clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 134

Легальні документи для українців, що проживають на тимчасово окупованих територіях

Що було раніше
Отримання українського свідоцтва про народження дитини або смерті особи для людей з тимчасово окупованих територій, попри їх бажання, було майже неможливим через тривалість процедури, її затратність та перепони, пов’язані із в’їздом/виїздом з тимчасово окупованої території.
Що є зараз
21 лютого почав діяти Закон №3171 «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України»
Документ передбачає спрощений порядок встановлення факту народження чи смерті, що сталися на тимчасово окупованій території.
Щоб отримати документи, необхідно здійснити лише кілька дій:
1. Звернутися до будь-якого РАЦСу або центру безоплатної ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 143

Безоплатна правова допомога

Захист у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 по 25.01.2019, регіональні центри):
56 233 випадків захисту осіб, до яких застосовано адмінзатримання або адмінарешт.
115 193 випадків захисту осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину.
305 552 випадків захисту за призначенням у кримінальних провадженнях.
100 45 випадків надання допомоги засудженим до позбавлення волі.
Досягнення адвокатів у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 станом на 01 поточного місяця, регіональні центри):
2 511 виправдувальних вироки або рішень про закриття провадження.
30 151 випадків звільнення від відбування покарання з випробуванням.
11 417 випадків призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом.
5 821 випадків зменшення обсягу обвинувачення.
7 833 випадків обрання більш м’якого запобіжного заходу.
Правова допомога ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 129

Удосконалення системи реєстрації (антирейдерський закон)

Презентація результати роботи антирейдерських агроштабів: https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/06/20171206150547-67.pdf
Презентація як оформити скаргу: https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/05/20171205103405-91.pdf

Впродовж усіх 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого ганебного явища, як рейдерство. Міністерство юстиції з перших днів зайняло позицію якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень.

Розроблене Мін’юстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 120

Онлайн сервіси Міністерства юстиції

Державна реєстрація договорів оренти землі відтепер доступна онлайн

На сайті: https://minjust.gov.ua/news/ministry/derjavna-reestratsiya-dogovoriv-orendi-zemli-vidteper-dostupna-onlayn
Презентація: https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/06/20171206130413-47.pdf

Мін’юст має наміри перевести всі сервіси з реєстрації бізнесу в онлайн режим.

Послуги, які ми впроваджуємо у «Он-лайн будинку юстиції» є затребуваними киянами та гостями столиці, які регулярно приходили за їх отриманням до реєстраційних відділів.
Це підтверджують статистичні дані за період з 01.05.2016 до 17.01.2019:
• 5106 витягів та 25024 свідоцтва з Держаного реєстру актів цивільного стану громадян отримано.
• 6548 громадських організацій зареєстровано.
276 засобів масової інформації зареєстровано.
За період 24.12.2018 по 24.01.2019 включно, сайт online.minjust.gov.ua відвідало користувачів:
Переглядів ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 44

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ПОНАД ПІВТИСЯЧІ СІМЕЙНИХ ПАР У 2018 РОЦІ СКОРИСТАЛИСЬ ПОСЛУГОЮ ВІД МІН’ЮСТУ-ЮВІЛЕЙНІ ШЛЮБНІ РІЧНИЦІ

У 2018 році відділами державної реєстрації актів цивільного стану проведено 549 обрядів ювілейних весіль, в той час як у 2017 році було проведено лише 37 таких обрядів. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

Задля збереження сімейних цінностей у 2018 року Міністерством юстиції України було активізовано роботу щодо запровадження послуги з проведення обрядів ювілеїв весілля, які є одними із найважливіших та значущих подій у житті подружжя.

Ця послуга надається відділами державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні і її може замовити будь яка особа, хтось з сімейної пари, їх родичі або друзі.

Така послуга користується попитом в українців. ... читати далі »

3 Лютого 2019 Василь Камінський 151

Стяг ВМС України над будівлею ОДА у Хмельницькому

Хмельницька ОДА долучилася до флешмобу на підтримку військовополонених українських моряків, захоплених російськими силовиками в Чорному морі 25 листопада.
Відтепер на фасаді Будинку Рад майорить прапор Військово-Морських сил України.

Фото: Василь Камінський

3 Лютого 2019 Офіцер командування військової частини А4239 Олексій Наконечний 106

У п'ятницю, 25 січня, в 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України проводився ІІ-й Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з зимового військового біатлону серед вищих військових навчальних закладів, оперативних командувань, навчальних центрів та військових частин безпосереднього підпорядкування.
За словами начальника служби фізичної підготовки і спорту Командування Сухопутних військ ЗС України підполковника Владислава Суспо, лижна підготовка, зокрема долання різних дистанцій, перегони та спартакіади не є нововведенням для військових частин Сухопутних військ, а зумовлені погодними умовами і поєднують у собі комбіновані заняття на влучність, швидкість та витривалість.
- На цей Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з зимового військового біатлону залучаються близько 120 військовослужбовців... читати далі »

1 Лютого 2019 Андрій 136

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування»

31 січня в м. Хмельницький, відбувся одноденний тренінг для лікарів-практиків «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення». Учасників навчали виявляти фактори ризику розвитку хронічних захворювань у пацієнтів і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації.

Ряд лекцій від провідних українських вчених-медиків привернув увагу лікарів різних спеціальностей, а під час практичної частини заходу усі учасники конференції та представники преси, безкоштовно відвідали кабінет профілактики. Лікарі міста та області ознайомилися із сучасними підходами до лікування енурезу у дітей, дисліпідемії, хвороб нирок, а також профілактикою респіраторних вірусних інфекцій таких як грип та гострий бронхіт. ... читати далі »

1 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 119

4,6 мільярда гривень аліментів сплачено на користь півмільйона українських дітей у 2018 році

Минулого року завдяки реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває заборгованість зі сплати аліментів була погашена відносно 555 тисяч дітей. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, найбільш значним стимулом виплатити заборговане стало обмеження боржників у праві покидати територію України, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати. Такі заборони отримали більше 130 тисяч українців. Окрім цього було складено майже 31 тисяча адміністративних протоколів про ухилення батьків від фінансової підтримки власних дітей. 3 124 неплатника отримали покарання у вигляді суспільно корисних робіт, оплата за які пішла на погашення заборгованості перед дітьми.

Павло Петренко зазначив, що не менш ... читати далі »

1 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 90

Виконавці Мін’юсту забезпечили погашення майже півмільярда боргів із зарплат

Завдяки ефективній роботі державних виконавців Міністерства юстиції з підприємствами-боржниками у 2018 році вдалося повернути працівникам більше 460 мільйонів гривень боргів із зарплат. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, понад 38 тисяч українських працівників, які роками, а інколи й десятиліттями, не бачили грошей, нарешті отримали зароблене у повному обсязі. Це той результат, який повертає віру громадян в Україну, в здатність держави захистити їхні права.
Крім того, за ініціативи Міністерства юстиції, було прийнято рішення запустити публічний реєстр підприємств – боржників. Наразі створено спеціальні виконавчі групи, а у кожному регіоні запрацювали штаби з координації, моніторингу та контролю за ... читати далі »

31 Січня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 126

6 тис. га землі та 100 тис. квадратних метрів нерухомості повернула власникам антирейдерська комісія Мін’юсту
 У 2018 році Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації задовольнила понад 400 скарг, скасувавши незаконну реєстрацію майже 6 тисяч гектарів землі, та понад 100 тисяч квадратних метрів нерухомості. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Антирейдерська комісія Мін’юсту вкотре довела, що є ефективним інструментом боротьби з рейдерством. За минулий рік було задоволено понад 400 скарг. Всі незаконні дії було анульовано. Реальні власники змогли повернути собі майже 6 тисяч гектарів землі та понад 100 тисяч квадратних метрів нерухомості», - наголосив очільник Мін’юсту.

 За його словами, серед найбільш резонансних кейсів минулого року повернення у власність АТ «Родовід Банк» 113 га ... читати далі »

31 Січня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 141

У 2018 році майже 30 тисяч сімейних пар скористались послугою від Мінюсту «Шлюб за добу»
 Українці все частіше звертаються до таких послуг Міністерства юстиції як «Шлюб за добу» та видача свідоцтв про народження у пологових будинках. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська.
 Зокрема, протягом минулого року 29 344 пари скористались послугою «Шлюб за добу».

«Звісно ми ведемо статистику в яких відділах державної реєстрації актів цивільного стану окремі послуги надавалась найчастіше. Так, «Шлюб за добу» був найпопулярнішим у Приморському районному у місті Одеса відділі ДРАЦС ГТУЮ – 2618 пар, Харківському міському відділі ДРАЦС ГТУЮ у Харківській області - 1644 пари та Печерському районному у місті Києві відділі ДРАЦС ГТУЮ у місті Києві - 1335", - повідомила Ірина ... читати далі »

31 Січня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 98

У 2018 році понад 160 тисяч немовлят отримали перші документи безпосередньо в пологових
 У 2018 році батьки 162 тисяч немовлят скористалися послугою Мін’юсту з отримання свідоцтва про народження безпосередньо у пологових будинках. Про це, підводячи підсумки 2018 року, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Минулого року ми продовжили реалізацію наших нових зручних сервісів. Найпопулярнішою, як і роком раніше, стала послуга з видачі перших документів малюкам безпосередньо у пологових будинках. 162 тисячі батьків новонароджених у 2018 році отримали свідоцтво про народження малюка пряму в мед закладах без черг, без зайвої бюрократії й біганини по кабінетах», - наголосив очільник Мін’юсту.

 З моменту запуску послуги у 2016 році свідоцтва в пологових отримали понад 410 тисяч найменших українців. Нині сервіс доступний ... читати далі »

31 Січня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 120

Мін‘юст почав запроваджувати реальні зміни в пенітенціарній системі
 Останні роки стали переломними для української пенітенціарної системи, адже вдалося розпочати ті реформи, які повністю змінять застарілі підходи та забезпечать формування тюремної системи європейського рівня.

«Десятиліттями пенітенціарна система була закритою і не реформованою. Фактично тут знищували людину і її гідність. Повернутися до нормального життя, потрапивши до наших тюремних установ, вдавалося дуже небагатьом. Наша команда змогла запустити процеси змін, які крок за кроком забезпечать формування нової гуманної тюремної системи європейського рівня. Вона не знищуватиме долю людини, а робитиме усе можливе, щоб українець, який вчинив помилку, усвідомив її, зміг виправитися і повернутися до нормального життя у суспільстві»... читати далі »

31 Січня 2019 Алеся Стоковская 41

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Интенционно-ориентированные сети Cisco раскрывают потенциал Интернета вещей

Cisco Live Europe, Барселона, Испания, 29 января 2019 г. — Cisco представляет новые продукты в области Интернета вещей, среди которых интенционно-ориентированные сетевые решения, средства разработки, сертифицированные архитектуры и новые специализации партнеров. Эти разработки, представленные в рамках проходящей в Барселоне конференции Cisco Live, призваны обеспечить большую масштабируемость, гибкость и информационную безопасность IoT-среды.
Интернет вещей (Internet of Things, IoT) обладает огромным потенциалом, раскрыть который смогут предприятия, использующие правильный подход. Каждая компания предъявляет к Интернету вещей свои требования, однако всем предприятиям необходима инфраструктура, которая будет расти и развиваться вместе с бизнесом. Большинство ... читати далі »

31 Січня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 132

Перший іспит для реєстраторів відбудеться 18 лютого
 Перший іспит для кандидатів у реєстратори та реєстраторів, які були відключені від доступу до реєстрів, відбудеться 18 лютого цього року. Він пройде у вигляді комп’ютерного тестування. Про це під час прес-конференції повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

«Аналізуючи скарги, які надходять до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, ми доволі часто помічаємо, що при вчиненні реєстраційної дії реєстратори порушують вимоги закону не свідомо, не через якийсь злий умисел, а через низький професійний рівень та брак знань», - сказала Ірина Садовська.

 На сьогоднішній день за порушення тимчасово або повністю відключені від доступу до реєстрів близько півтори тисячі осіб. Тому ми вирішили проводити ... читати далі »

31 Січня 2019 Басюк Анна, студентка ВДНЗу "Буковинський державний медичний університет" спільно з асистентом кафедри акушерства та гінекології Боднарюк О.І. 191

Небезпеки раннього статевого дебюту...
Сьогодні в Україні молодь починає статеве життя раніше, ніж покоління їх батьків, тому актуальним є своєчасне формування статевої культури. Дослідження про стан репродуктивного здоров’я молоді в Україні, проведене вітчизняними вченими впродовж останніх років, за підтримки представництва ЮНІСЕФ в Україні, мають такі результати (опитували учнів 9-11 класів і студентів вишів І—ІІ рівнів акредитації):
• 24,3% опитаних повідомили про наявність досвіду статевих стосунків: від 6,3% серед 13-річних до 44,6% серед 17-річних;
• хлопці частіше, ніж дівчата-однолітки, вказують на досвід статевих стосунків у всіх вікових групах;
• до досягнення віку 17 років статевий дебют, тобто наявність першого статевого контакту, визнали більше половини хлопців (54,9%) та кожна третя дівчина (33,9%);
• 73,1 ... читати далі »

31 Січня 2019 Олег Лукашук 89

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Наше завдання – гарантувати кожному українцю доступну та якісну медицину

Після перемоги на президентських виборах нова влада побудує дієву систему охорони здоров’я та впровадить в країні медичне страхування.

Про це Юлія Тимошенко наголосила на Чернігівщині після публічного звіту депутатів обласної ради від «Батьківщини».

Вона розповіла, що під час поїздок по регіонах України постійно спілкується з людьми. Одне з головних питань, яке турбує українців, – це стан медицини. Адже, як зазначила Юлія Тимошенко, так звана медреформа чинної влади зробила медичні послуги недоступними для людей. Не влаштовує нинішня політика і лікарів, додала політик.

«В Україні потрібно застосовувати європейську модель медицини, а це – страхова медицина. Альтернативи не існує. Більшу частину коштів платить роботодавець, трошки ... читати далі »

31 Січня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 97

Консультує міністр юстиції Павло Петренко!
Вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?
Іванна Рокитянська
В Конституції України зазначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань Міністерства юстиції України.
Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?
Законодавством встановлений обов’язок роботодавця провести повний розрахунок з працівником в день його звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – ... читати далі »

31 Січня 2019 ОлегЧерненко 105

Для громадян запущено онлайн-мапи приймалень депутатів місцевих рад з 9-ти областей


Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» запустила онлайн-мапи приймалень депутатів міських рад Івано-Франківська, Києва, Вінниці, Кропивницького, Луцька, Миколаєва, Полтави, Харкова, Хмельницького і Чернігова.
Окрім того, було оновлено онлайн-мапи приймалень депутатів міських рад Одеси, Дніпра, Херсона, Львова, Рівного, Черкас та Краматорську, Ізмаїльської, Білгород-Дністровської, Ренійської та Роздільнянської міських рад Одеської області, які було запущено минулого року.
Онлайн-мапи приймалень місцевих депутатів містять адреси, актуальні контакти приймалень та графіки прийому депутатами міських рад. Вся інформація була перевірена шляхом особистого відвідування «без попередження» депутатських приймалень ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 232


Курси валют на 22.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.02
27.05
30.65
30.68

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28