clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
30 Листопада 2020 Михальчук Ю. О., Ніцович І. Р. 1232

Плацентарна дисфункція у жінок та її вплив на розвиток плода

Плацентарна дисфункція є однією з актуальних напрямків дослідження сучасного наукового світу. Поширеність даної аномалії зростає з кожним роком та є наслідком розвитку хронічної гіпоксії плода, затримки його розвитку, збільшення передчасних пологів, загибелі плодів, а також смертності новонароджених.
Плацента це комплексний орган, який забезпечує оптимальні умови для росту і розвитку плода, виконує такі функції як дихальна, живильна, видільна, ендокринна, захисна, тощо. За структурою плацента є сукупністю судин і тканин, функцією яких є фільтрування біохімічних елементів у складі крові матері та плода.
Формування майбутньої плаценти відбувається одразу після імплантації плідного яйця в матку у вигляді хоріону на її початковій стадії. На 3 тижні ... читати далі »

28 Листопада 2020 Людмила 1277

1933 рік - етнічна чистка українців. Правда зринає
Про Голодомор говорити забороняли, навіть у сім'ях не можна було і згадувати, що був голод.
Комуністичні режими використовують для вбивств людей також і голод. У 1932-1933 рр. в Україні стався Голодомор. Таким способом КПРС здійснила етнічну чистку й геноцид українців говориться в книзі Призрак коммунизма управляет нашим миром, Після Голодомору понад мільйон українських підлітків стали сиротами. Безпритульним дітям не залишалося нічого іншого, як відправитися в міста, щоб просити милостиню. Уряд Сталіна порахував, що колосальна кількість підлітків-жебраків псує блискучий імідж СРСР, тому Сталін підписав наказ про те, що підлітків старших за 12 років треба розстрілювати. За різними даними, внаслідок Голодомору загинуло від 2,5 до 4,8 млн осіб.
До сьогодні факти про Голодомор ... читати далі »

26 Листопада 2020 Людмила 90

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Навчання вправ Фалунь Дафа (Фалуньгун). Ви колись виконували вправи цігун? Отож запрошуємо 27 листопада 2020 р. з 12-00 до 17-00 у м. Хмельницький (центр міста перетин вул. Проскурівська і Проскурівського Підпілля біля торгового центру "Променад")
Практика Фалунь Дафа метод вдосконалення душі та тіла за принципом усесвіту Чжень-Шань-Жень (Істина-Доброта-Терпіння). Сьогодні Фалуньгун займаються мільйони людей по всьому світу. Практикувати можна як в групі, так і самому вдома. Заняття безкоштовні.


23 Листопада 2020 Ольга Поліщук 1232

Асоціація міст України представила електронне видання Практичний посібник АМУ для громад
20 листопада 2020 року в Українському кризовому медіа-центрі Асоціація міст України провела презентацію Практичного посібника для громад. Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з пяти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів. Модулі розробили аналітики АМУ в рамках Проєкту USAID ПУЛЬС та у співпраці з іншими міжнародними програмами.
В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Після місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року на новій територіальній основі, важливим завданням ... читати далі »

22 Листопада 2020 Людмила 481

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

27 листопада 2020 р. з 12-00 до 17-00 громадяни України проведуть у м. Хмельницький (центр міста перетин вул. Проскурівська і Проскурівського Підпілля біля торгового центру "Променад") захід з безкоштовним розповсюдженням газети Фалунь Дафа у світі, листівок та ознайомлення з вправами цігун, які мають оздоровчий ефект.
У ситуації, що склалася через пандемію коронавірусу в усьому світі, експерти ВООЗ для підтримання імунітету радять займатися фізичними вправами та медитацією. Медитація універсальний спосіб для очищення свідомості від негативних думок та налаштування на позитивний лад. За допомогою медитації можна посилити здатність до концентрації уваги, зняти напругу й полегшити перебіг хронічних захворювань, що підтверджено багатьма медичними дослідженнями.
Хочемо ознайомити жителів та гостей міста з ... читати далі »

20 Листопада 2020 Ніцович Ігор 1035

Правильні продукти харчування при плануванні вагітності
Дієтологи радять дотримуватись здорового збалансованого харчування перед плануванням вагітності. Дотримуватись їхніх рекомендацій бажано мінімум 3-6 місяців перед планованим зачаттям своєї майбутньої дитини. Звісно, крім цього, треба також звернутись до лікаря акушера-гінеколога для проведення всебічного обстеження для виявлення та лікування супутніх захворювань, генітальних інфекцій.
Перш за все потрібно зменшити споживання рафінованих вуглеводів які входять до макаронів, білого рису, а споживати цільнозернові продукти або продукти з борошна грубого помелу. Серед них вівсянка (яка багата клітковиною, вітамінами групи В, залізом та іншими речовинами), сочевиця (має велику кількість фолієвої кислоти, білка, вітаміну В6 і заліза), інші бобові.
Необхідно ... читати далі »


19 Листопада 2020 Прес офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 1335

Обсервація як гарант безпеки здоровя військовослужбовців!

З кожним військовим підрозділом 19 ракетної бригади Свята Варвара, що залишає або повертається в пункт постійної дислокації проводяться заходи обсервації. Вони надають змогу захистити особовий склад, їхні родини та громадськість від можливого поширення вірусних інфекцій.
Це далеко не єдиний захід спрямований на зміцнення та захист здоровя наших військовослужбовців, минулого тижня ми вже розповідали про проведення вакцинації особового складу 19 ракетної бригади Свята Варвара проти грипу.
Основною метою даного заходу є збереження відповідного рівня здоровя військових, необхідного для виконання обовязків військової служби та підвищення їх безпеки.
Ефективність даного процесу дозволяє забезпечити не тільки якісне виконання поставлених перед ... читати далі »

18 Листопада 2020 Ольга Поліщук 1246

Парламент прийняв закон, який сприятиме подальшій реформі територіальної організації влади в Україні.
17 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій ( 3651-д). За проголосував 301 парламентар.
Закон забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів, що відбулися на новій територіальний основі. Положення акту регламентують процес реорганізації органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій у звязку зі зміною адміністративно-територіального устрою України.
Асоціація міст України ... читати далі »

12 Листопада 2020 Альона Компанієць 1670

Ліцеїст з Хмельниччини став другим на престижному національному конкурсі

17-річний Олександр Скрипнюк з с. Клубівка Ізяславського району
отримав другу премію Всеукраїнського Конкурсу Зоряний Кайт
20192020. Дистанційні молодіжні змагання на найкращий авторський
повітряний змій щороку організовуються Українською Асоціацією
Повітряних Зміїв за участі міжнародного професійного журі.
Олександр талановитий випускник Клубівського ліцею імені Героя
України Олега Довгого, вихованець досвідченого вчителя Івана
Якубовського. Разом із дипломом другого ступеня хлопець отримав від
Асоціації і премію у 800 грн на реалізацію власного кайт-проекту.
Лауреатом Зоряного Кайта цьогоріч став і ще один талановитий
представник Хмельницької області Юрій Самчук (17 років), також
випускник Клубівського ліцею. Він отримав ... читати далі »


12 Листопада 2020 Ольга Поліщук 1251

Уряд схвалив Національну стратегію державної молодіжної політики до 2030 року.

11 листопада на засіданні Уряду була схвалена Національна стратегія державної молодіжної політики до 2030 року, передбачена відповідним проєктом Указу Президента України.
Стратегія забезпечить створення можливостей для молоді, яка проживає в Україні, бути конкурентоспроможною, брати участь у житті суспільства і, як свідомі громадяни, робити свій внесок у подальший розвиток українського суспільства.
Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт наголосив, що реалізація стратегії допоможе українській молоді бути свідомою, більш адаптованою до викликів сучасного світу, мати високий рівень життєстійкості, самостійності і спроможності. Для нас дуже важливо створювати всі належні умови для безпеки та здоровя підростаючого покоління, впливати ... читати далі »

5 Листопада 2020 Прес офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 1385

Військовослужбовців 19 ракетної бригади Свята Варвара захищені від грипу.
Вакцинація особового складу 19 ракетної бригади Свята Варвара проти грипу відбувається згідно плану проведення профілактичних щеплень особового складу Збройних Сил України та здійснюється фахівцями Хмельницького військового госпіталю, що мають відповідну сертифікацію і пройшли навчання.
Наші військовослужбовці власним прикладом закликають людей вакцинуватися проти вірусних захворювань. Всі, не залежно від посади та звання, мають змогу отримати щеплення, навіть працівники Збройних Сил України.
Грип (англ. influenza, фр. grippe) гостра вірусна інфекційна хвороба з періодичним епідемічним чи навіть пандемічним поширенням. Хвороба характеризується появою гострого респіраторного синдрому з переважанням трахеобронхіту та вираженою інтоксикацією ... читати далі »

4 Листопада 2020 Ольга Поліщук 1316

Парламентський Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики залишив акцизний податок на тютюнові вироби місцевим бюджетам.

30 жовтня під час засідання парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики при розгляді проєкту Закону України 4101-д від 15.09.2020, підготовленого Комітетом як компромісна редакція на основі законопроектів про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень 4101, 4101-1, 4101-2, 4101-3, було підтримано рішення щодо збереження акцизного податку на тютюнові вироби для місцевих бюджетів (роздрібний акциз на тютюн).
Позицію органів місцевого самоврядування під час засідання представляли народний депутат України Зіновій Андрійович та Виконавчий директор Асоціації міст України ... читати далі »


4 Листопада 2020 Прес офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 1944

Я прикриваю. Я ракетник. Сухопутні війська це ми.
Ми майбутнє українського війська! Ми Сухопутні війська!

19-та ракетна бригада Свята Варвара формування ракетних військ Збройних сил України, єдина в Сухопутних військах Збройних Сил України ракетна бригада, а Сухопутні війська, як відомо, найчисленніший самостійний вид Збройних Сил України, головний носій їх бойової могутності, призначений для ведення бойових дій переважно на суходолі.
Бригада озброєна тактичними ракетними комплексами Точка. Перебуває у безпосередньому підпорядкуванні Командуванню Сухопутних військ України. Головне призначення бригади високоточне вогневе ураження противника на тактичну глибину побудови його бойових порядків шляхом завдання групових та поодиноких ракетних ударів по військах та важливих об'єктах, а при діях на приморському ... читати далі »

3 Листопада 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 613

Як отримати компенсацію за житло, зруйноване на сході України

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації було зруйновано тисячі житлових будинків та квартир. Щоб урегулювати питання щодо відшкодування збитків громадянам за зруйноване житло та виплати їм компенсації, Уряд України прийняв Постанову, відповідно до якої компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, зруйнованого після 14 квітня 2014 року. Про це детальніше - у відеоролику.

30 Жовтня 2020 Юлія 1237

30 жовтня 2020 близько 15:00 поблизу села Гвардійське сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої зіткнулося два автомобілі. На місці працює поліція та швидка. Деталі не відомі.


30 Жовтня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 1143

Допомогти землевласнику, орендарю, громаді: перші підсумки проєкту Програма Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України

Захист прав власників земель, землекористувачів та територіальних громад
Розяснення громадянам механізмів і процедур, як користуватися і розпоряджатися своєю землею. Гарантування допомоги у судовому захисті порушених прав та протидії рейдерському захопленні земельних ділянок. Це мета діяльності системи безоплатної правової допомоги у межах системного проєкту Програма Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України.
Покращення захисту прав землевласників
Власники землі потребують додаткової поінформованості про свої права на землю та можливості їх реалізації, а також про інструменти їх захисту в правовий спосіб. Успіх реалізації земельної ... читати далі »

29 Жовтня 2020 Викладач БДМУ:Цисар Юлія Василівна Студент: Гаіна Чіпріан Гергійович 1094

Перебіг вагітності на фоні цукрового діабету
Правильне планування вагітності при цукровому діабеті дозволяє народити здорову дитину.Завагітніти, виносити і народити здорового малюка далеко не просте завдання навіть для здорової жінки.При наявності ж такого серйозного захворювання обміну речовин, як цукровий діабет ця задача багаторазово ускладнюється.При плануванні вагітності у хворих на цукровий діабет необхідно домагатися стабільної нормалізації обмінних процесів, щоб уберегти плід в період раннього ембріогенезу від пошкоджуючого впливу гіпер або гіпоглікемії.
Особливості перебігу цукрового діабету під час вагітності.
В першій половині вагітності часто спостерігаються епізоди гіпоглікемії, які повязані зі зменшенням необхідності в інсуліні під впливом хоріонічного гонадотропіну, рівень ... читати далі »

29 Жовтня 2020 Петрунів Христина, Цисар Юлія 1073

Вагітність і пандемія COVID-19
Пандемія COVID-19 стала непростим викликом для всіх жителів планети, викликаючи у людей значне занепокоєння про своє здоровя, навіть при ретельному дотриманні всіх карантинних заходів і, здавалося б, відсутності супутніх захворювань. Особливо хвилює небезпека заразитися коронавірусом вагітних жінок, які зараз турбуються не лише про своє здоровя, але й ще про здоровя ненародженого малюка.
В даній статті будуть запропоновані основні питання про COVID-19 та його вплив на перебіг вагітності.
Чи впливає COVID-19 на перебіг вагітності та пологів?
Вагітні жінки не є більш вразливими до коронавірусу. Тобто вони хворіють не частіше, ніж решта людей. Однак, грип та попередня коронавірусна інфекція SARS-CoV становили для вагітних жінок більшу загрозу, ніж для інших людей. Вагітні не хворіють на COVID-19 важче... читати далі »


29 Жовтня 2020 Симулик Сергій ,Цисар Юлія 1419

Секс без презервативу - крок до венеричних хвороб. Незахищені статеві стосунки з випадковими партнерами - основні причини венеричних захворювань. На даний час, венеричні захворювання є дуже поширені в суспільстві. Люди тривалий час можуть навіть не знати про те, що вони є носіями інфекції. Ризик захворіти на венеричні хвороби досить високий, оскільки відомо, що у 29 відсотків підлітків, які ведуть сексуально-активний спосіб життя, виявляють ознаки захворювань, що передаються статевим шляхом.В загальному на даний час існує багато збудників -інфекцій які передаються статевим шляхом а саме серед них: ВІЛ/СНІД, сифіліс, трихомоніаз, гонорея, хламідіоз, герпевірусні інфекції, венеричні кондиломи (бородавки), мікоплазмоз урогенітальний та інші.На даний момент всі венеричні хвороби виліковуються окрім, ВІЛ/СНІДу.
Шляхи ... читати далі »

28 Жовтня 2020 Юлія Цисар, Боднарчук Катерина 877

Інфекційні захворювання під час вагітності є важливим чинником ризику виникнення різноманітних ускладнень, у тому числі затримки внутрішньоутробного розвитку, вроджених аномалій плода, внутрішньоутробної загибелі плода чи малюкової смертності.За даними МОЗ України, сьогодні в нашій країні народжується тільки 6% здорових дітей. Кожна третя дитина має відхилення в фізичному або психічному здоров'ї, а кожна друга є носієм цитомегаловірусу, вірусу простого герпеса або інших інфекцій.
Захворюваність, пов'язана з інфекціями перинатального періоду, серед новонароджених в нашій державі складає 6,2 випадки на 1000 народжених живими, а в деяких регіонах досягає 29,9. Цей показник має особливу поширеність серед недоношених дітей і коливається від 29,6 до 102,7 по Україні в цілому (В.К. Чайка, 2006). Висока частота інфекцій перинатального ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 268

Є. АфішаКурси валют на 01.03.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.99
28
33.73
33.75

Архів новин

<<Березень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31