ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Молодиків, які збирали данину з перевізників, можуть відпустити під заставу

Ангеліна Мовчан Кримінал 1132
Суми застави визначали для кожного підозрюваного окремо.
Суми застави визначали для кожного підозрюваного окремо.. Фото: з архіву

Хоча термін тривання під вартою суд продовжив.

Семи членам групи, що підозрюються у вимаганні та отриманні з автоперевізників плати за посадку на висадку пасажирів на автовокзалі Хмельницький міськрайонний суд продовжив запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, повідомляє прес-служба суду.

Чоловіки підозрюються в тому, що за попередньою змовою між собою та іншими невстановленими особами, маючи на меті незаконне збагачення, розробили злочинну схему отримання грошових коштів, яка полягає у вимаганні та отриманні від усіх водіїв маршрутних автобусів, які здійснюють пасажирські перевезення з автовокзалу №5 м. Хмельницького Хмельницькій області, грошових коштів в сумі 25 грн. за в’їзд на територію вищевказаного автовокзалу, а також посадку та висадку пасажирів.

Згідно злочинної схеми, свою злочинну діяльність вищезазначена група осіб приховувала під законні дії громадської організації «Сила Правди» та в подальшому створеної нової громадської організації «Сила і Правда».

Санкція статті, за якою висунуто підозру, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Однак суд, продовжуючи термін перебування під вартою, визначив розмір застави, який може внести кожен із підозрюваних. Як повідомила сайту "Є" прес-секретар суду Алла Плінська, йдеться про суми від 40 до 150 тисяч гривень.

Суми застави визначали для кожного підозрюваного окремо.

Читайте також: До організації схеми «зняття данини» з перевізників області імовірно причетні посадовці та правоохоронці?

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую