ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Південному Бузі впіймали браконьєра, який наловив риби майже на 3 тисячі гривень

Кримінал 2950
В правопорушника виявили і вилучили рибацькі сітки
В правопорушника виявили і вилучили рибацькі сітки. Фото: facebook.com

У чоловіка вилучили сітки та вилов.

На території Щедрівського водосховища річки Південний Буг у Летичівському районі поліцейські виявили браконьєра. Чоловік двома сітками ловив рибу неподалік с. Горбасів.

Як повідомляють летичівські правоохоронці у Фейсбуці, в правопорушника вони виявили і вилучили рибацькі сітки, довжиною 149 метрів, та рибу в кількості 161 шт., загальною вагою понад 20 кілограмів. Усього чоловіків вилов, за даними поліції, вартує 2737 гривень.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України, яке карається штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую