clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
1 Листопада 2017 Віктор 233

Багато віків тому на подільськіх теренах, на лівому березі річки Плоска, що поблизу села Гречани, з'явився невеличкий ліс, котрий і досі щовесни зеленіє та радує своєю красою. Спогади про цей ліс закарбувалсь у пам'яті багатьох поколінь мешканців Гречан.
Саме у зелені діброви цього лісу, коли наш побут не був так завантажений телебаченням та електронним спілкуванням, щороку ходили школярі, молодь та доросле покоління мешканців Гречан на весняні та літні відпочинки, а взимку на лижні прогулянки. Саме цей ліс асоціїюється у переважної більшості мешканців Гречан із спогадами про своє дитинство та юність.
З давніх часів не одне покоління жителів старих Гречан приділяли чималу увагу до його санітарного стану та чистоти, але сталось так, що на тривалий час Гречанській ліс залишився без господаря ... читати далі »

31 Жовтня 2017 Віталій Ігорович 48

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Проекты домов от 15 грн./м2
До 200 готовых проектов по низким ценам (15..20 грн./м2) смотрите по ссылке: facebook.com/groups/EEArch
Состав чертежей предназначен как для получения разрешений, так и для строительства дома. Генплан разрабатывается специально под ваш участок и входит в стоимость проекта. Изменения, не касающиеся несущих конструкций - бесплатно.
Индивидуальное проектирование частных домов - от 25 грн./м2 (эскизы на стройпаспорт) до 50 грн./м2 (строительные чертежи).
Общественные здания - от 75 грн/м2 (эскизный проект)
Общественные здания - от 150 грн/м2 (рабочий проект)
Звоните в любой день с 8 до 21 либо пишите на Viber.

31 Жовтня 2017 Володимир 115

Заборона вилову риби на зимувальних ямах

З настанням морозів, коли температура води знижується – риба припиняє живитись і рости, відшукує глибокі місця, так звані зимувальні ями.
До найбільш важливих місць зимівлі риби на водоймах Хмельницької області відносяться наступні ділянки:

Мартинківське водосховище:
- акваторія в районі р. Ушука в с. Курівка, площа 3 га., Волочиського району.
р. Горинь
- Полянський піщаний кар’єр від залізничного мосту по витоку р. Горинь 50 м., Славутського району.

р. Збруч
- від с. П’ятничани вниз по течії до с. Мала Бережанка Чемеровецького району.

Басейн р. Збруч
- «Збручанська водойма» - вверх по течії від дамби біля с. Вочківці Волочиського району 250 м по ширині дамби відповідно до розмітки.

Щедрівське водосховище:
- в пригирловій ділянці р. Вовк, площа 5 га;
- акваторія в районі ... читати далі »

30 Жовтня 2017 Консультації Міністра юстиції України! 139

Визначення місця проживання дитини
Доброго дня, пане Міністре! За час спільного проживання ми з дружиною зрозуміли, що далі йти нам краще різними дорогами. На спільно нажите майно я не претендую, оскільки маю власне окреме житло. Однак хотілося б роз’яснення стосовно того, як визначитися з ким має проживати дитина? Як це питання регулюють законодавчі норми?
Рустам Халідов
Хто визначає місце проживання дитини?
Місце проживання дитини, яка не досягла 10 років, визначається за згодою батьків. Визначення місця проживання дитини, яка досягла 10 років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла 14 років, визначається самою дитиною.

Чи потрібно підписувати якийсь документ?
Батьки за бажанням можуть укласти договір щодо батьківських прав ... читати далі »

30 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 144

Зміни до Сімейного кодексу України щодо збільшення мінімального розміру аліментів.

08.07.2017 вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів».
Прийняття останніх змін має на меті створення дієвих механізмів, які унеможливлюватимуть злісним неплатникам аліментів використовувати передбачені механізми для ухилення від сплати аліментів, затягувати розгляд судових справ, а також сплачувати необґрунтовано малий їх розмір.
Згідно закону, аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини. Крім того, той із батьків або інший законний представник дитини, на ім’я якого виплачуються аліменти, розпоряджається аліментами виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини.
Неповнолітня ... читати далі »

29 Жовтня 2017 РПЛ 70

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: "Земля повинна годувати українців"
Успішно господарювати можна і без продажу землі. Прикладом цього є товариство «Земля і воля» у місті Бобровиця на Чернігівщині, де побував лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Тут працює близько 1,5 тисячі людей, які обробляють понад 35 тисяч гектар землі. Господар підприємства Леонід Яковишин категорично проти продажу землі, натомість він дає максимально високі «пайові» селянам – 18%.

«Це приклад для всієї України, як можна успішно господарювати без продажу землі. Господар підприємства не лише дає людям роботу, зарплату, він ще будує дороги в районі, підтримує соціальну сферу. Обов’язково розповім про це господарство наступного пленарного тижня у парламенті, щоб надихнути інших», - підкреслив Ляшко.

Під час спілкування із політиком фермери озвучили йому свої ... читати далі »

29 Жовтня 2017 РПЛ 65

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: смак української молочки мають знати по всьому світу!
Українська молочна продукція має продаватися по всьому світу. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи на сільськогосподарському підприємстві «Росток Холдинг», що в місті Ічня на Чернігівщині.

«Приїхав в Ічню по знамените ічнянське масло! Такі чудові підприємства, що виробляють якісну молочну продукцію, повинні процвітати», - зазначив Ляшко.

Щоб створити всі умови для розвитку подібних підприємств в Україні, Радикальна партія вимагає заборонити використання пальмової олії в молочних продуктах, скасувати ПДВ на молоко та звільнити виробниче обладнання від імпортного мита, розповів лідер РПЛ на підприємстві.

«Це дозволить здешевити нашу продукцію, зробити її конкурентною на зовнішніх ринках. Смак нашої молочної ... читати далі »

26 Жовтня 2017 РПЛ 69

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка - Василь Амельченко відвідав Красилів
Місто Красилів відвідав Василь Васильович Амельченко - голова виконавчого комітету Радикальної партії Олега Ляшка, народний депутат України. Радикальна підтримка - 4 ноутбуки - були подаровані від імені Лідера Радикальної партії Олега Ляшка Красилівським ЗОШ I-ІІІ ступенів.Також народний депутат України Василь Васильович Амельченко разом з кандидатом на голову Красилівської міської об'єднаної територіальної громади від Радикальної партії Олега Ляшка Петром Івановичем Арсенюком - поспілкувалися з працівниками "Красилівського машинобудівного заводу", "Красилівського агрегатного заводу". Радикальна команда Хмельниччини донесла основну позицію партії і до працівників Красилівського професійного ... читати далі »

26 Жовтня 2017 РПЛ 66

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Тільки масштабна енергомодернізація, а не європейські тарифи при африканських заробітних платах вирішить проблему енергозалежності України і кожного українця! Для мене також очевидно, що субсидії - не вихід. Вони лише консервують та маскують енергозалежність і бідність населення!

Необхідно запроваджувати енергоощадні рішення - модернізувати генеруючи потужності й теплотраси, міняти котли, утеплювати стіни, ставити нові вікна, співфінансувати «теплі кредити» для людей. На енергомодернізацію через програму "теплих кредитів» та фонд енергоефективності в проекті Дербюджета-2018 уряд заклав лише 800 млн грн, тоді як на субсидії, які лише годують олігархів - 55 млрд грн. Це грабіж серед білого дня!

Саме тому ми з моїм заступником з економічної політики Viktor Halasiuk, командою РПЛ і однодумцями зареєстрували законопроект ... читати далі »

26 Жовтня 2017 РПЛ 55

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Замах на народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука міг організувати Сергій Льовочкін. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко у лікарні, де наразі перебуває його однопартієць. Політик не виключає, що колишній голова Адміністрації Президента Януковича так мститься радикалу за його принципову позицію.
«Мосійчук був ініціатором кримінального провадження щодо незаконного збагачення Льовочкіна. Також Мосійчук погоджений трьома фракція парламенту на посаду голови ТСК із розслідування незаконного захоплення «Інтера» Льовочкіним. Відповідний проект постанови зареєстрований у Верховній Раді. Тому я не виключаю, що Льовочкін та його бандити могли організувати напад на Мосійчука. На руках Льовочкіна – кров Майдану. Йому нічого не вартує вбити ще кількох людей!», - наголосив лідер РПЛ.
Олег Ляшко назвав ... читати далі »

26 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 165

УВАГА! ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!
1 листопада 2017 року відбудеться виїзд “мобільної групи” до сіл Лісові Гринівці та Давидківці Хмельницького району. Прийом громадян здійснюватимуть: начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк та директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григорій Гоцький.
Графік роботи мобільної точки доступу:
с. Давидківці (приміщення сільської ради) – 10.00 11.00;
с.Лісові Гринівці (приміщення сільської ради )– 11.30 – 12.30.

26 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 142

Закінчується термін подачі заявок на участь в огляді-конкурсі серед школярів «Креативний правознавець»!
З метою привернення уваги учнівської молоді до необхідності підвищення правової обізнаності у сфері реалізації і захисту прав громадян та стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області та Департаментом освіти і науки оголошено проведення обласного огляду-конкурсу «Креативний правознавець» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Огляд-конкурс проводиться серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області
Нагадуємо, що для участі в огляді-конкурсі приймаються фотографії, на яких буде зображено будь-яке право на власний вибір. Від одного учасника приймається 1 фотографія.
Фотографії ... читати далі »

24 Жовтня 2017 ГО "Подiльська правова лiга" 166

24 жовтня 2017 року в Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для учасників АТО. Під час семінару юрист Анастасія Площинська розповіла присутнім про зміни до законодавства в сфері забезпечення прав учасників АТО, порядок набуття права власності на земельну ділянку, житлово-комунальні пільги, трудові права. Також учасники семінару дізнались про місцеві програми для учасників АТО, що проживають на території Хмельницької області.

Після заходу усі бажаючі мали нагоду отримати безкоштовну правову допомогу - прокосультуватися в юриста.

23 Жовтня 2017 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 126

Українці мають знати свої права!

Задля підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»
У рамках проекту відбувається інформування громадян та надання практичних рекомендацій про захист їхніх прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення правових знань у рамках проекту сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. Проект реалізується шляхом об’єднання зусиль Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.
Детальну інформацію можна отримати у центрах з надання безоплатної вторинної ... читати далі »

23 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 120

УВАГА! ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!
25 жовтня 2017 року відбудеться виїзд “мобільної групи” до Кам’янець-Подільського району. Прийом громадян здійснюватимуть: начальник Головного територіального управління юстиції Худняк В.А., в.о. директора Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бартиш В.І.
Графік роботи мобільних точок доступу:
с. Кам’янка (сільська рада) 10.30 - 11.30;
с. Колибаївка (сільська рада) - 12.00 - 13.00;
с. Довжок (сільська рада) – 13.15 - 14.15.

23 Жовтня 2017 Анастасія Площинська 150

29 жовтня в Україні, в тому числі і на Рівненщині, відбудуться перші місцеві вибори в об’єднаних територіальних громадах. Тож про основні права виборців, які прийдуть на свої виборчі дільниці в день голосування, розповідатиметься у цій статті.

День і час голосування
Виборець може прийти на дільницю та проголосувати з 8 ранку до 20 вечора. Але пам’ятайте, що в ніч з 28 на 29 жовтня в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Тому не забудьте напередодні (в суботу ввечері) перевести свої годинники на одну годину назад.

Право проголосувати
Право голосу на місцевих виборах в неділю 29 жовтня зможуть реалізувати виборці, яким на день голосування виповнилося 18 років, дієздатні та внесені до уточненого списку виборців на дільниці, куди вони прийдуть голосувати.
УВАГА! У день голосування 29 жовтня 2017 р. нікого до списку ... читати далі »

23 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 115

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!
Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини
Доброго дня! Ми з чоловіком маємо приємну новину, бо у нас народилася дитина. Але і я, і чоловік прописані у одному місті, а проживаємо і народжували у другому. Чи можемо ми оформити допомогу тут, де народжували, щоб не їхати 600 кілометрів додому?
Ілона Коршун
Хто має право на допомогу?
Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини або опікуну, який постійно проживає разом з дитиною.
Куди звернутися?
До органу соціального захисту населення за місцем реєстрації одного з батьків дитини (опікуна), з яким постійно проживає дитина. Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах соціального захисту населення ... читати далі »

23 Жовтня 2017 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 101

Долучайтесь до нацiонального правопросвiтницького проекту Мiн’юсту Я
МАЮ ПРАВО! Звертайся за правовою допомогою. Захищаймо права разом!
http://pravo.minjust.gov.ua , 0 800 213 103 — єдиний контакт центр системи
безоплатної правової допомоги

23 Жовтня 2017 Анастасія Площинська 111

Учасники АТО та провайдери безоплатної правової допомоги обговорили шляхи вирішення найбільш актуальних проблем ветеранів війни

Відбувся перший етап школи-тренінгу для учасників АТО та провайдерів безоплатної правової допомоги. 19 - 20 жовтня у м. Хмельницькому ветерани війни, члени їх сімей та правозахисники пройшли навчання, під час якого мали змогу ознайомитись із особливостями захисту прав учасників бойових дій. У заході прийняли участь:

- учасники бойових дій (курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, військовослужбовці ЗСУ, ДСНС України, військові лікарі та демобілізовані учасники АТО);

- представники Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Хмельницькій області;

- представники державної системи безоплатної правової ... читати далі »

20 Жовтня 2017 Nik 127

Теплі погожі дні "бабиного літа" дозволили дорожникам вскочити на свого любимого "коника" - погоду, та майже в останню мить завершити добрі справи - укладку асфальтового покриття .Одним із таких участків став невеликий відрізок , що веде від тролейбусного депо до гаражного масиву , а інший - на ділянці приватного сектора вулиці Молодіжна .

1 2

3

4 5 » 178


Курси валют на 21.11.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.44
26.46
31.08
31.11
0.44
0.45

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Листопад 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30