ye-logo.v1.2
27 Червня, 2019

У Старокостянтинові судитимуть підприємця, який продав РДА вантажівку із «зменшеним пробігом»

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 2622
Перед судом постане підприємець із Старокостянтинова
Перед судом постане підприємець із Старокостянтинова. Фото: pogliad.ua

Підприємець завдав шкоди державним інтересам.

На Хмельниччині судитимуть підприємця, який «зменшив пробіг» проданої відділу райдержадміністрації вантажівки. Як повідомляють у прокуратурі області, директор завдав істотної шкоди державним інтересам.

«У 2018 році відділ освіти Старокостянтинівської РДА оголосив про намір придбати вантажний автомобіль очікуваною вартістю 420 тисяч гривень з пробігом не більше 75 тисяч кілометрів. У торгах виграв підприємець, який запропонував найбільш економічно вигідну пропозицію. Уже після укладення договору та перерахунку коштів стало відомо, що документи, надані переможцем підроблені, а пробіг закупленої вантажівки перевищує 340 тисяч кілометрів», - зазначають у прокуратурі області.

Такими діями інтересам держави завдано шкоди на суму майже 100 тисяч гривень, що являється різницею в ринковій вартості автомобіля із запропонованим пробігом.

Правоохоронці зібрали докази вчинення директором товариства кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права), частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду суду.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео