ye-logo.v1.2

«За найвищими стандартами»: у Хмельницькому відкрили інклюзивний центр реабілітації військових

Здоров'я 1980
Відділення з палатами налічує 22 багатофункціональних ліжка
Відділення з палатами налічує 22 багатофункціональних ліжка. Фото: Хмельницька ОВА

Його внутрішні простори влаштовані так, що забезпечують безперешкодний доступ до кожної з зон для людей з інвалідністю.

У Хмельницькому запрацював центр «Recovery» – тут будуть проходити реабілітацію українські захисники після поранень на фронті. Його відкрили на базі одного із медичних закладів, де провели капремонт і зробили простори інклюзивними. Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Раніше тут було звичайне реабілітаційне відділення. Нині, кажуть в медзакладі, пацієнти проходитимуть відновлення за найвищими стандартами реабілітації. В оновленому відділенні допомагатимуть воїнам відновлюватись після отримання травм внаслідок вогнепальних поранень, мінно-вибухових травм та ампутацій кінцівок тощо.

У центрі реабілітації є зали фізичної реабілітації, кабінети індивідуальної фізіотерапії та ерготерапії, нейрореабілітації, лазеротерапії, відновлення навиків ходьби, кабінети асистивних технологій та апаратних методів лікування. Усі вони устатковані відповідним обладнанням.

«Центр облаштували з урахуванням потреб людей з інвалідністю: просторі коридори, спеціальне покриття на підлозі, поручні, багатофункціональні ліжка, відповідні меблі та санвузли. А за кошти обласного бюджету в закладі встановлено нові вхідні двері, ліфти та облаштовано територію», - зазначив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Проєкт реалізували за кошт меценатів. 

Ось який вигляд має центр реабілітації: 

Реабілітаційний центр Recovery у Хмельницькому

Фото: Хмельницька ОВА

Читайте також: Готують все - від бограча до цукатів: як волонтери з Гвардійського виграли грант та допомагають захисникам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую