ye-logo.v1.2

У Хмельницькому фіксують зростання захворюваності на COVID-19

Здоров'я 1689
Хмельничани не поспішають звертатись до лікарів, навіть коли мають симптоми хвороби
Хмельничани не поспішають звертатись до лікарів, навіть коли мають симптоми хвороби. Фото: автора

Лікарні, де перебувають пацієнти із коронавірусною інфекцією, заповнені на 51%.

В обласному центрі упродовж минулої доби виявили 36 випадків захворювання на  COVID-19. Як повідомив заступник хмельницького міського голови Роман Примуш, загалом в місті маємо зростаючу динаміку захворюваності.

«Якщо позаминулого тижня виявили COVID-19 у 214 осіб, то минулого у 275. Щодо ситуації із завантаженістю закладів охорони здоров'я, то вона стабільна. Ми маємо 154 особи хворих, які знаходяться у медзакладах і 14 пацієнтів з підозрами. Це 51% завантаженості наших медзакладів. Якщо порівнювати, то тиждень тому було 133 госпіталізованих пацієнти, а зараз їх 154. Найбільше пацієнтів із коронавірусною інфекцією у Хмельницькій міській лікарні – 82 хворих і 6 з підозрою», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, збільшилась кількість осіб, у яких відбирали біоматеріали: за позаминулий тиждень провели в середньому  550-600 тестувань, а минулого – 814. Наявна тенденція показує загальне та невелике зростання захворюваності. 

«Люди не поспішають звертатись до сімейних лікарів, навіть коли мають ознаки захворювання. Не ідуть на тестування, тому ми спостерігали зниження захворюваності у січні. У лікарні Хмельницького стало менше поступати пацієнтів із  COVID-19, але стан їх значно важчий. Хоча заклади загалом не переповнені, але реанімаційні місця заповнені», - додав заступник міського голови.

Читайте також: Перша вакцина від коронавірусу прибула в Україну: що відомо про індійську Covishield

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую