ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

У Хмельницькому судитимуть керівника, який завищив вартість ремонту будинку культури

Олександр НІКІТІН Кримінал 509
Якщо провину керівника доведуть, то йому загрожує від 5 років позбавлення волі
Якщо провину керівника доведуть, то йому загрожує від 5 років позбавлення волі. Фото: shutterstock.com

Обвинувальний акт вже спрямували до суду.

Правоохоронці завершили досудове розслідування за фактом привласнення бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту будинку культури в одному із сіл Хмельницького району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Відповідно до договору підряду, укладеного між сільською радою та товариством, суб’єкт господарювання в межах договірної ціни у розмірі понад 900 тисяч гривень взяв на себе зобов’язання виконати капітальний ремонт приміщення закладу.

Однак, не виконавши усіх ремонтних робіт у повному обсязі, генеральний підрядник, за версією досудового слідства, склав завідомо неправдиві акти проведених будівельних робіт. «Шляхом завищення обсягів виконаних робіт, він заволодів бюджетними коштами на суму близько 155 тисяч гривень», - йдеться в повідомленні.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні керівником підприємства-підрядника кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене у великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України направлено для розгляду до суду. Керівнику піжприємства загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео