ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Засудили шахрая, який виманював гроші з хмельничан

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 802
До двох років позбавлення волі засуджено жителя Луганської області
До двох років позбавлення волі засуджено жителя Луганської області. Фото: kmm.km.court.gov.ua

Чоловік ошукав вісьмох жителів обласного центру.

Хмельницьким міськрайонним судом засуджено до 2 років позбавлення волі жителя Луганської області, який обвинувачувався у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 190 КК України (шахрайство).

«Так, 34-річний чоловік по телефону домовився із невстановленою особою, про вчинення шахрайства. Для реалізації плану чоловік приїхав у Хмельницький, де діючи за попередньою змовою із тим же не встановленим чоловіком організували схему ошукування хмельничан. Змовник телефонував на стаціонарні номери потерпілих та розповідав, що є головним лікарем медустанови. В розмові шахрай повідомляв, що близький родич потерпілих потрапив у лікарню і йому терміново необхідно проводити операцію. При цьому аферист озвучував суму необхідну для проведення оперативного втручання. Кожного разу суми варіювались. Для когось це було 1500 доларів, для когось 20 тисяч гривень, для ще одного потерпілого 58 тисяч гривень. Таких епізодів встановлено та доведено 8. Кожного разу обвинувачений прибував за вказаною спільником адресою, представлявся водієм головного лікаря та забирав кошти начебто для проведення невідкладної операції для близьких та рідних потерпілих», - повідомили у пре-службі Хмельницького міськрайонного суду області.

Додають, що суд не знайшов можливості для призначення більш м’якого покарання та вказав, що покарання у вигляді позбавлення волі буде справедливим, необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченого та запобігання вчиненню нових злочинів як самим обвинуваченим, так і іншими особами.

Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений до суду апеляційної інстанції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую