clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 284

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ПРОБАЦІЇ В УКРАЇНІ
5 лютого 2015 року було прийнято Закон України Про пробацію, який введено у дію 27 серпня 2015 року. Запровадження ппробації в Україні розпочато у 2017 році. У січні 2018 року було створено Державну установу Центр пробації як самостійну організацію, якій підпорядковується 24 регіональні філії та 574 уповноважені органи з питань пробації.
ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...
забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації... читати далі »

23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 300

Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобовязують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину
Якщо адміністрація магазину, охорона наполягають на оплаті товару?
Якщо адміністрація або охорона магазину наполягає на оплаті пошкодженого товару вимагайте скласти акт про нанесення шкоди та надати факти, які доводять Вашу вину.
Якщо адміністрація/охорона магазину не випускає Вас з приміщення посилайтесь на Закон України Про захист прав споживачів, яким забороняється вимога оплати продукції без згоди споживача.
Коли ж після усіх аргументів Вас примушують платити за розбитий або пошкоджений товар та відмовляються ... читати далі »

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 339

ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ.

Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану на підставі актового запису цивільного стану.

При видачі свідоцтв повторно у звязку з їх втратою або пошкодженням стягується державне мито у розмірі 0,51 грн.

Необхідність отримання свідоцтва чи витягу з Реєстру, завжди асоціюється з витратою часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Однак, Міністерством юстиції України забезпечено максимально зручні умови отримання документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану: електронні сервіси Веб-портал Звернення у сфері держаної реєстрації актів цивільного стану та Он-лайн будинок юстиції. Для отримання ... читати далі »

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 253

Допомога на поховання: як призначається та виплачується?

Стаття 18 Закону України від 23.09.1999 р. 1105-XIV Про загальнообовязкове державне соціальне страхування (далі Закон 1105) передбачено, що страхуванню у звязку з тимчасовою втратою працездатності підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту), цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів або у фізичних осіб, а також обрані на виборні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в інших органах, фізичні особи підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського ... читати далі »

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 229

Друзі, у нас хороша новина!
8088 громадян скористалися послугами Хмельницького OpenSpace з моменту його відкриття.
Нагадаємо, що у Хмельницькому 20.07.2018 відкрили сучасний центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану - OpenSpace. Новітній офіс оснащений електронною чергою, має просторе приміщення, кваліфікований персонал і зручну зону очікування для відвідувачів. Нині працівники OpenSpace надають 16 послуг. Серед найпопулярніших:
- реєстрація народження дитини
- прийом документів для реєстрації чи розірвання шлюбу
- зміна імені
- проставлення апостилю
- повторна видача документів та інші.
Функціонує центр на базі Хмельницького міського відділу ДРАЦС.
Працюємо для вас!

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 154

Відповідно до статті 19 Закону України Про відпустки жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.

Згiдно з постановою Пленуму ВСУ одинокою матiрю слiд вважати жiнку, яка не перебуває в шлюбi й у свiдоцтвi про народження дитини якої вiдсутнiй запис про батька дитини або запис про батька зроблено в установленому порядку за вказiвкою матерi; вдову; iншу жiнку, яка виховує й утримує дитину сама.

Оскiльки п.5 ч.13 ст.10 Закону ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 119

22 липня відбулося засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням тимчасово виконуючого обовязки голови ОДА Володимира Кальніченка за участі очільника юстиції Хмельниччини Віктора Худняка та інших членів робочої групи, а також представників посольства Королівства Нідерланди, керівників ТОВ Фармгейт Україна таТОВ Хостленд.
Зокрема, розглянули звернення ТОВ Фармгейт Україна щодо незаконного захоплення земельних ділянок представниками компанії ТОВ Хостленд.
У ході засідання рекомендували керівництву ТОВ Хостленд утриматися від вчинення будь-яких дій, які суперечать вимогам законодавства, спрямованих на перешкоджання збору належного ТОВ Фармгейт Україна врожаю, що знаходиться на земельних ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 451

Проект для новонароджених Є-малятко підтримано Урядом
В ході засідання Уряд Володимира Гройсмана дав старт роботі чергової прогресивної електронної послуги від держави єМалятко. Завдяки їй батьки новонароджених зможуть отримати 10 сервісів, повязаних з народженням дитини, подавши усього одну заявку. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
Ми презентуємо урядову ініціативу, яка була розроблена нашою командою. Вона передбачає запуск з 1 січня 2020 року системи єМалятко, яка дасть можливість українським батькам без бюрократії отримати від держави 10 базових послуг, повязаних з народженням дитини, зазначив очільник Мінюсту.
Мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 430

Удосконалення системи реєстрації (антирейдерський закон)
Презентація результати роботи антирейдерськихагроштабів:https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/06/20171206150547-67.pdf
Презентація як оформити скаргу:https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/05/20171205103405-91.pdf
Впродовж усіх 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого ганебного явища, як рейдерство.
Міністерство юстиції з перших днів зайняло позицію якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень.
Розроблене Мінюстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно може ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 411

На сайті Мінюсту з'явився онлайн-калькулятор для вирахування справедливої ціни на тепло та гарячу воду
Захист прав споживачів безпосередня відповідальність Міністерства юстиції та Уряду. Тому Мінюст разом з Урядом робить все можливе, аби громадяни отримували якісні комунальні послуги, а плата за них була справедливою. На цьому наголосив Міністр юстиції України Павло Петренко.
Він нагадав, що протягом 3-х років Уряд Володимира Гройсмана системно працював над тим, щоб зробити комунальні послуги доступними. Зокрема, у лютому цього року Кабінет Міністрів звернувся до НКРЕКП щодо встановлення для облгазів вимоги перерахувати рахунки на природний газ без застосування коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Як результат, у квітні платіжки із застосуванням коефіцієнтів перестали надходити громадянам.

Проте... читати далі »

19 Липня 2019 Микола Ябченко 1600

Жінки на виборах: біг з перешкодами
Український жіночий фонд у партнерстві з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) здійснює гендерний моніторинг позачергових виборів народних депутатів України, призначених на 21 липня 2019 року.
Напередодні виборів, зведено найбільш повні та актуальні дані про участь жінок-кандидаток. Загалом, у виборах беруть участь 5831 кандидат 1314 жінок (23%) та 4515 чоловіків (77%). Хоча жінок-кандидаток менше, вони не менш мотивовані до участі у виборах враховуючи пропорцію зареєстрованих кандидатів, жінки рідше відмовляються від участі у виборах.
Були проаналізовані списки та кандидати від партій по мажоритарних округах 10 партій, які мають високий рейтинг та/або регіональну підтримку: Батьківщина... читати далі »

19 Липня 2019 Яна 1763

На Хмельниччині 17:07 аферисти купили авто розрахувавшись фальшивими доларами... Будьте обережні...

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1785

Шлюб за добу
29 липня 2016 року Міністерство юстиції запустило новий сервіс Шлюб за добу. Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним.
Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.
Переваги:
Реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком.
Відсутність необхідності звернення в ДРАЦС.
Залучення до організації реєстрації шлюбу суб'єктів господарювання публічного права.
Для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки, майбутнім нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:
1. Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені територіальним органом юстиції на офіційному сайті.
2. Обрати дату та час ... читати далі »

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1773

Безоплатна правова допомога
В Україні діє 535 точок доступу до безоплатної правової допомоги:
23 регіональних центри (з 1 січня 2013 року)
84 місцевих центрів (з 1 липня 2015 року)
428 бюро правової допомоги (з 1 вересня 2016 року).
Веб-сайт Координаційного центру з надання правової допомоги: www.legalaid.gov.ua
Єдиний контакт-центр: 0-800-213-103.
Результативність роботи центрів з надання БВПД
Захист у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 по 28.06.2019, регіональні центри):
57 847 випадків захисту осіб, до яких застосовано адмінзатримання або адмінарешт.
123 012 випадків захисту осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину.
328 186 випадків захисту за призначенням у кримінальних провадженнях.
10 736 випадків надання допомоги засудженим до позбавлення волі.
Досягнення адвокатів у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 станом на 01 поточного місяця... читати далі »

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1791

Удосконалення системи реєстрації (антирейдерський закон)
Впродовж усіх 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого ганебного явища, як рейдерство.
Міністерство юстиції з перших днів зайняло позицію якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень.
Розроблене Мінюстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно може прийняти рішення про відміну реєстраційної дії і повернути вкрадене майно. На відміну від судової тяганини, яка раніше була єдиним можливим способом відстояти свої ... читати далі »

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 974

Запуск онлайн будинку юстиції на Всеукраїнському рівні
23 лютого 2017 року відбулась презентація виходу проекту Міністерства юстиції Онлайн будинок юстиції на всеукраїнський рівень. Віднині послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця зможуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.
Окрім вищезгаданих сервісів, українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мінюсту, зареєструвати громадське обєднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис.
Ще одна новація соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі ... читати далі »

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 973

На сайті Мінюсту з`явився онлайн-калькулятор для вирахування справедливої ціни на тепло та гарячу воду
Захист прав споживачів безпосередня відповідальність Міністерства юстиції та Уряду. Тому Мінюст разом з Урядом робить все можливе, аби громадяни отримували якісні комунальні послуги, а плата за них була справедливою. На цьому наголосив Міністр юстиції України Павло Петренко.
Він нагадав, що протягом 3-х років Уряд Володимира Гройсмана системно працював над тим, щоб зробити комунальні послуги доступними. Зокрема, у лютому цього року Кабінет Міністрів звернувся до НКРЕКП щодо встановлення для облгазів вимоги перерахувати рахунки на природний газ без застосування коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Як результат, у квітні платіжки із застосуванням коефіцієнтів перестали надходити громадянам.

Проте... читати далі »

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 140

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ПРОЕКТ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ЄМАЛЯТКО ПІДТРИМАНО УРЯДОМ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА
В ході сьогоднішнього засідання Уряд Володимира Гройсмана дав старт роботі чергової прогресивної електронної послуги від держави єМалятко. Завдяки їй батьки новонароджених зможуть отримати 10 сервісів, повязаних з народженням дитини, подавши усього одну заявку. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
Ми презентуємо урядову ініціативу, яка була розроблена нашою командою. Вона передбачає запуск з 1 січня 2020 року системи єМалятко, яка дасть можливість українським батькам без бюрократії отримати від держави 10 базових послуг, повязаних з народженням дитини, зазначив очільник Мінюсту.
Мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини... читати далі »

17 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 978

Консультує міністр юстиції Павло Петренко.

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!
З повагою, Зоряна Гордієнко

За ініціативи Уряду Володимира Гройсмана рівно рік тому прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, покликаних захистити найменших українців. Станом на сьогодні українським дітям вже виплачено 7,9 млрд грн боргів з аліментів, які раніше малеча не бачила роками. Крім того, закони значно посилили відповідальність неплатників аліментів.

Яку відповідальність несе боржник за несплату аліментів?
До неплатників аліментів застосовуються ряд обмежувальних заходів, фінансових ... читати далі »

16 Липня 2019 Наталія 80

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Форум Cisco Cyber19: искусственный интеллект на страже кибербезопасности

21 мая 2019 года в Киеве в НСК Олимпийский состоялся Форум по безопасности Cisco Cyber19, на котором Cisco совместно с партнерами представила новейшие технологии в сфере информационной безопасности. На одной площадке выступили пять иностранных спикеров из европейских офисов Cisco и из компании Radware. Форум посетило около тысячи участников не только из Украины, но и из других стран СНГ Азербайджана, Грузии, Беларуси и Казахстана: 800 из них присутствовали на форуме, еще 250 следили за ним онлайн.

По оценкам многих аналитиков, все больше мирового корпоративного трафика с каждым годом передается в обход периметра сети. А это означает, что защиты одного лишь периметра уже становится недостаточно необходим совершенно новый уровень обеспечения кибербезопасности. ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 251


Курси валют на 16.09.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.79
24.82
27.43
27.46

Архів новин

<<Вересень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30