ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Суд над скандальним блогером Сороченком вкотре перенесли

Кримінал 896
Артура Сороченка обвинувачують у побитті
Артура Сороченка обвинувачують у побитті . Фото: з архіву

Ніхто з учасників процесу не прийшов.

Сьогодні, 30 березня, Хмельницький міськрайонний суд мав слухати справу блогера Артура Сороченка. Чоловіка, який родом з Бердичева Житомирської області, обвинувачують у побитті учасника російсько-української війни Володимира Баули, яке відбулось влітку 2019-го у Хмельницькому.

Артурові Сороченку за побиття інкримінують частину 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Блогеру може загрожувати від 8 500 гривень до 17 тисяч гривень штрафу, або до шести місяців арешту, або до п’яти років обмеження волі.

Справу слухають у суді більше пів року, однак особливо прогресу немає. Спочатку суддя раз за разом переносив слухання через неявку потерпілого. Коли ж Володимир Баула з'явився, перестав ходити на суди обвинувачений Артур Сороченко. Востаннє він з'являвся, коли під стінами суду його облили чорною рідиною активісти. Власне через це справа далі не йде, оскільки суддя хоче бачити усі сторони процесу.

Сьогоднішнє слухання знову перенесли. Як розповіла прессекретар Хмельницького міськрайонного суду Наталя Сова, ніхто з учасників процесу не з'явився.

«Слухання відклали, як і багато інших, через складну епідситуацію в країні. Від прокурора Хмельницької міської прокуратури надійшло клопотання про відкладення слухання через карантин. Окрім того, на суд не прийшли учасники процесу. Тому суддя відклав слухання на 12.00 годину 7 травня», - зазначила Наталія Сова.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую