clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
10 Грудня 2019 Богдан 227

Сьогодні збили пожилу людину 76 лет у Хмельницькому опель

9 Грудня 2019 Балашова Софія Геннадіївна 312

Чи можливі близькі стосунки під час вагітності?

Вагітність - це фізіологічний процес, який починається із запліднення яйцеклітини і закінчується народженням дитини. Цей період особливий у житті кожної жінки. Під час вагітності майбутня матір повинна себе поводити як і до вагітності, це стосується і харчування, і способу життя, так і статевих стосунків.
Найбільшим страхом майбутніх батьків є те, зо секс може нашкодити дитині в утробі. Отож, настав час розвіяти цей міф, однак ише після консультації з лікарем та впевненості в тому, що вагітність перебігає без ускладнень, таких як:
-низьке розташування плаценти;
-кров'яні виділення зі статевих шляхів жінки;
-коротка шийка матки;
-больові відчуття жінки під час статевого акту або після.
Також краще утриматися від сексу на ранніх термінах вагітності (до 12 тижнів)... читати далі »

9 Грудня 2019 Басюк Анна - студентка 5 курсу, Ніцович Ігор Романович - доцент кафедри акушерства та гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» 211

Спорт і вагітність
Спорт і вагітність це взагалі поєднується? Чи не зашкодить це моїй майбутній дитині? Ці та інші питання задає собі чи не кожна майбутня мама.
Під час вагітності виконувати фізичні вправи не тільки можна, а й необхідно. Вони покращують самопочуття майбутньої мами, піднімають настрій та навіть зменшують ризики різноманітних ускладнень (при нормальному перебігу вагітності).
Проте ми сьогодні поговоримо про існуючий комплекс вправ, які просто необхідно робити кожній вагітній жінці - це вправи Кегеля.
Звернемось трохи до історії, щоб краще зрозуміти їх суть. Традиційно на Сході велика увага приділялася збереженню здоровя та сексуальної привабливості, оскільки там жінки багато і часто народжували. Тому в культурі східних країн було прийнято укріплювати мязи живота і, що навіть важливіше мязи ... читати далі »

9 Грудня 2019 Яринська Любов Романівна , студентка 17 групи, 5 курсу "Буковинського державного медичного університету" 115

Одне іншому не заважає.
Мабуть, всі жінки люблять подорожувати. Для когось мандрівка це активний похід у гори, для інших це можливість позасмагати на морському узбережжі, або ж блукати вулицями іншого міста. Але що робити, якщо подорож запланована а жінка дізнається, що вагітна?
Вагітність не привід обкласти себе книгами про грудне вигодовування і засісти вдома на 9 місяців. Навпаки потрібно привчати майбутню дитину пізнавати світ якомога раніше.
Якщо немає медичних протопоказань, прислухайся до порад для вагітних мандрівниць.
Перед поїздкою обовязково консультація з лікарем.
Він підкаже які ліки варто взяти з собою, а які будуть зайвими. Можливо знадобиться профілактичне щеплення.
Сприятливі періоди для подорожі.
Тема подорожей вагітних оповита купою забобонів і заборон. Часто почувши від вагітної ... читати далі »

9 Грудня 2019 Юришинець Іван Іванович 112

Сьогодні дедалі популярнішими серед жінок стає тема розродження у воді. Однак у цьому питанні є різні думки, в цьому спорі беруть участь медики і прихильники не традиційного виду появи малюка на світ.
Актуальність питання змушує жінок замислюватися, чи варто народжувати у воді або ні. Чого так бояться і що очікують? Щоб не розгубитися в океані суперечливих за і проти, давайте детально розглянемо всі аспекти даного питання.
Кожна вагітність - не важливо, яка за рахунком, супроводжується тривогами і побоюваннями майбутньої матусі за здоров'я своє і дитини. Вибираючи найкращий на нашу думку метод розродження, втрачаються деякі важливі нюанси, які можуть стати згодом причиною фатальної помилки.
Давайте розберемо всі позитивні і негативні сторони пологів у воді.

Позитивні сторони розродження у воді:
* ... читати далі »

9 Грудня 2019 Бажура Христина Анатоліївна 102

Присутність партнера на пологах це не тільки моральна і фізична підтримка, а й різноманітна допомога, до того ж неабияка.
До того ж партнерські пологи фактично гарантувають чоловікові можливість першим побачити маля, майже одразу взяти його на руки, встановивши в такий спосіб контакт.
Багато хто до останньої хвилини коливається в ухваленні рішення, чи варто народжувати разом з чоловіком. І це цілком справедливо: важко робити вибір, коли не знаєш, що саме тебе чекає. Тому краще наперед домовитися, що якщо вже в процесі пологів хтось захоче відмовитися від ідеї народжувати разом, він прямо скаже про це.
У такій відвертості немає нічого страшного. Це цілком доросле рішення спробувати, тверезо оцінити свої сили і якщо їх недостатньо, відмовитися, щоб не нашкодити ні собі, ні відносинам, ні самому процесу. ... читати далі »

8 Грудня 2019 Марія Стасів 131

Вагітність і щеплення. Робити чи ні?

Вагітність прекрасний період в житті кожної жінки, який не завжди протікає легко й безтурботно. Під час вагітності в організмі жінки відбувається чимало змін, серед яких фізіологічне зниження імунітету. Тому вагітні знаходяться в групі високого ризику за несприятливого перебігу різних інфекційних захворювань, у них більша вірогідність виникнення ускладнень, з негативними наслідками для майбутнього малюка. Найкращий захист від багатьох інфекційних захворювань - це вакцинація. Але деякі вакцини є живими ослабленими культурами збудників. Теоретично, вони можуть стати причиною розвитку захворювання у вагітної і призвести до розвитку патологій у плода. Отож, перед вагітними виникає питання робити щеплення чи ні?
Які щеплення дозволені вагітним?
Вакцинація проти грипу. ... читати далі »

8 Грудня 2019 Андрій 107

Сімейні та партнерські пологи
Останніми роками однією з широко обговорюваних тем є партнерські пологи які перестали бути чимось рідкісним. Ще зовсім недавно присутність членів родини вагітної жінки на пологах категорично заборонялась , в родовий зал допускався тільки медичний персонал. На сьогоднішній час партнерські, або спільні пологи, починають набирати популярність.
За офіційними даними, у 2004 році показник партнерських пологів дорівнював 0%. А вже сьогодні кожна друга жінка народжує у присутності чоловіка або близької людини.
Тобто 52% пологів в Україні партнерські, повідомили в Міністерстві охорони здоров'я. А от у тих регіонах, де партнерські пологи активно впроваджуються завдяки сучасним перинатальним технологіям показник партнерських пологів становить 80%.
Партнерські пологи це пологи, при яких ... читати далі »

6 Грудня 2019 Людмила 36

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Книга "Чжуань Фалунь"
Дівчина читає головну книгу вчення Фалунь Дафа або Фалуньгун (Обертання Колеса Закону), суть якого керуватися в житті принципами Всесвіту: "Чжень Шань Жень" ("Істина Доброта Терпіння"), а також виконувати пять комплексів енергетичних вправ цігун. Завдяки Фалуньгун понад 100 млн осіб у більш ніж 100 країнах світу змогли покращити своє здоровя, звільнитися від стресів і віднайти душевний спокій.

В усіх країнах, зокрема й в Україні, ця практика поширюється безоплатно.

"Чжуань Фалунь" - це справжній шедевр. Це глибока наука про всесвіт, суспільство, людське тіло і сенс життя. Книга написана простими словами, і її можуть сприйняти люди будь-якого віку і рівня освіти. Це дуже актуальна книга, яку варто хоча б раз прочитати.

6 Грудня 2019 Ірина Маланин 206

Метод контрацепції для підлітків

Підвищення сексуальної активності підлітків, що спостерігається протягом останніх десятиріч, порушує таку важливу медичну проблему, як ризик вагітності у неповнолітніх, а також соціальні, економічні та виховні аспекти, які виникають при ранніх статевих відносинах, особливо при настанні незапланованої вагітності.
Репродуктивне здоровя підлітків заслуговує на особливу увагу і має розглядатися з точки зору їхніх майбутніх перспектив, соціального та культурного середовища. У всьому світі щорічно здійснюється близько 50 млн абортів, 10 % яких припадають на пацієнток віком 15-19 років.
Отже, оскільки вагітність у підлітків переважно непланована, то запобігання їй необхідно віднести до одного з головних завдань сучасної медицини. При цьому слід підкреслити, що належна інформація ... читати далі »

6 Грудня 2019 Макарова К.В. - студентка 5 курсу, Ніцович І.Р. - доцент кафедри акушерства та гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» 138

Наслідки краснухи у вагітних

Дитячі інфекції тому так і називаються, що найчастіше вони інфікують в дитячому віці, як правило, ще в дитячому садку.
Краснуха - гостре вірусне захворювання, яке може передаватися тільки від людини до людини. Зараження відбувається повітряно-крапельним шляхом, тобто при розмові із зараженою людиною, кашлі, чиханні. Інфікована вірусом краснухи людина стає небезпечною для оточуючих вже з 7-8 доби з моменту зараження і до 5-6 дня після появи найбільш типової для цього захворювання ознаки - висипи. Пік захворюваності на цю інфекцію припадає на весняний період.
В 1941 році N.Gregg вперше описав, наскільки ця інфекція небезпечна під час вагітності. В наші дні доведено, що краснуха ускладнює перебіг і результат вагітності, обумовлюючи в 10-40% мимовільні аборти в ранніх термінах, у 20% - народження ... читати далі »

5 Грудня 2019 Роман 171

Шановні Хмельничани у Хмельницькому ходить вітрянка будьте обережні. Іще утік приступнік хто його побачить звоніть 102 він дуже опасний може убить.

5 Грудня 2019 Роман 350

Шановні українці скоро буде заблоковані канали на т2 на кабельному і спутнік. Можна девитися в інтернеті.

5 Грудня 2019 Людмила 53

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Книга "Чжуань Фалунь"
Дівчина читає головну книгу вчення Фалунь Дафа або Фалуньгун (Обертання Колеса Закону), суть якого керуватися в житті принципами Всесвіту: ЧженьШаньЖень ("ІстинаДобротаТерпіння"), а також виконувати пять комплексів енергетичних вправ цігун. Завдяки Фалуньгун понад 100 млн осіб у більш ніж 100 країнах світу змогли покращити своє здоровя, звільнитися від стресів і віднайти душевний спокій.

В усіх країнах, зокрема й в Україні, ця практика поширюється безоплатно.

"Чжуань Фалунь" - це справжній шедевр. Це глибока наука про всесвіт, суспільство, людське тіло і сенс життя. Книга написана простими словами, і її можуть сприйняти люди будь-якого віку і рівня освіти. Це дуже актуальна книга, яку варто хоча б раз прочитати.
Читати книгу онлайн, повна версія:
http://uk.falundafa.org/books/ZhuanFalun/zfl_cover.htm читати далі »

5 Грудня 2019 Bolt 43

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олені в минулому, тепер Санта їздить на автомобілях Bolt

Напередодні Нового року провідна європейська транспортна платформа Bolt спільно з Rockets. Growth R&D уперше запускає локальну рекламну кампанію Водії Bolt не олені. Вона проходитиме не тільки в Україні, але і в країнах Східної Європи.

Новорічні свята чудова нагода згадати про ті цінності, які важливі для кожної людини: про сімю та близьких. Bolt теж вирішив використати цей час, щоб нагадати про тих людей, які є дуже важливими для компанії. Саме тому в фокусі новорічної реклами водії Bolt, оскільки від їх професіоналізму та харизми головним чином залежить рівень сервісу і з ними найчастіше контактують клієнти.

Рекламна кампанія відштовхується від того, що прогрес не стоїть на місці. Коли стали зявлятися сервіси виклику автомобілів (ще до того, як Bolt прийшов на ринок ... читати далі »

5 Грудня 2019 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 138

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 09.04.2019 року про сприяння проведенню агітаційно-розяснювальних заходів, відповідно до плану основних заходів з допризовної підготовки та з метою військово-патріотичного виховання молоді дирекція ДНЗ Вище професійне училище 11 м. Хмельницького у військовій частині А4239 було проведено цілий комплекс екскурсійних заходів.
Екскурсія розпочалася з шикування у колону, проходження короткого інструктажу та історичної довідки. Першим місцем зупинки став меморіал встановлений на честь загиблих за часів Другої світової війни, де діти дізналися про жахливі події, що відбувалися на території нашого краю у період окупації.
В ході проведення екскурсії було продемонстровано зразки військової техніки, озброєння та боєприпасів, ознайомлено учнів з ... читати далі »

5 Грудня 2019 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 92

Вдячність волонтерам
Сьогодні, 5 грудня, в Україні й у світі відзначають Міжнародний день волонтерів. Офіційна назва цього Дня - Міжнародний день добровольців в імя економічного і соціального розвитку, проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.
Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.
Офіційно вважається, що волонтерський рух бере початок у 20-х роках XX століття. Після Першої світової війни, у 1920 році, у Франції... читати далі »

5 Грудня 2019 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 71

Військовослужбовців військової частини А4239 захищені від дифтерії та правця.

Дифтерія це гостре інфекційне захворювання. Починається як ангіна з болю у горлі та високої температури. Та згодом на мигдалинах утворюється сірий наліт і плівка, які можуть призвести до задухи, розповідають медики. Збудник недуги дифтерійна паличка, яка виділяє токсин. Головне памятати, що ця хвороба поширюється повітряно-крапельним шляхом. Підхопити дуже легко, наголошують лікарі.

Вакцинація особового складу військової частини А4239 проти дифтерії та правця здійснюється відповідно до календаря щеплень затвердженого Міністерством охорони здоровя України.

Наші військовослужбовці власним прикладом закликають людей вакцинуватися проти дифтерії та правця. Всі не залежно від посади та звання мають змогу отримати щеплення. Біля ... читати далі »

5 Грудня 2019 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 74

Цього тижня у столиці розпочалися курси з питань розвитку капеланської служби для військового духовенства, котре несе служіння в Збройних Силах України. Спільні навчання були організовані Королівською Канадською службою капеланів, яка готовить священників для Канадських Збройних Сил.
На запрошення канадських колег зїхалося 26 капеланів різних конфесій: Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, а також протестантських церков. Всі вони пліч-о-пліч із закордонними колегами будуть говорити про будні та перспективи розвитку капеланського служіння. Це не перший десант канадських капеланів, котрий прибув до України з діалоговою місією. Схожі навчання вже відбувалися 2017 року у Львові.
Мета сьогоднішніх навчань - підвищити кваліфікацію військових капеланів через знайомство з підготовкою ... читати далі »

3 Грудня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 173

Корупція у системі державних органів як була, так і залишається тим фактором який руйнує державний апарат з середини. В Україні відбувається поступове реформування антикорупційного законодавства. В основному ці зміни спрямовані на реалізацію міжнародних стандартів протидії корупції.
Президентом України 02 жовтня 2019 року було підписано Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції яким вноситься ряд змін до ЗУ Про запобігання корупції. Даний закон набрав чинності 18 жовтня 2019 року проте ряд норм вступають у силу лише з 1 січня 2020 року. Зокрема до них відносяться зміни щодо відомостей які зазначаються у декларації, до прикладу крім юридичних осіб кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є субєкт ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 257


Курси валют на 19.01.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.27
24.3
26.94
26.97

Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31