ye-logo.v1.2

Колишній поліцейський, якого спіймали на отриманні хабара, сплатить 17 тисяч гривень штрафу

Кримінал 2125
Суд призначив покарання поліцейському, якого затримали «на хабарі» у 3500 гривень
Суд призначив покарання поліцейському, якого затримали «на хабарі» у 3500 гривень. Фото: khmel.gp.gov.ua

Екс-поліцейський судом позбавлений права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік.

На Хмельниччині засуджено колишнього правоохоронця, який вимагав та одержав від мешканця обласного центру неправомірну вигоду. У прокуратурі області кажуть, що суд призначив йому покарання - 17 тисяч гривень штрафу із позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік.

“У лютому цього року правоохоронці під час одержання неправомірної вигоди викрили оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного з відділень Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області. Правоохоронець, достовірно знаючи про відсутність у потерпілого будь-яких претензій та про наявність підстав для закриття кримінального провадження, вимагав і одержав від мешканця обласного центру неправомірну вигоду в сумі 3500 гривень нібито за вплив на прийняття слідчим такого рішення”, - додають у прокуратурі.

Під час одержання обумовленої суми хабара зазначену особу викрито «на гарячому». Суд визнав винним поліцейського у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України.
 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую