ye-logo.v1.2

Хмельницька міська лікарня замовила проєкт реабілітаційного центру в Головчинцях

Здоров'я 1198
Колишній піонертабір перетворять на сучасний реабілітаційний центр
Колишній піонертабір перетворять на сучасний реабілітаційний центр

Проєкт будівництва реабілітаційного центру з'явиться цього року.

Комунальне підприємство"Хмельницька міська лікарня" замовила проєкт будівництва реабілітаційного центру в Головчинцях. Вартість проєктних робіт становить 1 мільйон 45 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”. Проєктантом стане франківська фірма “Енерго_Технічні рішення”.

В листопаді 2023 року лікарня за 9 мільйонів гривень викупила колишній піонерський табір ТОВ “Укрелектроапарат”. Зараз нерухомість перебуває в комунальній власності міста.

Як розповідав сайту “Є” ye.ua заступник міського голови Василь Новачок, планується побудувати Центр реабілітації ветеранів російсько-української війни. В планах надавати допомогу діючим, пораненим та мобілізованим військовим, а також родинам загиблих воїнів і цивільним.

Колишній піонерський табір розташований в лісовій зоні за 40 кілометрів від Хмельницького та 13 кілометрів від Летичева. Дорога до нього простягається по трасі національного значення. За словами Василя Новачка, об'єкт нерухомості перебуває у гарному стані.

В угоді щодо замовлення проєктно-кошторисної документації зазначається, що будуть нові візуальні рішення в корпусах, де планують ремонти.

Зокрема, проєкт має передбачити реконструкцію спального корпусу, площа якого становить - 803,2 квадратних метрів. В цьому корпусі в планах надбудова третього поверху, встановлення зовнішнього ліфта, перепланування кімнат. В кожній кімнаті має бути облаштований санвузол.

В лікувальному корпусі площею 639,4 квадратних метрів планують облаштування залів фізичної терапії, ерготерапії, кабінетів психотерапії, встановити ліфт тощо.

В корпусі їдальні планується зробити роздягальні та душові для персоналу, облаштувати терасу для прийому їжі. Щодо оновлення басейну, то його планують перевести з відкритого у закритий тип, а також облаштувати душовими та роздягальнями. В підвалі має бути кінотеатр, конференц-зал, зали для групових занять.

Також реабілітаційний центр має бути забезпечений власною котельною та резервними джерелами живлення.

Проєктні роботи мають бути завершені вже цього року.

У березні сайт “Є” ye.ua писав, що у Хмельницькому запрацював центр «Recovery» – тут будуть проходити реабілітацію українські захисники після поранень на фронті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую