ye-logo.v1.2

На Хмельниччині госпіталь, де рятують людей від Covid-19, потребує анестезіологів та медсестер

Здоров'я 3031
Навантаження на персонал з початком прийому хворих на коронавірусну інфекцію зросло
Навантаження на персонал з початком прийому хворих на коронавірусну інфекцію зросло. Фото: з архіву

Наразі тут формують резерв медичних кадрів.

Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни, який з минулого тижня приймає хворих на коронавірусну інфекцію, потребує медичних кадрів. Про потребу в лікарях-анестезіологах та медичний сестрах опублікували оголошення на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Як розповіла сайту «Є» директорка Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова, навантаження на персонал з початком прийому хворих на коронавірусну інфекцію зросло.

«Дуже велике навантаження на персонал, люди «вигорають», - каже Оксана Бочкарьова. – Важко. Лише в середу до нас на лікування поступило 66 осіб. Наразі в госпіталі вже понад 130 хворих та з підозрою на Covid-19».

За словами Оксани Валеріївни, з часу, як госпіталь переформатували під відділення для лікування хворих на Covid-19, декілька працівників звільнилися. Утім, через велике навантаження, медзаклад потребує більше медичного персоналу. Тож наразі тут формують резерв медичних кадрів.

Хто має бажання працювати – просять звертатися за телефоном (0382) 67-24-45.

Нагадаємо,Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни розпочав госпіталізацію хворих на коронавірусну інфекцію 24 березня. Він тривалий час був резервним медзакладом. Утім, через зростання рівня захворюваності на Covid-19 та збільшення кількості хворих, які потребують стаціонарного лікування, тут припинили планову госпіталізацію і розпочали приймати хворих з коронавірусною інфекцією.

Читайте також: На Хмельниччині найвищий в Україні показник госпіталізацій хворих із COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую