clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 81

У рамках робочого приїзду радника Міністра юстиції України, народного депутата Ігоря Алексєєва на Хмельниччину відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між юстицією Хмельниччини, Регіональним центром з надання БВПД та Жванецькою, Староушицькою, Вовковинецькою і Старосинявською ОТГ.
Метою даного Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на співпрацю в частинi посилення правової спроможності територіальних громад, проведення спільної роботи з правопросвітництва, надання первинної правової допомоги, сприяння в доступі осіб до безоплатної вторинної правової допомоги та утворення незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад.
Мова йде про установу, яка утворюється за рішенням відповідної місцевої ради, з урахуванням потреб територіальної громади ... читати далі »

27 Листопада 2018 Юрій Гаврилечко, експерт Центру аналізу економічної політики 137

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Нова соціальна доктрина - шлях до модернізації держави

В п'ятницю, 23 листопада відбувся четвертий Форум, якій проводила лідер партії «Батьківщина», презентуючи своє бачення майбутнього України та шляхів його побудови. Нова соціальна доктрина, якій був присвячений захід, це, одночасно, і інструмент інтеграції всіх попередніх напрацювань і шлях до модернізації держави. Чому так? А тому що мета, яку проголосила Юлія Тимошенко, це не просто підвищення добробуту чи збільшення державної підтримки (допомоги), це, насамперед, побудова країни, де громадяни будуть щасливі і задоволенні життям. Так, щастя та задоволеність це внутрішній стан людини, проте бідна, голодуюча, неосвічена, хвора та перебуваюча у постійній небезпеці людина не може буде щасливою та задоволеною життям.

Нова соціально доктрина базуватиметься ... читати далі »

26 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 91

Що робити у разі домашнього насильства?
Одразу викликати поліцію – 102!
Звернутися на «гарячу лінію» - 116-123 (цілодобово та безкоштовно в межах України)

Якщо Ви стали свідком насильства стосовно дитини – негайно повідомте про це службу у справах дітей! Захистіть дитину від домашнього насильства!

Найнебезпечніший співучасник домашнього насильства – мовчання!

ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?
- безоплатна юридична допомога (захист, представництво у суді, складання документів)

Постраждалим від домашнього насильства гарантується правовий захист, правові послуги призначеного адвоката (юриста) оплачує держава.

Контакти центрів: www.legalaid.gov.ua/ua/local-centres

- психологічна підтримка та соціальні послуги (консультування, кризове та екстрене втручання, соціальний супровід, посередництво тощо) у центрах соціальних служб для ... читати далі »

26 Листопада 2018 РПЛ 41

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Не дамо Президенту під приводом воєнного стану узурпувати владу!
Не дати Президенту Порошенку під приводом запровадження військового стану зірвати вибори і узурпувати владу в країні пообіцяв Олег Ляшко на засіданні фракції Радикальної партії. Політик запропонував ухвалити низку рішень, які дозволять захистити людей і державу: ввести воєнний стан на 30 діб, а не на 60, призначити вибори на 31 березня 2019 року, не обмежувати політичні права громадян та розірвати дипломатичні відносини з Росією.

«Підстави для введення воєнного стану з’явились не сьогодні. Російська агресія сталась не вчора, коли захопили наші військові кораблі на Азовському морі, а ще в 2014 році. Після того були Іловайськ, Дебальцево… І незважаючи на звернення парламенту та громадян, Порошенко не вводив воєнний стан. А сьогодні, за три місяці ... читати далі »

26 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 67

Окремі питання відповідальності державних реєстраторів у сферах державної реєстрації прав та бізнесу.

Питання відповідальності у сфері державної реєстрації прав та бізнесу регулюються нормами статтей 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та 35 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».
Так, державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність.
Шкода, завдана державним реєстратором фізичній чи юридичній особі під час виконання своїх обов’язків, підлягає відшкодуванню на підставі рішення суду, що набрало законної сили.
Загальний порядок ... читати далі »

26 Листопада 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 90

Інформуємо
Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
У цей шістнадцятиденний ... читати далі »

25 Листопада 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 69

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Пропонуємо Вашій увазі таку послугу, як ювілейний обряд весілля! І для того, щоб зробити сюрприз своїм коханим, рідним, друзям чи батькам, навіть не обов’язково чекати круглої дати! Це може бути перша, третя, сьома, чи будь-яка інша річниця!
З радістю зробимо цей день особливим, та проведемо церемонію, яка вразить і запам’ятається не менше, ніж в день Вашого весілля!

Від наших бабусь та дідусів нам передалася традиція відзначати річниці весілля. Проте не кожен знає які назви вони мають та значення.

День весілля – це зелене весілля.
А також щомісяця після весілля протягом першого року можна святкувати зелене весілля.

1 рік – це ситцеве (марлеве) весілля

Медовий місяць давно пройшов, і життя ввійшло у звичайне русло. Молодята по-справжньому взнали один одного. Це перший скромний ювілей. Швидше за все зношується ... читати далі »

25 Листопада 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 131

Ювілей – 18 років спільного сімейного життя відсвяткували у Хмельницькому міському відділі ДРАЦС. Бірюзове весілля тут відзначило подружжя Олександр та Алла Кротових. Щирі слова вдячності і любові, теплі побажання на майбутнє, дружні обійми та вітання – у такій атмосфері відзначили ювілейне весілля. Сліз радості і щастя не стримували ані гості, ні наречені. Відзначити річницю одруження – такий подарунок зробили для ювілярів їхні рідні.
Для подружжя Кротових річниця-це певний кордон, переступаючи за який вони переходять до нової стадії сімейних відносин - до зрілого сімейного життя.
Проживши разом 18 років, вони можуть з упевненістю сказати, що пройшли все: і дитинство кохання з бурею емоцій та незрозумілими поривами, і підлітковий період невпевненості один в одному, і школу життя в часи сварок і розставань. ... читати далі »

25 Листопада 2018 РПЛ 50

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко в Теофіполі знайшов альтернативу дорогому імпортному газу
Тисяча гривень за тисячу кубів газу – така собівартість палива, яке виробляє Теофіпольська енергетична компанія на Хмельниччині. Біогаз отримують, в основному, із макухи технічних культур по 60 тисяч кубів газу на день. Ним опалюють цілий район в області – школи, дитсадки, гуртожитки та частково цукровий завод. Ознайомитись з роботою підприємства приїхав Олег Ляшко. Політик переконаний: більше таких підприємств по Україні буде альтернативою дорогому імпортному газу.

«Всі, хто сидить на газовій трубі – мають мільярдні рахунки в офшорах і їх не цікавить альтернатива імпортному газу, бо тоді їм треба буде відмовитись від корупції. Вони закуповують імпортний газ, продають його українцям у 10 разів дорожче, а різницю кладуть собі в кишені. Я зміню ... читати далі »

25 Листопада 2018 РПЛ 46

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Справжнє свято у сільгоспвиробників буде тоді, коли у селі буде робота і зарплата
Найкращим подарунком селянам буде державна підтримка та високі доходи. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, вітаючи аграріїв на підприємстві «Україна 2001» в селищі Ямпіль на Хмельниччині. Тут займаються вирощуванням зернових та технічних культур, розведенням свиней та великої рогатої худоби, переробкою цукрових буряків та виробництвом цукру. За свою важку працю селяни отримують по 5 тисяч гривень на місяць, але цього політик вважає недостатньо.

«Я дам дотацію по 5 тисяч гривень на кожну корову у селі і 50% вартості компенсації техніки та будівництва тваринницьких комплексів. Щоб у кожному селі і хрюкало, і мукало, а люди були багатими і щасливими. Сьогодні Україну перетворили на сировинну колонію. Торгують ... читати далі »

25 Листопада 2018 РПЛ 38

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Через підвищення ціни на газ Україна може втратити свою цукрову промисловість
Із 44 українських підприємств з виготовлення цукру – 14 зупинилися цього року, бо не мають, чим платити за газ. Цим фактом обурився Олег Ляшко на Теофіпольському цукровому заводі. Політик вимагає від влади не знищувати вітчизняну промисловість і негайно знизити ціни на газ.

«Цукрові підприємства платять 13, 14, деякі і 15 тисяч гривень за тисячу кубів газу. Внаслідок цього кілограм цукру дорожчає на 2 гривні на заводі, а в магазині – ще більше. Тому підвищення ціни на газ – це знищення власної промисловості і скорочення робочих місць. Заводи, зокрема, цукрові, через величезні ціни на газ несуть збитки і вимушені будуть і надалі зупинятися. Ми можемо втратити свою цукрову промисловість і в Україну завозитимуть дорогий цукор з-за кордону. ... читати далі »

23 Листопада 2018 ГО "Подільська правова ліга" 85

Сьогодні у місті Хмельницькому відбулось обговорення реалізації плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках. На заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, адвокати та громадські активісти. Нагадуємо, що Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.
У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі. Україна є членом Ініціативи з 2011 року. За цей час Урядом спільно з громадянським суспільством ... читати далі »

23 Листопада 2018 Офіцер командування військової частини А4239 Олексій Наконечний 85

У клубі військової частини А4239 функціонує бібліотека. ЇЇ відкрито ще у 1979 році, і з тих пір книжковий фонд продовжує зростати. На даний момент він становить понад 13 тисяч видань різноманітного спрямування.
Головним завданням бібліотеки є забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів бібліотеки.
Бібліотечний фонд надає можливість познайомитись з творчістю класиків вітчизняної та світової літератури, він має упорядковану каталогову систему документів, що значно полегшує пошук. Книги сучасних авторів, романи, фантастика, наукові роботи, дослідження, газети та журнали – це далеко не повний перелік того, що можна там знайти.
Завідувач бібліотекою, працівник ЗСУ, Барабан Тетяна Миколаївна відповідально організовує зберігання, збереження і обслуговування бібліотечного ... читати далі »

22 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 100

Окремі питання відповідальності державних реєстраторів у сферах державної реєстрації прав та бізнесу.

Питання відповідальності у сфері державної реєстрації прав та бізнесу регулюються нормами статтей 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та 35 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».
Так, державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність.
Шкода, завдана державним реєстратором фізичній чи юридичній особі під час виконання своїх обов’язків, підлягає відшкодуванню на підставі рішення суду, що набрало законної сили.
Загальний порядок ... читати далі »

22 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 100

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕЄСТРАЦІЇ (АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ ЗАКОН)
Презентація результати роботи антирейдерських агроштабів: https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/06/20171206150547-67.pdf
Презентація як оформити скаргу:https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/05/20171205103405-91.pdf
 Впродовж усіх 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого ганебного явища, як рейдерство.
 Міністерство юстиції з перших днів зайняло позицію якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень.
 Розроблене Мін’юстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
 Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно ... читати далі »

22 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 97

: БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ – ПРІОРИТЕТ, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ
 Для Міністерства юстиції та Уряду України питання боротьби з корупцією є пріоритетом, адже це запорука сталого розвитку держави. Про це сьогодні, виступаючи в рамках 18-ї Міжнародної антикорупційної конференції, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Запобігання та боротьба з корупцією є пріоритетом кожної демократичної держави, яка поважає принципи Конвенції ООН проти корупції, дотримується Порядку денного стабільного розвитку 2030 та Цілей сталого розвитку, а також інших відповідних міжнародних документів. Україна доклала значних зусиль як на національному, так і на міжнародному рівнях у боротьбі з корупцією», - підкреслив очільник Мін’юсту.

 Результатами комплексної антикорупційної реформи стали створення повноцінної ... читати далі »

22 Листопада 2018 KarinaBaidan 93

Андре Тан знущається над Дашею Астаф’євою в комедії «Продюсер»

У «Продюсері» задіяно ціле сузір’я видатних особистостей шоу-бізнесу, тому не
дивно, що роль модельєра у фільмі грає Андре Тан, який уже протягом багатьох
років одягає зірок у свої неперевершені моделі. Власник бренду a.TaN by Andre Tan,
модний експерт «Сніданку з 1+1» та суддя реаліті-шоу «Модель XL» грає самого
себе і, за сюжетом, влаштовує справжнє дизайнерське катування Даші Астаф’євої.
Більше того, фраза «Андре Тан тобі братан» одного з героїв комедії, ставши
справжнім мемом на знімальному майданчику, надихнула модельєра на створення
футболки з таким написом, яка продаватиметься по всій мережі магазинів його
бренду. До речі, ідея з футболкою належить колезі дизайнера по акторському складу
«Продюсера» Павлові Зіброву.
«Це вже п'ятий фільм, у якому ... читати далі »

22 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 91

З 2019 РОКУ ВСІ КАНДИДАТИ В РЕЄСТРАТОРИ БУДУТЬ СКЛАДАТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ІСПИТ

 З 1 січня 2019 року всі кандидати на посаду реєстраторів будуть складати професійний іспит на знання українського законодавства. Відповідну постанову під час вчорашнього засідання прийняв Кабінет міністрів України. Про це повідомила перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова.

«Для того, щоб підвищити професійний рівень реєстраторів та забезпечити якість їх роботи, вчора на засіданні Кабміну була прийнята постанова про реалізацію експериментального проекту у сфері державної реєстрації речових прав. З 1 січня 2019 року всі кандидати, які хочуть займати посади реєстраторів, будуть складати іспит на знання українського законодавства», - сказала Олена Сукманова.

 Іспит будуть складати кандидати на посаду реєстраторів, а також ... читати далі »

22 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 83

МІН'ЮСТ ПРЕЗЕНТУВАВ ОНОВЛЕНИЙ АНТИРЕЙТИНГ НАЙБІЛЬШИХ ПІДПРИЄМСТВ-БОРЖНИКІВ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
 2 квітня 2018 року Міністерством юстиції було розпочато кампанію з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, в рамках якої було створено антирейтинг найбільших по Україні підприємств-боржників по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. З того часу Міністерством юстиції вживається цілий комплекс заходів для ліквідації заборгованості по заробітній платі, в результаті чого відбулися зміни в антирейтингу підприємств-боржників.

«Ми спостерігаємо позитивну динаміку стягнення заборгованості з підприємств, зокрема, з початку року органами державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 381 млн грн заборгованості по заробітній ... читати далі »

22 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 86

: ЗАКОН «ПРО ЕЛЕКТРОННІ ДОВІРЧІ ПОСЛУГИ» ПОЧАВ ДІЯТИ

 Сьогодні вступив у силу Закон «Про електронні довірчі послуги», який дає можливість запровадити в Україні сучасні електронні методи ідентифікації особи, серед яких MobileID. Про це сьогодні в ході засідання Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Запровадження Закону «Про електронні довірчі послуги» забезпечить українців сучасними інструментами електронної комерції та комунікації з партнерами і державою», - підкреслив очільник Мін’юсту.

 Завдяки нормам закону збільшено кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому. Більше того, забезпечено конфіденційність та повний захист персональних даних, а електронна ідентифікація українських користувачів визнаватиметься в усьому світі.

«Важливою перевагою нового ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 225Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31