ye-logo.v1.2
26 Червня, 2019

Адвокати еколога Гуменюка вимагають замінити суддю через його упередженість

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1318
У справі вже відбулося кілька судових засідань
У справі вже відбулося кілька судових засідань. Фото: автора

Розглядає справу суддя хмельницького міськрайонного суду Олег Антонюк.

Сьогодні, 20 березня, відбулося чергове судове засідання у справі начальник Держекоінспекції області Віталія Гуменюка. Нагадаємо, що 16 жовтня 2014 року у центрі Хмельницького посадовець на позашляховику збив літню жінку. Постраждала - 81-річна Євгенія Слищук, мешканка Хмельницького району, загинула на місці події. Довгий час Гуменюк проходив у справі не як підозрюваний, а як свідок. Лише у листопаді минулого року йому оголосили про підозру.

У справі вже відбулося кілька судових засідань. Зокрема, 1 березня заслухали трьох свідків у справі із більше десяти заявлених. Сьогодні на суд прийшло ще троє, але не з'явились постраждалі. Як повідомила дружина Олексія Слищука Світлана, чоловік змушений повернутись на роботу закордон.

Але справа до допиту у залі суду не дійшла. Адвокати Віталія Гуменюка підготували звернення про відвід судді від справи, через, на їх думку, упереджене ставлення головуючого. Не сподобалось захисту те, як поводив себе служитель Феміди під час допиту свідків 1 березня.

«У ході судового засідання 1 березня, суддя Антонюк порушив низку законів, що свідчило про його упередженість. Головуючий може задати питання свідкам лише після того, як задали їх усі сторони процесу. Суддя під час допиту прокурором свідка, перервав слідчу дію і продовжив допит особисто. Суддя Антонюк підлягає відводу», - зазначив один із адвокатів еколога.

Суддя заперечує своє упереджене ставлення

Олег Антонюк відкидає звинувачення. Каже, що він діяв неупереджено і немає особистої зацікавленості в розгляді цієї справи.

 

Адвокати наполягають на відводі судді

«Суд змушений відкласти засідання для визначеня суді, який розгляне заяву на відвід. Після завершення такого розгляду, стане відомо, чи призначать іншого суддю, чи ні. Я стверджую, що діяв неупереджено і зацікавленості в результах розгляду справи в мене особисто немає», - зазначив суддя.

 

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео