clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
10 Лютого 2017 Руслан 121

В Україну заходить новий проект з надання грантів для ОГС та ініціативних груп. Презентація проекту в Хмельницькій області відбудеться 14 лютого 2017 року з 11:00 до 13:00 за адресою:
м. Хмельницький, вул. Подільська 109/1
Хмельницька торгово-промислова палата
ІІ поверх, конференц-зала.
Кількість місць обмежена. Обов'язкова реєстрація. Реєстраційну форму учасника Ви можете знайти за посиланням: http://bit.ly/2kNYXpi
Особливо запрошуються представники ЗМІ. Передбачено також відшкодування проїзду представникам з районів Хмельницької області, згідно оригіналів квитків. Детально у прес-релізі.
P.S. В планах також кава-брейк)

10 Лютого 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 148

ЯК ПОВЕРНУТИ КОШТИ, ЯКІ ПОМИЛКОВО АБО НАДМІРУ ЗАРАХОВАНІ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ?
У зв’язку з чисельними зверненнями, які надходять до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області стосовно повернення коштів за державну реєстрацію нерухомості та бізнесу, які помилково або надміру зараховані до державного бюджету, інформуємо наступне.
Процедура повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів визначена Порядком повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787.
Відповідно до пункту 4 розділу 1 Порядку повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету платежів у національній валюті здійснюється органами Державної казначейської ... читати далі »

10 Лютого 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 153

Що робити при втраті державного акта на право власності на земельну ділянку?

З початку 2013 року видача державних актів на право власності на земельні ділянки не здійснюється, а право власності на такі об’єкти реєструється у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. На зміну державним актам з 01 січня 2013 року видавались Свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
Із запровадженням спрощеної процедури проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно з 01 січня 2016 року підтвердженням державної реєстрації права власності на земельну ділянку була видача інформаційної довідки, яка формувалась за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Така інформаційна довідка видавалась заявнику (за бажанням) в паперовому вигляді і формувалась в електронній формі. Ці дві форми надання ... читати далі »

9 Лютого 2017 Слава 176

Навколо міської дитячої лікарні сніг не чистять. Матерям з маленькими дітьми не пройти , не проїхати . Ганьба !

9 Лютого 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 293

Змінено мінімальні розміри сплати аліментів!

Із 1 січня 2017 року зі зміною мінімальних державних гарантій змінюються і розміри окремих виплат. Зокрема, з огляду на новий прожитковий мінімум на 2017 рік, зміниться і мінімальний розмір аліментів, які утримуються із заробітку окремих працівників. Як відомо, Сімейний кодекс України (далі - СК) зобов'язує батьків утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Тож батьки, які вирішили жити нарізно, можуть домовитися, як той із них, хто проживає окремо від дитини, братиме участь у її утриманні. Тобто, як саме він допомагатиме - в грошовій чи натуральній формі ростити дитину. Якщо ж батьки домовитися про утримання не змогли, урегулювати справу має суд. Кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються за рішенням суду у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій ... читати далі »

9 Лютого 2017 К-ПНУ ім. І. Огієнка Кам'янець-Подільський 116

Усі – на лижі!
Кам`янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка запрошує всіх любителів активного відпочинку взяти участь у змаганнях «Лижний крос».
Турнір пройде сьогодні, 9 лютого, о 12:00 годині в міському парку (район РЦКіМ «Розмай», вул. Шевченка, 41 б). Основна умова – наявність лижного інвентарю.

8 Лютого 2017 Валетин 127

Дтп на Думці. Невдачний тормоз! За участю 2-х машин. 08.02.17. Новини Хмельницького

8 Лютого 2017 Антон Марчук Кам'янець-Подільський 152

Вже зовсім скоро - 14 ЛЮТОГО, в День всіх закоханих, проект "ШЛЮБ ЗА ДОБУ" стартує в місті КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ!
Відкривайте свої серця коханим, приїздіть і одружуйтесь в одному з найромантичніших місць України!

8 Лютого 2017 Сніжана 124

Вже в котре Волонтерський Лідерський Рух допомагає медичним обладнанням Хмельницькій дитячій міській лікарні. Силами волонтерів було зібрано кошти для покупки стерелізаційної шафи (об’ємом 160 л) та УФ-камери для зберігання стерилізованих інструментів для дитячого хірургічного відділення. Загальна вартість придбання склала 40 800 грн.
9 лютого 2017 року о 11:00 відбудеться презентація переданого обладнання за участі головного лікаря Хмельницької дитячої лікарні - Левицького Володимира Миколайовича, завідуючого операційним блоком - Богача Юрія Григоровича, завідуючого відділенням дитячої хірургії - Погребняка Ігора Олександровича та представників Волонтерського Лідерського Руху. Завдяки зусиллям волонтерів медичні заклади отримують можливість працювати з сучасним та якісним обладнанням, яке за державні кошти ... читати далі »

8 Лютого 2017 Валетин 156

Дтп на Темпі. За участю тьох машин. Пострадавших нема. Дтп трапилось 07.02.17 о 19.30.

6 Лютого 2017 Юра 153

Дтп на перехресті Свободи і Прибузької. За участю 2 автомобілів. 06.02.17. Новини Хмельницького.

6 Лютого 2017 Антон Марчук 179

Аварія у Хмельницькому 6 лютого. Ніхто не постраждав.

6 Лютого 2017 Обласна бібліотека для дітей 159

Маленьких хмельничан запрошують на майстер-класи до дня Святого Валентина
Зробити незвичайні подарунки для друзів можна буде на майстер-класах в обласній бібліотеці для дітей імені Т. Г. Шевченка.
9 лютого у бібліотеці пропонують виготовити романтичний ліхтарик. Його робитимуть о 13:00 годині.
А 10 лютого о 13:00 годині можна буде виготовити м’які подарунки «Валентинки від щирого серця».
Вхід – вільний. Але тим, хто братиме участь у майстер-класах, потрібно буде заплатити за матеріали.
Окрім того, 8 лютого о 12:00 годині в бібліотеці відбудеться відкриття виставки «Моя перша любов».

6 Лютого 2017 Маша 136

На Залізняка без попередження ставлять газовий будинковий лічильник. Ні оголошень, ні попереджень.

6 Лютого 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 115

Мін’юст увійшов у трійку лідерів міністерств,
які найактивніше запроваджують реформи

Міністерство юстиції увійшло до трійки лідерів міністерств, які найактивніше запроваджують реформи. Про це свідчать результати дворічного дослідження проекту Індекс моніторингу реформ (іМоРе). Серед найуспішніших напрямків – реалізація антикорупційної політики та створення антикорупційних органів, запуск системи електронного декларування, відкриття реєстрів та перехід до надання послуг через Інтернет.
Мін’юст ефективно реалізує політику боротьби з рейдерством: розроблено та забезпечено прийняття комплексного антикорупційного закону, який ввів кримінальну відповідальність за рейдерство для всіх учасників неправомірних дій, а також створено систему інформування українських громадян через СМС про будь-які ... читати далі »

6 Лютого 2017 Олег Черненко 382

Представництво Фонду ім..Фрідріха Еберта в Україні запрошують журналістів-розслідувачів та представниківць НУО, що працюють у сфері протидії корупції, подати заявку на участь у тренінгу «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі». Тренер - Віталій Шабунін – експерт з питань протидії корупції. Захід відбудеться у м. Хмельницький 18.02.2017р.
У жовтні 2016 р. закінчилася подача декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Вперше в історії України за подання завідома неправдивих даних передбачається кримінальна відповідальність.
Учасникиці дізнаються детально про принципи нової системи електронного декларування та систему оскарження виявлених порушень; навчаться працювати із єдиним державним реєстром декларацій та перевіряти інформацію з щорічної ... читати далі »

6 Лютого 2017 хмельничанин 249

Про жахливу аварію між Шепетівкою та Славутою:

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
5 Лютого 2017 Олександр 91

До Дня Всіх Закозханних! 18-19 Лютого у Хмельницькому Клубі СВ відбудуться Гастролі Київського театру "Маскам Рад".
Хмельничан очикуе премьера спектаклю за пьесою Антуана сента Екзюпері "Маленький Принц"...Це чарівний спектакль для всіеї родини! Про пошук любові,сенсу житття....

4 Лютого 2017 Юра 110

Моно-театр запрацював!! Вистава ,,Сало в шоколаді,, відбулося 04.02.17.(уривки)Новини Хмельницького.

3 Лютого 2017 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 123

Крок за кроком в Україні реалізовується реформа децентралізації, одним із основних етапів якої є утворення об’єднаних територіальних громад. Об’єднання територіальних громад стало підставою для створення інституту старост. Вбачається, що саме староста повинен стати посадовою особою, яка має знати всі процеси, які відбуваються у громаді, проблеми села та шляхи їх вирішення, вчасно доносити інформацію до населення. Безумовно, в процесі реформування виникає багато питань.

З одним із них — вчинення нотаріальних дій сільськими старостами — до Летичівського бюро правової допомоги звернулися старости Летичівської об’єднаної територіальної громади. Консультує Неля Поплавська, в.о. начальника Летичівського бюро правової допомоги, що є відділом Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 161Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31