clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
7 Жовтня 2021 Ольга Поліщук 807

АМУ звернулася до НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу

Враховуючи необхідність забезпечення опалення бюджетних установ та організацій, у т.ч. шкіл, дитсадків, лікарень, а також суттєве зниження середньодобової температури за останні дні, Асоціація міст України звернулася до НАК Нафтогаз України з проханням терміново укласти догвори на постачання природного газу з бюджетними установами та визначити відповідальну особу для контактів з представниками органів місцевого самоврядування.

Пункт 10 Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., що був укладений 30 вересня 2021 року між Урядом, НАК Нафтогаз України, Офісом Президента України ... читати далі »

6 Жовтня 2021 Дарина 472

Увага! Пошук!
Допоможыть знайти людину, Костик Володимир Якович - 90 років.
В останнє його бачили 01.10.2021 року в селі Волиця, Хмельницького району, Хмельницької області.
Телефонуйте: син Олександр 0979476466.

6 Жовтня 2021 Дарина 353

Увага! Пошук!
Допоможіть знайти людину Костик Володимир Якович - 90 років
зник 01.10.2021 в селі Волиця, Хмельницького району, Хмельницької області.
Можливо втрата пам'яті. Дідусь потребує медичної допомоги.


5 Жовтня 2021 Пресслужба ХОССЦ 747

Щосуботи директор КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр", головний кардіохірург області Андрій Кланца проводить плановий консультативний прийом пацієнтів у Камянець-Подільському відділенні інвазивної кардіології та інтервенційної радіології (на базі Камянець-Подільської міської лікарні, вул.Матросова). Крім консультацій, проводить обхід стаціонарних хворих, перевірку та налаштування кардіостимуляторів, малоінвазивні оперативні втручання.

Відділення входить до реперфузійної мережі, де пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу. Оснащене ангіографічною системою, яка дозволяє виконувати широкий спектр діагностичних та лікувальних втручань:

- черезшкірні рентген-контрольовані втручання на артеріях серця, голови, шиї та кінцівок;
- ... читати далі »

4 Жовтня 2021 Ольга Поліщук 828

Тарифи на тепло та гарячу воду для громад Хмельниччини не зростатимуть влада, АМУ та мери підписали Меморандум.

Днями у Києві відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави. Окрім перших осіб держави на зібранні були присутні голови ОДА, голови обласних рад, голови міст обласного значення, мери міст із потужними теплокомуненерго. Асоціацію міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Із Хмельниччини було делеговано голову Хмельницького регіонального відділення АМУ, міського голову Хмельницького Олександра Симчишина та міського голову Шепетівки Віталія Бузиля.

30 вересня 2021 року на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі Президента В.Зеленського делеговані рішенням Правління Асоціації міст України Виконавчий ... читати далі »

1 Жовтня 2021 Пресслужба ХОССЦ 717

30 вересня - 1 жовтня у м.Києві відбувається XXVI Всеукраїнський з'їзд кардіохірургів - щорічний науково-практичний захід, що обєднує професійну спільноту кардіохірургів України та закордонних колег. Цьогоріч захід присвячено 30-річчю Асоціації серцево-судинних хірургів України.

Організаторами зїзду виступили Національна академія медичних наук України, Асоціація серцево-судинних хірургів України та ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України".

За 2 дні заплановано розгляд ряду важливих питань сьогодення: серцева недостатність та COVID-19, трансплантація, акушерська кардіологія та кардіохірургія; актуальні питання хірургії ішемічної хвороби серця, аорти, набутих вад серця; інфекційний ендокардит; мініінвазивна кардіохірургія.

Хмельницьку область на зїзді представляє ... читати далі »


30 Вересня 2021 Світлана Новченкова 393

Зміни у земельному законодавстві щодо обігу сільськогосподарських земель

30 Вересня 2021 Світлана Новченкова 308

Спадкування за законом

30 Вересня 2021 Світлана Новченкова 333

Спадкування за заповітом


30 Вересня 2021 Військова частина 3053 Нацгвардії України 612

Хмельницькі нацгвардійці завітали до школярів
Як розповісти дітям про правила дорожнього руху, аби це було зрозуміло, доступно та цікаво?
Про це знають військовослужбовці військової частини 3053 Нацгвардії, що дислокується у Хмельницькому.
Гвардійці досить часто відвідують місцеві школи та навчають дітлахів Правил дорожнього руху.
Сьогодні ми вкотре завітали до загальноосвітнього навчального закладу 29, де на нас вже з нетерпінням чекають діти, а також вчителі, і деякі з них навіть мають заготовлені питання щодо ситуацій, які стосуються поведінки при, скажімо, переході проїжджої частини, порушень правил дорожнього руху його учасниками, - розповідає начальник автомобільної служби військової частини 3053 старший лейтенант Артем Лісний. З задоволенням спілкуємося зі школярами, намагаємося пояснювати все зрозумілою ... читати далі »

29 Вересня 2021 Пресслужба ХОССЦ 797

Щороку, 29 вересня, відзначається Всесвітній День серця (World Heart Day), який має на меті підвищення обізнаності про захворювання серцево-судинної системи, причини їх виникнення та способи запобігання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоровя, в усьому світі від серцево-судинних захворювань помирає більше людей, ніж з будь-якої іншої причини - більше 18 мільйонів щороку - а це 1 людина кожні 2 секунди!

Серцево-судинні захворювання це група хвороб серця та кровоносних судин, таких як: гіпертонія (високий кровяний тиск); ішемічна хвороба серця (інфаркт); порушення мозкового кровообігу (інсульт); захворювання периферичних судин; серцева недостатність; ревматичні захворювання серця; вроджені вади серця; кардіоміопатії.

Інфаркти та інсульти є гострими станами, які вимагають екстреної медичної допомоги. Важливо ... читати далі »

27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 2139

Свідоцтво про народження перший офіційний документ у житті кожної людини. Та іноді так трапляється, що він може пошкодитись або й того більше загубитись. Втім, хвилюватись не варто: свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, оригінали яких були викрадені, загублені, пошкоджені чи знищені, органи ДРАЦС видають повторно.
Повторна видача таких свідоцтв здійснюється незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.
Свідоцтва про народження дітей повторно видаються їх батькам і усиновителям незалежно від віку дитини.
Громадянам, які звернулися до відділу ДРАЦС особисто, повторні свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану видаються того самого дня при пред'явленні ними паспорта або паспортного документа.
Свідоцтва можуть також повторно ... читати далі »


27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 774

Комплексну послугу єМалятко на порталі Дія мають право замовити мами, які не перебувають у шлюбі і самостійно виховують дитину. Як же при цьому правильно оформити свідоцтво про народження малюка Розповідаємо
Чи може у свідоцтві стояти прочерк у даних про батька дитини?
️ Ні. Відповідно до законодавства, у свідоцтві обовязково вказується прізвище, імя та по батькові умовного батька дитини. Отже, цю інформацію потрібно вказати і у заяві єМалятко.
Чи можна вказати прізвище справжнього батька?
️ Прізвище батька потрібно вказати таке ж, як і у вас, тільки у чоловічому роді. А імя та по батькові ви визначаєте самостійно. Тому у заяві можна зазначити імя та по батькові як справжнього батька, так і уявного чоловіка.
А що зазначається у графі прізвище, імя та по батькові дитини?
️ Дитина завжди матимете ваше прізвище. ... читати далі »

27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 1903

Кохання не має меж прагнучи зєднання, двоє закоханих сердець долають навіть тюремні ґрати ️. Право одружуватися мають усі повнолітні громадяни України, навіть засуджені та які підозрюються у скоєнні злочину.
Державна реєстрація шлюбу із особами, які відбувають покарання в установах виконання покарань, провадиться відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцезнаходженням таких установ на загальних підставах, передбачених чинним законодавством України.
Адміністрація установи виконання покарань забезпечує засуджену особу бланком заяви про державну реєстрацію шлюбу встановленої форми. Після заповнення засудженим тієї частини заяви, яка стосується його, начальник установи виконання покарань звіряє вказані в заяві відомості з паспортом або паспортним документом, який міститься в особовій ... читати далі »

27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 547

Згідно з міжнародним та українським законодавством, дитина від народження має невідємні права, які їй гарантує держава: право на життя, право на свободу і особисту недоторканість, право на повагу до особистого і сімейного життя тощо.
Говорячи про права дитини, слід зазначити, що новонароджений повинен бути зареєстрований в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові.
️ Не є винятком і державна реєстрації народження дитини жінкою , яка перебуває в установі виконання покарань чи слідчому ізоляторі.
Державна реєстрація народження дитини жінкою, яка тримається в установі виконання покарань чи СІЗО, проводиться уповноваженим представником адміністрації ... читати далі »


27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 563

Усі українці відтепер можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою із подальшим навчанням. Відповідний Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови запустила Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерство культури та інформаційної політики України за підтримки Український культурний фонд.
Проєкт доступний за посиланням: www.moyamova.in.ua
На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також понад 3️⃣0️⃣ онлайн-ресурсів для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс Сучасна українська мова, розміщений на сайті Освітнього хабу міста Києва, який у доступній формі пояснює норми нового правопису, що набрав ... читати далі »

27 Вересня 2021 Пресслужба ХОССЦ 390

Мало що може завадити нам рятувати життя. І це точно не COVID-19.

Якщо внаслідок коронавірусної інфекції виникає ускладнення з боку серцево-судинної системи, часто у таких хворих стається серцевий напад. Так сталося і цього разу. Пацієнта з гострим коронарним синдромом на фоні COVID-19 у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" привезла бригада екстреної допомоги.

В таких ургентних випадках наші фахівці "вмикають режим інфекційного відділення", надягають засоби додаткового захисту і приступають до роботи. Чергова бригада (лікар-хірург серцево-судинний Андрій ДАНИЛЮК, асистент Роман ПРИЛЕПА, лікар-анестезіолог Руслана ГРИГОРУК, операційна м/с Каріна ВЕЛЬГАН, анастезіологічна м/с Вікторія ШАЛАБСЬКА, молодша м/с Ріта КЛЯШТОРНА; чергові лікарі Антон ГОРОХОВСЬКИЙ та Олена ЖУКОВСЬКА) провела невідкладне ... читати далі »

25 Вересня 2021 Юлія Коваленчук 564

День вчителя: коли відзначають в Україні у 2021 році? Історія свята та привітання

Професійне свято вчителів відзначається щорічно в першу неділю жовтня. Цього року свято освітян припадає на 3 жовтня. Тож не забудьте привітати своїх вихователів, вчителів та викладачів з цією прекрасною подією і подякувати їм за їхній труд і щоденну працю.

Історично святкувати та вшановувати вчителів у світі почали ще у XIX столітті. У цей день було заведено вітати видатних представників цієї професії та згадувати історичні події у цій галузі. Так День вчителя в Аргентині (11 вересня) заснований у пам'ять видатного педагога-активіста, президента країни Домінго Фаустіно Сарм'єнто, а в Індії (5 вересня) на честь філософа, громадського діяча і також президента країни Сарвепаллі Радхакришнана.

В Україні День вчителя офіційно був закріплений ... читати далі »


11 Вересня 2021 Пресслужба ХОССЦ 910

Не так давно, з травня 2021 року, у реперфузійному центрі КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" (м.Хмельницький, вул.Володимирська, 85) почали роботу катетеризаційні лабораторії з сучасними ангіографічними системами експертного класу "Optima IGS 330".

І вже через чотири місяці ми маємо тут ювілейне - 1.000 оперативне втручання!

Високотехнологічне обладнання та професіоналізм медичного персоналу дозволяють нам проводити складні життєвозберігаючі малоінвазивні втручання:
- селективна коронаро- та вентрикулографія;
- аортографія та ангіографія брахіоцефальних і периферичних судин;
- стентування коронарних, сонних та периферичних судин;
- встановлення оклюдерів при дефектах перетинок та стентування коарктації аорти;
- імплантація штучних водіїв ритму серця та кардіовертерів-дефібриляторів;
- кардіоресинхронізуюча ... читати далі »

10 Вересня 2021 Рудан Іванна 1076

Парагрип!
Парагрип гостре інфекційне вірусне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі. Характеризується ураженням верхніх дихальних шляхів, переважно гортані, проявляється гарячкою, помірною загальною інтоксикацією, симптомами ларингіту, інколи й трахеїту.
Джерелом збудників інфекції є хвора людина в останній день інкубації і перші 3-4 дні хвороби. Виділяється вірус з організму хворого з крапельками секрету слизової верхніх дихальних шляхів. Хворіють переважно діти, особливо дошкільного віку і навіть новонароджені. Після перенесеної хвороби залишається досить стійкий постінфекційний імунітет.
Інкубаційний період триває від 2 до 7-ми днів, частіше 3-4 дні. Характерний поступовий початок: підвищення температури тіла до субфебрильної, незначна загальна слабість, помірний головний біль, більш ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 282


Курси валют на 02.12.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.34
27.36
30.92
30.94

Архів новин

<<Грудень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31