emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
31 Січня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1506

Заняття для співробітників Хмельницького закладу дошкільної освіти 49 "Дюймовочка" з надання першої медичної допомоги провели лікарі-інтерни КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Аліна Попович та Анна Миронова.

Змістовно розглянули комплекс заходів та принципи надання допомоги при травмах, порушеннях прохідності дихальних шляхів, перегріванні, опіках, обмороженнях, епілептичному нападі, зосередились на правилах накладання шин та транспортуванні постраждалих.
Особливу увагу приділили гострим станам та зупинці серця у дітей.
На практиці відпрацювали алгоритми відновлення дихання та проведення серцево-легеневої реанімації для різних вікових категорій.

Діти - майбутнє вільної та квітучої України, і ми маємо зробити все можливе, щоб вони росли і навчалися в безпечних умовах, здоровими і щасливими! читати далі »

30 Січня 2024 Ірина Рожок-Капранова 1069

Конкурс грантів на розвиток власної справи для ВПО та мешканців Тернопільської та Хмельницької областей

БФ Посмішка ЮА запрошує до участі в конкурсі на отримання грантів на розвиток власної справи до 50 тисяч гривень для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей.
Умови участі:
досвід ведення власної справи;
зареєстрований ФОП/або готовність його швидко відкрити;
переваги надаватимуться тим, хто належать до вразливої групи населення
(одинока мати/батько, багатодітна родина, сімя опікунів, родина, в якій є людина з інвалідністю
або особа, яка має хронічні захворювання та ін.).
Для участі у конкурсі до 2 лютого 2024 року потрібно заповнити заявку за посиланням, додати до неї заповнену анкету (див. анкету до кінця) і надіслати разом з цією анкетою.
Від однієї людини приймається ... читати далі »

26 Січня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1133

Багатоступенева комплексна терапія - 63-річному хмельничанину протягом року фахівцями КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" проведено 5 ендоваскулярних оперативних втручань - на коронарних судинах, нирковій артерії та судинах нижніх кінцівок.

Пацієнт поступив зі скаргами на пекучий біль у серці, що посилювався при фізичному навантаженні, біль та мерзлякуватість у нижніх кінцівках, слабкість. Більше 10 років хворіє на гіпертонічну хворобу. Переніс інсульт за ішемічним типом, проходив лікування у міській лікарні, звідки і був скерований у відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1 КНП "ХОССЦ".

Проведені дослідження - коронарографія, церебральна ангіографія, ангіографія ниркових судин та судин нижніх кінцівок - виявили численні ураження судин серця, стеноз правої ниркової ... читати далі »

24 Січня 2024 Ольга Поліщук 1116

Відбулась презентація рекомендацій Ради Європи щодо публічної етики на місцевому рівні.

19 січня 2024 року відбулась презентація рекомендацій Ради Європи стосовно формування політики у сфері публічної етики на місцевому рівні, підготовлених Програмою Ради Європи Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні на запит НАЗК. Захід організувало Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з Програмою Ради Європи Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні в партнерстві з Асоціацією міст України.

До участі у заході долучились народні депутати, представники та представниці органів місцевого самоврядування підписанти Декларації розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування, асоціацій органів місцевого самоврядування України базового ... читати далі »

24 Січня 2024 Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького 866

Захищай своє! Долучайся до лав прикордонників!

Поповнити лави тих, хто стоїть на варті миру та безпеки, можна, звернувшись до відділу комплектування Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Державна прикордонна служба України цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення, є соціально відповідальною установою та гарантує:
- грошове забезпечення (від 20 100 гривень);
- одноразова виплата за підписання першого контракту в розмірі 22 000 гривень;
- звільнення від строкової військової служби;
- кар'єрне зростання, проходження необхідної підготовки в відомчих навчальних центрах;
- безкоштовна кваліфікована медична допомога у відомчих лікувальних закладах;
- визначений чинним законодавством соціальний ... читати далі »

15 Грудня 2023 Пресслужба ХОССЦ 1608

Хмельницькі кардіохірурги врятували пацієнта з розривом аневризми аорти.

Розрив аневризми черевного відділу аорти - одна з найважчих патологій серед невідкладних станів - практично у 90% випадків призводить до найнесприятливіших наслідків. Але не у нашу зміну.

62-річний хмельничанин захворів раптово під час фізичного навантаження зявився сильний біль у черевній порожнині. З повторним приступом звернувся на приймальне відділення міської лікарні, де було виявлено аневризму черевного відділу аорти з розривом та гематомою в заочеревинному просторі.

Аорта - найбільша артерія кровоносної системи, яка несе кров від серця до тканин та органів. Її частина, розташована у черевній порожнині, постачає кров у нижню частину тіла, а нижче живота ділиться на 2 гілки (здухвинні артерії), які несуть кров в нижні кінцівки.

Коли ... читати далі »

10 Грудня 2023 Тамара Сафарова 1564

Відкриття виставки Тамари Сафарової Загублені вірування про прадавню українську міфологію.

18 грудня о 18:00 у Baznyk Studio (м. Кам'янець-Подільський) відкриється персональна виставка сучасної української мисткині Тамари Сафарової Загублені вірування.
Це проєкт-дослідження, що виник з глибокої цікавості авторки до міфології та її впливу на суспільну свідомість.

Серія картин стала спробою відновити загублені фрагменти українського культурного спадку та оживити міфологічні образи, що відіграли значну роль у формуванні українського суспільства. Натхнення для роботи мисткиня знаходила в етнографічних та історичних працях дослідників.
Картини пропонують поглянути на наш національний код через призму міфології, що допомагає зрозуміти основоположні засади та архетипічні образи у колективній свідомості народу.

"Розуміння ... читати далі »

8 Грудня 2023 Марія 1479

У рамках проєкту у 45 містах України надаються безоплатні послуги підтримки постраждалих від домашнього насильства.
Домашнє насильство залишається серйозною проблемою, яка особливо загострилася під час повномасштабної війни. В рамках проєкту ми розповідаємо українцям про допомогу, яку вони можуть безоплатно отримати у своєму чи сусідньому населеному пункті.

Пресреліз:http://surl.li/nzxxyВідеоролик:
http://surl.li/oaeyz

21 Листопада 2023 Володимир 4393

Знову втрати... Непоправне горе прийшло в сім'ю Машталер Ірини Володимирівни та Інни Павлівни та маленького Макара...Загинув чоловік батько син.

8 Листопада 2023 Анастасія 1617

Ленд-арт симпозіум Могриця Простір покордоння за підтримки Goethe-Institu в Україні анонсують початок мистецького проєкту Простір покордоння. Внутрішньо переміщений ландшафт, що триватиме з 01 жовтня по 25 грудня 2023 року.

Презентації експозицій:
11.11.2023, 15:00, локація Хіросіма, Центральний парк відпочинку;
19.11.2023, 15:00, галерея АРТ-простір на Театральній Суми
20.11.2023 Харків
26.11.2023, 02.12.2023 Київ
TBA Львів

Обʼєкти будуть розташовані в публічних просторах міст як в закритих приміщеннях, так і просто неба. Тож дати та локації можуть змінюватися в залежності від погодних умов та безпекових моментів. Ми рекомендуємо слідкувати за соцмережами проєкту, аби бути в курсі всіх оновлень.

Внутрішньо переміщений ландшафт проєкт ГО Простір покордоння про зміну відносин з оточенням в умовах війни, про звязок між людьми та місцями і механізми... читати далі »

23 Жовтня 2023 Ольга Поліщук 2486

Уряд не планує надавати компенсацію з різниці в тарифах підприємствам ТКЕ.

Під час години запитань до Уряду на засіданні Верховної Ради України Премєр-міністр України Денис Шмигаль на запитання щодо необхідності компенсації різниці з тарифів відповів, що завдання вирішення питання накопичених боргів надзвичайно складне, але воно не впливає на суму, яка необхідна для того, щоб скомпенсовувати і проходити опалювальний сезон цього року, це ж різні поняття. Борги накопичувались попередніми роками, цього року не потрібно погасити борги для того, щоб пройти опалювальний сезон, сплатити заробітну плату, закупити відповідне пальне для ТКЕ.
Премєр-міністр України зазначив, що коли домовлялися з головами громад, Уряд чітко розумів, що 4% є достатнім компенсатором для того, щоб громади могли підтримати ТКЕ.
Лише в окремих ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
16 Жовтня 2023 Вікторія 381

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Безпека понад усе: важливість дотримання правил пересування на електросамокаті в холодну погоду

Електросамокати вже давно стали популярним видом транспорту серед українців. Вулицями, алеями та парками містяни все частіше пересуваються з їх допомогою, і все більше та більше людей використовують альтернативні види транспорту. Найближчими днями в Україні очікуються тепла та сонячна погода, що буде дуже сприяти чудовим осіннім прогулянкам і поїздкам на самокатах.

Проте осіннє тепло може бути доволі підступними, адже з наближенням зими дні стають усе коротшими, а температура повітря вночі опускається до низьких позначок. Холодна погода створює нові перешкоди для водіїв електросамокатів. Слизькі дороги, погіршення видимості через ранню вечірню темряву та необхідність носити теплий одяг усе це вимагає підвищеної ... читати далі »

30 Вересня 2023 Жора 601

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Понад мільйон підписників у Фейсбук вражаючий результат фітнес-тренера та нутриціолога Віктора Мандзяка. Ще сотні тисяч послідовників у Тік-току та Інстаграмі. Таку оцінку його роботі дали українці. Всі кошти, отримані від заходу, який 6 жовтня пройде у Хмельницькому, Віктор Мандзяк обіцяє передати на потреби військових з 19 ОСБ.

Найголовніший показник діяльності тренера тисячі людей, що стали на шлях здорового способу життя, правильного харчування та занять спортом. Саме завдяки онлайн-програмам та змінам, які відбуваються з людьми на них, Віктор Мандзяк став відомим по всій країні.

Також, він був першим фітнес-блогером, який увесь контент з самого початку робив українською мовою, не слухаючи порад спеціалістів. Його сатирично-гумористична манера подання інформації прийшлась людям до душі. Особливо популярним ... читати далі »

30 Вересня 2023 Пресслужба ХОССЦ 2770

У м.Нетішині "висадився потужний кардіологічний десант" фахівців КНП "ХОССЦ".

29 вересня, у Всесвітній день серця, у м.Нетішині "висадився потужний кардіологічний десант" фахівців КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".

Серцево-судинний хірург, директор КНП "ХОССЦ" Андрій КЛАНЦА, заступники директора з медичної та господарської частин Тетяна ПОЛОНЧУК та Віктор ЧАПАЙДА, завідувач відділення ультразвукової діагностики Оксана ЯЦИНА, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Юрій ГОРДЄЄВ, інтервенційний кардіолог Михайло ГЛАДІЙ, кардіологи Роман ПРИЛЕПА та Валентина БАЗАРНИК, головна м/с Олена ЩИПАНОВСЬКА, старша м/с стаціонару Валентина МЕЛЬНИК, старша операційна м/с Тетяна ХМЕЛЬ, спільно з колегами нещодавно відкритого відділення інвазивної кардіології ... читати далі »

28 Вересня 2023 Людмила 296

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

30 вересня 2023 р. з 13-00 до 17-00 громадяни України проведуть у м. Хмельницький (у центрі міста вул. Проскурівська) безплатний захід ознайомлення з практикою самовдосконалення душі й тіла Фалунь Дафа (або Фалуньгун), суть якої жити відповідно до принципу Всесвіту Істина-Доброта-Терпіння; а також навчать виконувати пять оздоровчих енергетичних вправ цігун - запрошуємо охочих.

25 Вересня 2023 Наталія 404

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Просвітницька кампанія найбільшого державного банка країни з відомими блогерами навчає українців протидіяти шахраям.

Питання безпеки коштів та фінансової грамотності актуальне у суспільстві, як ніколи. Шахраї використовують вразливість і тривогу громадян для обману та заволодінням грошима. Поліпшення обізнаності громадян та нагадування їм про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків є метою не тільки банків та правоохоронних органів, а й відомих українських блогерів.

Антон Тимошенко, один із найвідоміших стендап-коміків в Україні, в легкій і зрозумілій формі розказує про найбільш поширені види шахрайства та дає поради, як їм запобігти. Ролики вже можна переглядати в YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=tAHSt1BQ0uA), а список корисних антишахрайських відео продовжуватиме наповнюватись новими порадами ... читати далі »

6 Вересня 2023 Пресслужба ХОССЦ 2564

Зовсім скоро у м.Нетішині відкриється відділення інвазивної кардіології КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр"!

Вкотре з робочим візитом у місті енергетиків директор КНП "ХОССЦ" Андрій КЛАНЦА, заступники директора з медичної та господарської частин Тетяна ПОЛОНЧУК та Віктор ЧАПАЙДА.
Спільно з директором КНП НМР "Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішина" Василем ПОСЛОВСЬКИМ готують до відкриття на базі закладу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 3 КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".
Наразі тривають останні приготування, завершуються ремонтні роботи, облаштування, встановлення меблів, обладнання
Відкриття зовсім скоро! Слідкуйте за анонсами.

24 Серпня 2023 Пресслужба ХОССЦ 4159

1991-2023: Медицина української Незалежності | Андрій Кланца (відео)

Про розвиток медицини за часів Незалежності в Україні та зокрема на теренах Хмельниччини, про сьогодення кардіології і серцевої хірургії та плани на майбутнє розповідає Андрій КЛАНЦА серцево-судинний хірург, директор КНП Хмельницький обласний серцево-судинний центр, доктор наук, Заслужений лікар України у прямому ефірі телеканалу TV7+ до Дня Незалежності України-2023.

3 Липня 2023 Оксана Новіцька 4745

Дорогі викладачі Кам'янець - Подільського фахового коледжу культури і мистецтв! Щиро вітаємо вас із завершенням навчального року та випуском. З особливою вдячністю ми вклоняємось доземно кожному викладачеві циклової комісії "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво і реставрація" за Вашу професійність і людяність. Ви подарували нам незабутні уроки майстерності й доброти, любові до своєї справи й відчуття прекрасного в мистецтві. Шановні Олеже Федоровичу Павлюк, Оксано Віталіївно Дубінська, Ларисо Анатоліївно Горна, Тетяно Вікторівно Майгур, Марино Володимирівно Желіховська, роки нашої з вами співпраці були затьмарені нелегкими випробуваннями карантину та сьогоденними реаліями війни. Але незважаючи на це, Ви зуміли налаштувати нас на позитивну діяльність і допомагали нам у втіленні наших ... читати далі »

16 Червня 2023 Вікторія 556

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Протидія насильству: Bolt та Громадська Організація Ла Страда Україна підписали меморандум про співпрацю

Компанія Bolt та ГО Ла Страда - Україна обєдналися аби спільно вести інформаційну роботу з попередження насильства.

У 21-му сторіччі, на жаль, насильницькі дії у публічному просторі досі залишаються актуальною проблемою для всього світу. Вони порушують основні права людини, завдають фізичних та психологічних травм й комусь руйнують навіть життя.

Некоректна поведінка, домагання, харасмент це все приклади насильства і серйозна проблема, про яку важливо і треба говорити. В публічному просторі українці та українки досі стикаються з проявами фізичного, психологічного та сексуального насильства та сексуальних домагань. Це можуть бути неприпустимі коментарі, нав'язливі питання, небажані фізичні контакти ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 299

Курси валют на 22.07.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
41.4
41.43
45.09
45.11

Архів новин

<<Липень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо