ye-logo.v1.2

Обшуки у Хмельницькому СІЗО: які заборонені предмети ховають ув’язнені

Кримінал 2121
Частина заборонених предметів, вилучених в ув'язнених
Частина заборонених предметів, вилучених в ув'язнених. Фото: facebook.com/ДУ-Хмельницький-слідчий-ізолятор

Співробітники СІЗО обшукують ув’язнених для виявлення у них заборонених предметів.

Вчора, 12 серпня, співробітники Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» провели плановий загальний обшук ув’язнених. В його результаті вони виявили чимало заборонених предметів, які потрапили у стіни СІЗО.

Як повідомляють у ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», плановий обшук ув’язнених проводився для запобігання вчинення ними будь-яких протиправних дій. Співробітники СІЗО взялися за роботу після відповідного інструктажу.

Під час проведення обшуку в ув’язнених конфіскували 34 мобільних телефони, 32 зарядні пристрої, дві карти пам’яті, вісім батарей живлення для мобільних і три електричних тени. Також у них вилучили спритне та матеріали для його виготовлення. Зокрема, чотири літри речовини зі запахом алкоголю, майже 500 грамів сухих дріжджів та приблизно 26 літрів бродильної речовини. Крім того, в ув’язнених конфіскували дев’ять колод гральних карт та понад три тисячі гривень.

«За фактами виявлених та вилучених під час обшуку на території охоронюваної зони заборонених предметів, в установі розпочато службове розслідування з подальшим притягненням винних осіб до відповідальності, передбаченої чинним законодавством», — повідомляють у ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня співробітники СІЗО запобігли потрапляння у середину установи наркотиків. Їх зловмисники заховали у середину цибулин.

Читайте також: У Хмельницькому СІЗО зафіксовано порушення прав ув’язнених

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую