ye-logo.v1.2

Мікроб на паличці

Здоров'я 3920

Якщо морозиво неправильно зберігалося, заморожувалося і розморожувалося декілька разів підряд, є велика ймовірність того, що в ньому містяться кишкова паличка, стафілокок або сальмонела.

Про факти біографії морозива можна дізнатися, спробувавши його на смак. Якщо структура однорідна, без крижаних грудочок, швидше за все, морозиво зберігалося належним чином. Якщо ж воно поколює язик, то, ймовірно, заморожувалося повторно. А отже, зіпсується раніше від зазначеного терміну придатності, не кажучи вже про те, що під час розморожування продукт міг чим завгодно “заразитися”. Пошкоджена форма продукту також свідчить про те, що поводилися з ним не найкращим чином. Вагове морозиво може також бути джерелом бактерій, якщо мірна ложка для кульок не опускається в спеціальний розчин після набирання кожної порції. Поцікавтеся у продавця, у чому він її ополіскує, - він зобов'язаний це знати. Якщо бачите, що не ополіскує взагалі, в цьому місці купувати морозиво не варто.

Нині в багато молочних продуктах замість тваринних жирів (корисних і, відповідно, дорогих) додають дешеві олії - кокосова, пальмова та рапсова. І хоча найкориснішими з холодних десертів вважаються “Пломбір”, “Вершкове” або “Молочне” морозиво, навіть у них недобросовісні виробники примудряються замішувати рослинні домішки. Тому звертайте увагу не тільки на назву, але й на склад. На смак рослинний жир також можна відрізнити - він залишає на піднебінні тонку плівку. До речі, фруктовий лід загрожує ще й виникненням різних алергічних реакцій, особливо у дітей, - як правило, в нього додають багато ароматизаторів та хімії. Якщо в складі такого морозива зазначено більше трьох найменувань барвників, дітям його давати навряд чи варто. В якісному продукті на першому місці в цьому списку повинна бути зазначена вода, на другому - фруктовий сік або пюре. Такий лід може бути навіть корисним!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую