ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

В обласному центрі винахідлива продавчиня у перший робочий день обікрала магазин

Кримінал 1989
Суд арештував та оштрафував жінку,я ка обікрала магазин
Суд арештував та оштрафував жінку,я ка обікрала магазин. Фото: ua.112.ua

Жінка підробила документ, що посвідчує особу.

Хмельницький міськрайонний призначив 3 місяців арешту жінці, яка підробила тимчасове посвідчення громадянина України. Окрім того, жінка на підставі цього документа влаштувалась продавчинею до приватного підприємця та в перший же робочий день обікрала його. Про це повідомляють у прес-службі міськрайонного суду.

«Жінка мала тимчасове посвідчення громадянина України припинило свою дію, але щоб влаштуватись на роботу, умисно підробила посвідчення і змінила рік дії посвідчення з 2017 на 2018. Наступного дня використала його для працевлаштування. Так, один з приватних підприємців міста взяв на роботу матір двох неповнолітніх дітей продавчинею, уклавши трудовий договір з останньою», - додають у суді.

У перший же робочий день у вечірню пору доби, жінка викрала із каси 3 000 гривень Крім того, жінка винесла з кіоску товар на суму понад 15 000 гривень.

Тож суд визнав жінку винною у підробленні посвідчення та повторній крадіжці. Виявилось, що 2017 році жінка уже була засуджена за крадіжку Хмельницьким міськрайонним судом та було призначено покарання у вигляді штрафу, який не було сплачено засудженою.

Крім відшкодування матеріальної шкоди, завданої підприємцю, суд також стягнув із жінки на користь підприємця 5 000 гривень моральної шкоди.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую