворобу у 13-ти педагогічних працівників та у 14-ти учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Нагадаємо, на Хмельниччині оновили «кольорові» зони карантину. «Червоними» залишаються місто Славута та Волочиський район. А от у «помаранчевому» рівні населених пунктів області стало менше. З цього тижня карантинні обмеження послаблять у Новоушицькому районі, він переходить з «помаранчевої» у «жовту» зону.

Читайте також: В ОДА назвали міста та райони Хмельничини, які є лідерами по захворюваності на COVID-19

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую