ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Гомеопатія: подібне лікується подібним

Здоров'я 5316 2
Фото: Євгеній ДОРОФЄЄВ

Цілющі горошини здатні покращити не лише фізичне, а й психічне здоров’я

Крихітними солодкими крупинками, в яких містяться мікродози ліків, успішно лікують ендокринні, нервові захворювання, запалення легенів, зміцнюють імунітет… І хоч офіційна медицина пояснює успіхи лікування цим методом звичайним самонавіюванням, тим часом ось уже 200 років гомеопатія допомагає людям зберегти фізичне та духовне здоров'я.
Про гомеопатію та її переваги над традиційною медициною розповідає лікар Оксана Воронцова:
- Головні переваги гомеопатії (homois - подібний, pathos - хвороба, страждання) - це більш глибокий вплив на організм, поліпшення якості життя та відсутність побічних ефектів. І якщо медичні препарати, зазвичай, лише зменшують прояви недуги, то гомеопатія регулює нервову й ендокринну системи, імунітет, психіку.
Звичайно, в екстрених ситуаціях, коли людина знаходиться на межі життя і смерті, коли без хірургічного втручання не обійтися, приймати гомеопатичні препарати я не радила би. Однак, що стосується хронічних захворювань, цей метод лікування уже давно себе виправдав. А от офіційна медицина… Встановлено, що постійне споживання медпрепаратів розвиває у людини «лікарську хворобу», і у світі її діагностують у 6-30 відсотках випадків. У нас в країні ця цифра удвічі більша.
Мало того, якщо до середини минулого століття у нас було всього 10-15 відсотків людей з хронічними захворюваннями, то сьогодні, при високорозвинутій медицині, їх уже 70.
Головний принцип гомеопатії - «подібне лікується подібним». Тобто, у гомеопатичних препаратах використовуються природні речовини, що викликають у людини ті ж симптоми, які з'являються в результаті хвороби. Але у мізерно малих дозах, які діють на хворобу на енергоінформаційному рівні, на причини її виникнення, отож, і усувають її.
… До того, як у 1796 році Самуїлом Ганеманом було запропоновано лікуванням гомеопатичними препаратами, хворих, зазвичай, лікували клізмами, кровопусканнями та блювотними засобами. Королеву Великобританії Вікторію так вразив новий метод лікування, що й до сьогодні лікарем королівської родини є гомеопат.
Цікаво, що гомеопати підбирають ліки не до хвороби, а до пацієнта.
Ганеман свої дослідження проводив на добровольцях, які детально описували свої відчуття після прийому гомеопатичних препаратів. Однак лікар помітив, що серед учасників його досліджень були люди, які особливо реагували на певні ліки. Ці люди були схожі між собою і зовні, і характером. Тому згодом Ганеман описав більше п'ятдесяти «лікарських типів», кожному з яких підходять свої препарати.
Зазвичай гомеопати застосовують один засіб за курс лікування, хоча можливе одночасне застосування кількох препаратів. І чим вищий професіоналізм гомеопата, тим менше препаратів він призначає. Причому, небажано поєднувати лікування традиційне і гомеопатичне, оскільки медичні препарати можуть нейтралізувати дію цілющих горошин.
Однак, є захворювання (гіпертонія, епілепсія…), при яких повністю виключати традиційну медицину не варто, оскільки при цих захворюваннях потрібно поступово знижувати дози медпрепаратів і переходити на гомеопатичне лікування. І не потрібно чекати, що недуга відступить швидко, - лікування цілющими крупинками відбувається за принципом «рік хвороби - місяць лікування». І якщо людині 30, лікуватися їй доведеться близько трьох років, протягом яких недуга поступово відступатиме.
Дуже часто до нас звертаються жінки, які страждають від передменструального синдрому. І коли традиційна медицина, яка в цьому випадку використовує синтетичні гормони, порушує гормональний фон, гомеопатія усуває синдром завдяки регуляції роботи ендокринної системи.
Що стосується менопаузи, то гомеопатія налагоджує вироблення жіночим організмом гормонів естрогену і прогестерону, рівень яких стрімко знижується. Так само солодкі горошинки регулюють обмін кальцію, попереджаючи остеопороз, небезпечний у цьому віці.
Хочу сказати, що до гомеопатів ходять не лише за фізичним, а й за душевним здоров'ям. Адже вона здатна позитивно впливати на психічний стан людини, позбавити від апатії та депресії, допомогти тверезо поглянути на події і прийняти правильне рішення. Мало того, солодкі горошинки можуть навіть допомогти побороти розчарування в коханні (ліки Ігнація), підвищити занижену самооцінку (лікоподій, арсен, сіліцея).
… Наближається осінь, за нею - зима… Для протистояння застуді аптеки пропонують вітчизняний антигрипін (який застосовують як профілактичний засіб) та препарати німецьких і австрійських фірм: афлубін, анаферон, агрі (для полегшення стану при застуді).
І наостанок хочу додати, що люди, які за своє життя приймали велику кількість медичних препаратів, менш сприйнятливі до гомеопатії. Так само і хворі на важкі захворювання: рак, розсіяний склероз, цироз печінки… В цих випадках гомеопатія може лише пригальмувати розвиток недуги.
 

Коментарі:

irina davidiuk 26.08.2012 23:58

"І якщо людині 30, лікуватися їй доведеться близько трьох років, протягом яких недуга поступово відступатиме." А якщо 50 - то 5 років. А не здається, що за цей час померти можна, що хвороби можуть перейти в гостру фазу? А при онкології лікування повинне бути своєчасне. А при ряді хвороб взагалі лише оперативне. Наприклад, апендицит у людини, а вона пішла до гомеопата...

С,В,В, 26.08.2012 23:30

Гомеопатія це розвод,люди не ведіця на це! Не витрачайте свої гроші.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую