ye-logo.v1.2

Covid-19 у Хмельницькому: за тиждень госпіталізували майже вдвічі більше хворих

Здоров'я 1486
«Ковідних» хворих у Хмельницькому по черзі приймають інфекційна, міська, районна лікарні та госпіталь ветеранів війни
«Ковідних» хворих у Хмельницькому по черзі приймають інфекційна, міська, районна лікарні та госпіталь ветеранів війни. Фото: ілюстративне з архіву

Динаміка захворюваності на коронавірус в обласному центрі.

Протягом останніх трьох тижнів у Хмельницькому спостерігається значний ріст захворюваності на Covid-19. Як розповів вчора, 6 квітня, під час брифінгу міський голова Олександр Симчишин, щотижня в місті фіксують понад півтори тисячі нових інфікованих.

«Починаючи з 19 березня, коли у нас пішов серйозний ріст, маємо 1604 випадки за тиждень. Протягом наступного тижня було виявлено 1551 випадок, за поточний – ще 1665. Як бачимо, тижнева статистика приблизно однакова. Є трохи ріст цього тижня, але він не суттєвий, - зазначив він. – Тижнева статистика по одужаннях теж приблизно рівна: 469, 565 та 607 осіб. Те саме по летальних випадках: тиждень з 12 по 18 березня у нас був зафіксований 21 летальний випадок, потім 19, 31, цього тижня 28 осіб».

Як додав міський голова, суттєво минулого тижня у Хмельницькому зросла кількість госпіталізацій. Якщо два тижні перед тим на стаціонар до лікарень поступило 210 та 211 «ковідних» хворих, то минулого тижня – 389. Цього тижня госпіталізували 288 пацієнтів.

«Власне, ситуація з виписками минулого тижня теж була складною. Виписок із лікарень було мало, тому і завантаженість медичних закладів збільшувалася. Але цього тижня ми маємо більшу кількість пацієнтів, яких виписали. У принципі, завантаженість ліжок в медичних закладах станом на вчора така, що дозволяє приймати хворих», - повідомив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, у Хмельницькому з 8 квітня діятимуть нові карантинні обмеження.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую