ye-logo.v1.2

Вакциновані від Covid-19 можуть не йти на самоізоляцію: у МОЗ озвучили умови

Здоров'я 1546
В Міністерстві охорони здоров'я озвучили умови, за яких самоізоляція для вакцинованих осіб не обов'язкова
В Міністерстві охорони здоров'я озвучили умови, за яких самоізоляція для вакцинованих осіб не обов'язкова. Фото: з архіву

В Міністерстві охорони здоров’я оновили стандарти медичної допомоги пацієнтам з COVID-19.

Відтепер вакциновані особи, які контактували з хворими Covid-19, за відсутності симптомів коронавірусу можуть не самоізолюватися. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

Як зазначають в МОЗ контактні вакциновані особи відтепер можуть не йти на самоізоляцію, якщо симптоми Covid-19 відсутні.

«Контактні особи, які отримали повний курс вакцинації, а також ті, хто перехворів на Covid-19 протягом останніх 6 місяців (з документальним підтвердженням), за відсутності симптомів не мають самоізолюватися. Якщо ж симптоми Covid-19 з’являються, особа має пройти обстеження на визначення антигену SARS-CoV-2. Якщо він позитивний, то до такого пацієнта вживаються всі заходи як і до такого, який має має Covid-19», - повідомляє пресслужба МОЗ.

Додають, що моніторинг та спостереження за контактними особами встановлюється на період 14 днів від останнього контакту із підтвердженим або ймовірним випадком, незалежно від того, чи була контактна особа вакцинована проти Covid-19, чи ні.

Натомість контактні нещеплені особи, незалежно від того є в них симптоми чи немає, мають пройти тестування на 5-7 день після контакту та перебувати на самоізоляції. Припинити самоізоляцію можна при отриманні негативного результату тесту.

Додамо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом розгляне встановлення «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки на території всієї України.

Читайте також: Із «зеленої» зони Хмельниччина може перейти одразу до «помаранчевої» - епідеміологи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую