ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продовжують закуповувати кисневі концентратори й апарати ШВЛ

Здоров'я 2191
У більшості випадків кінцевим терміном постачання придбаного медичного обладнання вказане 31 грудня
У більшості випадків кінцевим терміном постачання придбаного медичного обладнання вказане 31 грудня. Фото: ілюстративне istockphoto.com

Впродовж жовтня найбільшу кількість кисневих концентраторів закупили в обласному центрі.

Через збільшення кількості госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом медзакладам не вистачає кисневих концентраторів та апаратів штучної вентиляції легень. Тому в області продовжують закуповувати необхідне медичне обладнання. Щоб не гаяти дорогоцінного часу, медзаклади проводять подібні закупівлі без проведення аукціону за спрощеною процедурою, обґрунтованою протидією COVID-19. Кореспонденти сайту «Є» вирішили дослідити, скільки саме впродовж жовтня медзаклади вирішили закупити кисневих концентраторів і апаратів ШВЛ. За основу взяли договори оприлюднені на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Впродовж жовтня на «Prozorro» медзакладами області було оприлюднено 10 спрощених закупівель, які стосуються придбання або кисневих концентраторів, або апаратів ШВЛ. Найбільше купували саме кисневі концентратори. Лідером у цьому став Хмельницький. Також подібне обладнання купували у Шепетівці та Нетішині.

Хмельницький

Впродовж жовтня Хмельницька міська лікарня провела три публічні закупівлі, на основі яких уклала угоди на придбання загалом 23 кисневих концентраторів загальною вартістю 903 тисячі 700 гривень.

Перший договір керівництво міської лікарні підписало 13 жовтня з ТОВ «Ксенко», яке зареєстроване у Києві. Згідно з документом, столична компанія має надати місцевому медзакладу до 30 листопада три кисневі концентратори «Біомед» JAY-10» з подвійним потоком і цифровим датчиком О2. Їх загальна вартість становить 120 тисяч 960 гривень. Ціна за одиницю — 40 тисяч 320 гривень.

Другий договір з ТОВ «Ксенко» на придбання подібних кисневих концентраторів датований 19 жовтням. Згідно з цим документом, столична компанія має надати лікарні до 30 листопада сім концентраторів, загальною вартістю 282 тисяч 240 гривень. Ціна за одиницю як і минулого разу — 40 тисяч 320 гривень.

А третій договір 26 жовтня керівництво Хмельницької міської лікарні підписало з іншою столичною компанією — ТОВ «Бренд Актівейшн». У документі вказано, що медзакладу постачальник має надати до 30 листопада 13 кисневих концентраторів з подвійним потоком «OLV-10». Їх загальна вартість склала 500 тисяч 500 гривень. Ціна за одиницю — 38 тисяч 500 гривень.

Кисневі концентратори в обласному центрі також закуповували міські центри первинної медико-санітарної допомоги.

Наприклад, відповідний договір керівництво Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги №1 підписало 15 жовтня з фізичною особою-підприємцем Бугайовим Ігорем Вікторовичем, який зареєстрований у Кропивницькому. Цей підприємець має до 31 грудня надати 12 кисневих концентраторів «Nuvo 10» виробництва американської компанії «Nidek Medical». Їх загальна вартість склала 605 тисяч 520 гривень. Ціна за одиницю — 50 тисяч 460 гривень.

Того ж дня, 15 жовтня, керівництво Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги №2 уклало схожий договір з Бугайовим Ігорем Вікторовичем, але на 11 таких же кисневих концентраторів. Медзаклад має їх отримати до 31 грудня. Їх загальна вартість склала 555 тисяч 60 гривень. Ціна за одиницю — 50 тисяч 460 гривень.

Хмельницький обласний серцево-судинний центр провів дві спрощенні закупівлі, які стосуються придбання двох апаратів ШВЛ і двох кисневих концентраторів. Перший договір керівництво медзакладу підписало 9 жовтня з вінницьким ТОВ «Прантекс». Воно має надати обласному серцево-судинному центру до 30 листопада апарат штучної вентиляції легень «Neumovent GraphNet TS» вартістю 795 тисяч гривень.

Інший договір був підписаний 16 жовтня з фізичною особою-підприємцем Батурою Тетяною Степанівною, яка зареєстрована у Хмельницькому. Згідно з документом, вартість апарату ШВЛ «ЮВЕНТ-Т» склала 642 тисячі 200 гривень, а двох кисневих концентраторів «JAY-10» — 80 тисяч гривень. Це медичне обладнання підприємець має надати обласному серцево-судинному центру до 31 грудня.

Шепетівка

Шепетівська центральна районна лікарня впродовж жовтня провела дві публічні закупівлі, які стосуються придбання одного апарату ШВЛ і чотирьох кисневих концентраторів. Зокрема, договір на придбання апарату штучної вентиляції легень «ЮВЕНТ-Т» керівництво лікарні уклало 13 жовтня з хмельницьким ФОПом Батурою Тетяною Степанівною. Його вартість склала 601 тисячу 500 гривень. Цей апарат ШВЛ підприємець має надати до 31 грудня.

Наступний договір керівництво Шепетівської центральної лікарні уклало 20 жовтня з фізичною особою-підприємцем Смиченко Наталією Олександрівною, яка зареєстрована у Києві. Вона має до 31 грудня надати медзакладу чотири кисневі концентратори «OC-S100» загальною вартістю 194 тисячі гривень. Ціна за одиницю — 48 тисяч 500 гривень.

Нетішин

У жовтні Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішин придбала три кисневі концентратори «JAY-10». Відповідний договір керівництво медзакладу підписало 28 жовтня з фізичною особою-підприємцем Івановим Дмитром Степановичем, який зареєстрований в Одесі. Їх загальна вартість склала 123 тисячі гривень. Ціна за одиницю — 41 тисяча гривень. Ці кисневі концентратори підприємець має надати до 31 грудня.

До теми: Активісти дослідили, що купували на Хмельниччині для боротьби з COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую