ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

У Кам'янці "псевдоекстрасенс" обдурила людей на майже 50 тисяч гривень

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 1691
Шахрайка обіцяла повернути вже
Шахрайка обіцяла повернути вже "очищені" від порчі прикраси наступного дня. Фото: poltava.biz.ua

Жінка просто на вулиці підходила до людей, обіцяючи зняти з них порчу.

Шахрайка щоразу діяла за продуманою схемою. Спочатку розпочинала розмову з незнайомою жінкою, коли бачила, що незнайомка йде на контакт, входила до неї в довіру. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Кам'янець-Подільського міського відділу Національної поліції Володимир Калашнік.

“Шахрайка розповідала, що має надзвичайні здібності екстрасенса. І саме зараз відчула, що на співрозмовницю накладена порча. За її словами, причини всіх негараздів співрозмовниць були у їх грошах та дорогоцінних прикрасах. А щоб надалі все було добре, "екстрасенс" пропонувала провести над коштами та прикрасами ритуал, який би раз і назавжди позбавив їх власниць негативного впливу злих сил”, - пише Володимир Калашнік.

Жінки добровільно віддавали золото та гроші, з яких 32-річна шахрайка мала зняти порчу. Далі постраждалі терпеливо чекали наступного дня, коли "екстрасенс" мала повернути "очищені" дорогоцінності та кошти. Проте, на заплановані зустрічі "ворожка" не приходила.

Від злочинних дій мешканки Дунаєвецького району постраждало три особи. Завдяки довірливості людей шахрайка збагатилася на 43 тисячі гривень.

Наразі «екстрасенсу» оголошено про підозру за частиною 2 статті 190 Кримінального Кодексу України. Таке правопорушення карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Ольга Саліпа

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую