ye-logo.v1.2

На Хмельниччині підтвердили COVID-19 ще у півтисячі осіб

Здоров'я 2268 1
Кількість хворих на COVID-19 зростає
Кількість хворих на COVID-19 зростає. Фото: ілюстративне з pixabay.com

12 осіб померло від ускладнень хвороби.

У Хмельницькій області упродовж доби підтвердили COVID-19 у 504 громадян. Як повідомив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет сьогодні, 30 жовтня, під час брифінгу, від початку пандемії загальна кількість хворих в області склала 16 674 особи.

«Окрім того, упродовж доби 12 мешканців області померли від ускладнень коронавірусної інфекції. Одужало за сьогодні 120 осіб. Ситуація складна, але контрольовна. Для розуміння, якщо вчора на лікуванні в стаціонарних закладах перебувало 882 пацієнти із COVID-19, то сьогодні їх вже 938. Це погана тенденція», - зазначив Дмитро Габінет.

«Вчора ми проаналізували основні показники, які стосуються області в розрізі територіальних одиниць, де встановлена «червона» зона. З'ясували, що на території Красилівського району, міст Хмельницький та Нетішин, кількість хворих зменшилися у розрахунку на 100 тисяч населення. Красилівський район взагалі не присутній у «червоній» зоні з понеділка, він помаранчевий. Це обнадійливі показники, але розслаблятися не можна», - зазначив Дмитро Габінет.

За його словами, є території, які не були минулого тижня «червоними», а від 2 листопада такими будуть. Йдеться про Віньковецький, Білогірський та Славутський райони. У Славуті найвищий рівень захворюваності на COVID-19 за останній тиждень – приріст з розрахунку на 100 тисяч населення склав 375 осіб.

«Разом зі збільшенням кількості хворих, поступово збільшується кількість ліжкомісць, які під'єднують до кисню. Таких за тиждень було 104. Наразі у лікарнях, де надають допомогу хворим на COVID-19 вже є 1020 ліжкомісць, які під'єднані до централізованої системи киснепостачання. Зараз усі лікарні, крім Полонської центральної районної лікарні, отримали кошти субвенції й там триває підведення ліжкомісць до кисню», - додав голова ОДА. 

Читайте також: Додатково виділили гроші на ліки для інфікованих коронавірусом жителів області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую