ye-logo.v1.2

Ситуація з коронавірусом в місті складна, але не критична – Симчишин

Суспільство 2421
За словами міського голови, кількість виявлених випадків коронавірусної інфекції та госпіталізацій в місті збільшується
За словами міського голови, кількість виявлених випадків коронавірусної інфекції та госпіталізацій в місті збільшується. Фото: ілюстративне з архіву

За словами міського голови Хмельницького поки медична система справляється.

Сьогодні, 17 березня, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин в ефірі одного з українських телеканалів, з поміж інших питань розповів про ситуацію з поширенням коронавірусу в Хмельницькому, а також своє бачення щодо можливості запровадження жорсткого карантину.

«Ситуація в Хмельницькому станом на сьогодні доволі складна, - сказав Олександр Симчишин. - Вона не є критичною, тому що ми маємо ще частину резерву ліжкомісць в наших міських медичних закладах. Але ситуація насправді дуже складна. Кількість виявлених випадків збільшується, кількість госпіталізіцій також зростає... Поки наша медична система справляється».

За словами Симчишина, на його думку найдієвішою формула життя міста в умовах карантину є така: «При виявлені випадків інфікування – люди йдуть на самоізоляцію або ж госпіталізовуються. Ті, що одужали і здорові – мають працювати, - каже він. – Наразі дітям ще два дні залишилося до календарних канікул, а бізнес поки працює».

Також, наголосив міський голова, щоб кожен для себе підняв рівень відповідальності – масковий режим, дезінфекція, відсутність масових заходів.

«Без масових заходів можна обійтися для того, щоб місто жило, щоб ми змогли обходитися без жорстких карантинних заходів», - зазначив Олександр Симчишин.

Нагадаємою, за щоденною статистикою, за минулу добу на Хмельниччині лабораторно підтверджено 703 нових випадки інфікування коронавірусом. З них 272 – у Хмельницькому.

Читайте також: Шмигаль закликав місцеву владу самостійно посилювати карантин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую