ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Правоохоронці встановили особу, яка могла пошкодити могили в Дунаєвецькому районі

Кримінал 2192
Якщо провину чоловіка доведуть у суді, то за наругу над могилами його загрожує до трьох років тюрми
Якщо провину чоловіка доведуть у суді, то за наругу над могилами його загрожує до трьох років тюрми. Фото: npu.gov.ua

Кажуть, що чоловік хотів заробити, здавши металеві вази на металобрухт.

«Знайти підозрюваного в нарузі над могилами на кладовищі в селі Тернова Дунаєвецького району було справою часу, - каже інспектор сектору комунікації Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Катерина Шуприган. – Адже на місці злочину було залишено чимало слідів. А все викрадене – сім ваз із нержавіючої сталі, були знайдені на стежці, яка веде з кладовища».

Як повідомляв сайт «Є», у ніч на 24 січня в селі Тернова Дунаєвецького району невідомі проникли на територію кладовища і пошкодили більше десятка могил. «За версією досудового слідства, 28-річний мешканець Дунаєвець, який був у нетверезому стані, вирішив позрізати металеві вази, щоб здати їх на металобрухт, - продовжує Катерина Шуприган. – Там, де йому не вдалося це зробити, пошкодив могили. А ось викрадені вази, через свій стан, просто не зміг далеко винести та залишив неподалік кладовища, а сам пішов додому спати». Коли ж до нього завітали правоохоронці, які й доставили підозрюваного у відділок поліції, чоловік й досі перебував у стані алкогольного сп’яніння, і нічого пояснити не міг.

Тепер підозрюваного, який вже має судимість, загрожує позбавлення волі до трьох років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую