ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Била ланцюгом, аби вибити ножа: Старосинявський суд оштрафував жінку

Кримінал 1182
Обвинувачувана також має сплатити потерпілій компенсацію за матеріальну й моральну шкоду
Обвинувачувана також має сплатити потерпілій компенсацію за матеріальну й моральну шкоду. Фото: ілюстративне facenews.ua

Конфлікт стався поблизу пасовища.

Старосинявський районний суд визнав вину жительки села Мисюрівка. Згідно з вироком, вона 24 липня минулого року на місцевому пасовищі кілька разів вдарила металевим ланцюгом односельчанку. У результаті потерпіла отримала легкі тілесні ушкодження.

За інформацією вироку суду, обвинувачувана не визнала провину у вчиненні злочину передбаченого частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). Проте вона пояснила, що близько 19-ї години їй зателефонувала дочка, яка з племінницею перебувала на пасовищі. Вона попросила матір вийти до неї, адже потерпіла чіплялася до дитини.

«Дорогою до пасовища обвинувачувана зустріла потерпілу. Та наблизилася до неї на кілька метрів і вийняла з-під футболки ножа. Тоді жінка взяла в руку ланцюг від корови потерпілої та замахнулася ним, аби вибити ножа з її рук. Після нанесеного удару обвинувачувана схопила за волосся односельчанку й пригнула її до землі, в результаті чого забрала ножа. Далі прибіг свідок події, який припинив конфлікт і жінки розійшлися», — зазначається у судовому вироку з посиланням на свідчення обвинувачуваної.

Як йдеться далі, жінка визнає, що замахнулася в сторону потерпілої ланцюгом, однак не може стверджувати, що завдала їй таку кількість ударів.

Натомість потерпіла розповіла, що близько 20-ї години, повертаючись з пасовища з коровою, навпроти неї вибігла обвинувачувана. Остання схопила ланцюга й почала бити її. Перший удар припав у ділянку спини. До того ж, ланцюг обвив тулуб потерпілої, після чого вона впала на землю. Далі обвинувачувана нанесла їй ще три удари по тілу. Коли свідки зупинили бійку, потерпіла стала на ноги й отримала ще один удар. Після цього вона звернулася в поліцію.

«Вона зазначила, що того дня дійсно бачила онуку обвинувачуваної поблизу своєї корови. Та пояснила, що перепинала власну корову. Крім того, потерпіла каже, що дитині не погрожувала й ножа при собі не мала», — зазначається у судовому вироку з посиланням на свідчення потерпілої.

Свідки події кажуть, що бачили лише той момент, коли потерпіла лежала на землі, а обвинувачувана била її руками. Крім того, у вироку йдеться, що судово-медична експертиза підтвердила нанесені потерпілій тілесні ушкодження.

Таким чином Старосинявський районний суд наклав на обвинувачувану штраф у розмірі 40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 680 гривень. Також жінка має сплатити потерпілій понад дві тисячі 781 гривню матеріальної шкоди та одну тисячу гривень моральної шкоди.

Вирок не набув остаточної законної сили й може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте також: У Городку оштрафували батька, син якого придбав наркотики

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую